Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sovir reče pred 1 minuto:

Do določene mere vsekakor.

 

 

 

 

Pol lah to prenesemo na vsa podrocja. Cim nekdo necemu posveti vec casa je narcis. Pa naj bo to literatura, kvackanje, gledanje filmov, zgodovina, itd. Ker pac to, da postanes na enemu podrocju boljsi kt average person te naredi narcisa. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

 

 

Pol lah to prenesemo na vsa podrocja. Cim nekdo necemu posveti vec casa je narcis. Pa naj bo to literatura, kvackanje, gledanje filmov, zgodovina, itd. Ker pac to, da postanes na enemu podrocju boljsi kt average person te naredi narcisa. 

ne, naredi te pa intenzivno delo na izgledu (čeprav ja, tovrstno zadovoljstvo lahko izhaja tudi iz tega, da se full nadrkaš kvačkat in pol na vseh omrežjih šeraš svoje izdelke in simpaš za lajki in pohvalami, ampak je verjetno precej manj pogosto, kot pri folku, ki čezmerno dela na izgledu)

Povezava do prispevka
Sovir reče Pravkar:

ne, naredi te pa intenzivno delo na izgledu (čeprav ja, tovrstno zadovoljstvo lahko izhaja tudi iz tega, da se full nadrkaš kvačkat in pol na vseh omrežjih šeraš svoje izdelke in simpaš za lajki in pohvalami, ampak je verjetno precej manj pogosto, kot pri folku, ki čezmerno dela na izgledu)

 

Nisem ene stvari shareal na omrezjih glede gyma ali se hvalil z nekimi uspeski. Medtem k ti ce se ne motim si kar dosti pisal o zgodovini, narcis en 😠

Povezava do prispevka

Drgač ker bom čez pol leta 30, sem si želel narediti en fast check telesa. Vsaj kri in urin pogledat za kakšnimi razraslimi bakterijami ali pa ne vem čem. Drgač sem zdrav in čil, samo se mi zdi, da ni bad na vsake toliko malo počekirat (pa mogoče za vzor DaCapu). A take stvari moram naredit samoplačniško, ali lahko uletim do zdravnika, da bi naredil en check telesa, čeprav sem načeloma zdrav? 

Povezava do prispevka
Chamir reče Pravkar:

Drgač ker bom čez pol leta 30, sem si želel narediti en fast check telesa. Vsaj kri in urin pogledat za kakšnimi razraslimi bakterijami ali pa ne vem čem. Drgač sem zdrav in čil, samo se mi zdi, da ni bad na vsake toliko malo počekirat (pa mogoče za vzor DaCapu). A take stvari moram naredit samoplačniško, ali lahko uletim do zdravnika, da bi naredil en check telesa, čeprav sem načeloma zdrav? 

 

 

Js bi na tvojem mestu sel narediti full blood work, da vids vse hormone pa ta shit. Pa lej gastroskopija, kolonoskopija in pregled prostate tudi ni "umsonst" pri teh letih. Jaz bom sel na pregled, sicer ist sicher, samo da se kung flu malo umiri. Drgac pa ja, najbol samoplacnisko glede krvne slike, sj ni mega drago

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 2 minutama:

Drgač ker bom čez pol leta 30, sem si želel narediti en fast check telesa. Vsaj kri in urin pogledat za kakšnimi razraslimi bakterijami ali pa ne vem čem. Drgač sem zdrav in čil, samo se mi zdi, da ni bad na vsake toliko malo počekirat (pa mogoče za vzor DaCapu). A take stvari moram naredit samoplačniško, ali lahko uletim do zdravnika, da bi naredil en check telesa, čeprav sem načeloma zdrav? 

1x na leto al 1x na 2 leti ti pripada tak pregled (tudi krvi, sam ne vem, katere vse zadeve so vključene v ta krvni pregled in katere moraš v vsakem primeru doplačat)

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 13 minutami:

Ma pri teh likih ala Kočevc, PS5 lover itd. je težko rečt, kakšni so v resnici, ker večinoma mečejo okoli neke troll floskule tipa "ta igrica je za vegane" :D 

IRL je totalni pussy. Največ kar lahko nese je bela štruca v kruhovcu

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Ne sj ne, malo prevec edgy. Nevem sicer, kako bi tem snowflakicam izbil to iz glave. Pac ful prevec se pretirava, sam zato k je to IN zadnje case. Why cant we all just be normal

ker človeštvo ne deluje tako

 

Chamir reče pred 56 minutami:

Drgač ker bom čez pol leta 30, sem si želel narediti en fast check telesa. Vsaj kri in urin pogledat za kakšnimi razraslimi bakterijami ali pa ne vem čem. Drgač sem zdrav in čil, samo se mi zdi, da ni bad na vsake toliko malo počekirat (pa mogoče za vzor DaCapu). A take stvari moram naredit samoplačniško, ali lahko uletim do zdravnika, da bi naredil en check telesa, čeprav sem načeloma zdrav? 

preveri z dohtarjem, kaj je vključeno v redni checkup, ki ti pripada 1x na leto

če nimaš kšnih težav imo večje raziskave od tega niso glih nujne, samo kšno brezvezno paniko ti lahko naredijo

Povezava do prispevka

Fak kake fašistično-feministične izjave pokajo po TV. Niti dnevnika nisem mogel do konca pogledat. Kaj res nimamo nobene moške skupnosti, ki bi se javno zbunila, tako kot se ženske vedno, ko se počutijo diskriminirane???

 

V par minutah dnevnika par krat slišal kako so uboge ženske v epidemiji še dodatno obemnjene v usklajevanju službenega in družinskega življenja ipd. Aha, kaj moški pa v epidemiji nismo dodatno obremenjeni v usklajevanju istega? Cel kup podobnih floskul je padalo. Pa dodatno obremenjene so v zdravstvu ipd...

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Fak kake fašistično-feministične izjave pokajo po TV. Niti dnevnika nisem mogel do konca pogledat. Kaj res nimamo nobene moške skupnosti, ki bi se javno zbunila, tako kot se ženske vedno, ko se počutijo diskriminirane???

 

V par minutah dnevnika par krat slišal kako so uboge ženske v epidemiji še dodatno obemnjene v usklajevanju službenega in družinskega življenja ipd. Aha, kaj moški pa v epidemiji nismo dodatno obremenjeni v usklajevanju istega? Cel kup podobnih floskul je padalo. Pa dodatno obremenjene so v zdravstvu ipd...

8. marec je ... 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 57 minutami:

če nimaš kšnih težav imo večje raziskave od tega niso glih nujne, samo kšno brezvezno paniko ti lahko naredijo


Ena starejša ženska (ca. 60 let), ki jo poznam, ni nikoli imela nobenih težav. Se je pa enkrat konkretno zadihala po par stopnicah  in ji je bilo zelo sumljivo, zato je pač šla na nek tak pregled. Ugotovili so, da ima nek strdek in je nujna operacija. Doktorju je najprej rekla, da ne bo šla na operacijo, ker ji načeloma nič ne manjka in to nekaj pretiravajo. Pa ji je rekel: "Kakor hočete, ampak če ne boste v najkrajšem času operirani, ne boste preživeli pol leta".  Seveda je potem šla in zdaj je spet vse kao OK. :) Povem samo, da včasih ne gre za brezvezno paniko...

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Ena starejša ženska (ca. 60 let), ki jo poznam, ni nikoli imela nobenih težav. Se je pa enkrat konkretno zadihala po par stopnicah  in ji je bilo zelo sumljivo, zato je pač šla na nek tak pregled. Ugotovili so, da ima nek strdek in je nujna operacija. Doktorju je najprej rekla, da ne bo šla na operacijo, ker ji načeloma nič ne manjka in to nekaj pretiravajo. Pa ji je rekel: "Kakor hočete, ampak če ne boste v najkrajšem času operirani, ne boste preživeli pol leta".  Seveda je potem šla in zdaj je spet vse kao OK. :) Povem samo, da včasih ne gre za brezvezno paniko...

govorimo o popolnoma preventivnih pregledih, ne o tem da greš k zdravniku s simptomom

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče Pravkar:

govorimo o popolnoma preventivnih pregledih, ne o tem da greš k zdravniku s simptomom

 

 

Hja, njen simptom je bil minimalen, zato je šla bolj ali manj preventivno in predvsem iz radovednosti. Ampak OK, to je res zgolj en tak mimogreden primer, ki sem se ga pač spomnil.

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 4 minutami:

Dej DaCapo, jemeti, da SE ZADIHAŠ PO TREH STOPNICAH ni "minimalen" simptom, daj si to že enkrat dopovej in se pojdi pregledat :D 


Ne ne, pri meni je itak čisto druga zgodba. Pravil sem za tisto žensko. 
Jaz sem zdaj začel malce več migat. Vsak dan recimo vsaj malo plešem in je počutje že občutno veliko boljše. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...