Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 22 minutami:

Fak kake fašistično-feministične izjave pokajo po TV. Niti dnevnika nisem mogel do konca pogledat. Kaj res nimamo nobene moške skupnosti, ki bi se javno zbunila, tako kot se ženske vedno, ko se počutijo diskriminirane???

 

V par minutah dnevnika par krat slišal kako so uboge ženske v epidemiji še dodatno obemnjene v usklajevanju službenega in družinskega življenja ipd. Aha, kaj moški pa v epidemiji nismo dodatno obremenjeni v usklajevanju istega? Cel kup podobnih floskul je padalo. Pa dodatno obremenjene so v zdravstvu ipd...

Zenskam bo feminizem tak backfireal, da se bodo same zaklepale v kuhinjo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Keri ples vadiš? Upam, da kake korake, ne pa stresanje čupe sede pred Youtube na metal.

 

Priporočam breakdance.


:) Pač zavrtim komade, ki so mi všeč. Dosti je "oldschool" techna in rejva, tako da je dejansko zelo dinamično. Obvezno vsak dan tudi Footloose. In Zorba (Sirtaki), ke je en ful tak komad za nabiranje kondicije... 
Do breakdanca pa bom še prišel čez kakšno leto dni, hehehe.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Človeško telo je dejansko fascinantno. Samo voljo je treba imeti in razmišljati pozitivno. Pa če je to sprva par minut npr. plesa na dan (in si na polno zadihan), nekaj kasneje že preraste v pol ure in nato v urico ali celo dve. Počasi, ampak vztrajno. Enako, kot to velja za vso športanje / fitnesiranje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Fak kake fašistično-feministične izjave pokajo po TV. Niti dnevnika nisem mogel do konca pogledat. Kaj res nimamo nobene moške skupnosti, ki bi se javno zbunila, tako kot se ženske vedno, ko se počutijo diskriminirane???

 

V par minutah dnevnika par krat slišal kako so uboge ženske v epidemiji še dodatno obemnjene v usklajevanju službenega in družinskega življenja ipd. Aha, kaj moški pa v epidemiji nismo dodatno obremenjeni v usklajevanju istega? Cel kup podobnih floskul je padalo. Pa dodatno obremenjene so v zdravstvu ipd...

 

8 marec

2 dni nazaj je moz ubil ženo, podobno se je v istem kraju zgodilo ne dolgo nazaj? 

 

Kaj se rabis, valda bodo mediji pograbili. Ti res gledas dnevnik popolnoma brez konteksta. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

 

Hja, njen simptom je bil minimalen, zato je šla bolj ali manj preventivno in predvsem iz radovednosti. Ampak OK, to je res zgolj en tak mimogreden primer, ki sem se ga pač spomnil.

tbfh hvala bogu da jo je pol dohtar vzel resno

ti bi se moral it itak pokazat že zarad želodca

po svoje me res veseli, da so se ti noge sestavile, sam živet čist stran od dohtarjev pa tud nima smisla

 

sej mene pa tud ni treba tle preveč resno jemat, zadnje čase sem gledala par člankov o odvečnih dohtarskih pregledih, ki na koncu samo kradejo čas in pritiskajo na psiho

sam valda če hočeš it delat polno krvno sliko valda pojdi

Povezava do prispevka

Kaj pa kaj menite o vplivu vremena na počutje / zdravje? Nikoli nisem kaj dosti tega spremljal, poznam sicer neke variante o splošnem počutju, pritisku itd. Zdaj pa se mi zdi, da je bioprognoza vse bolj in bolj popularna in da dejansko je nekaj na tem. 
Recimo, jaz sem sčasoma opazil, da se v zimskem času na splošno počutim precej slabše (utrujenost brez razloga, zadnje čase tudi povišan pritisk in podobno), dočim v toplih (poletnih) mesecih nimam praktično nobenih zdravstvenih" težav, kakor tudi na splošno s počutjem. Je to bolj ali manj psihološko ali je dejansko kaj na tem? Sicer res amatersko vprašanje, ampak kot pravim, na to nisem nikoli kaj dosti dal in zato pač čisto laično vprašam.

Druga stvar, ki me pa tudi nekoliko zanima so ti bioenergetiki. Je kaj na tem ali je bolj ali manj "šarlatanstvo"? Poznam recimo žensko, ki si je za nemali € dala "premeriti" stanovanje in je nek strokovnjak par ur mahal z nihalom sem ter tja in je na koncu konkretno prerazporedila pohištvo (predvsem posteljo) itd. Nekega efekta pa potem pravzaprav ni bilo.. Mogoče edino, da je pač "boljše" spala (to so njene besede, ki lahko da so zgolj zaradi psihološkega dejavnika - samoprepričanja, recimo). Kaj pa vem... na tem področju sem tudi komplet laik. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Čist odvisno od življenskega sloga. Če čez pol jeseni, celo zimo in pol pomladi samo posedaš okrog in nisi nič aktivn pol ja, bo vplivalo. Če se ti življenski slog takrat bistveno ne spremeni (pod pogojem da si ob lepem vremenu vsaj ene 15min na dan aktiven) potem pa ne. Sploh boš pa to opazil če v to vrjameš, že zaradi psihiloškega vidika.

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 5 minutami:

pojej kej d vitamina pozimi pa preveri če rata kej boljš

js sem skos mislila da sem mal občutljiva na vreme, znala me je bolet glava ob dežju

letos s temi ukrepi pa k sem začela D vitamin jest je ratal to res komaj komaj opazno


Hja, glede D vitamina se itak strinjam. Je pa res, da me glava nikoli ne boli. Zanemarljivo res, mogoče 1x na leto in to čisto na random, ne glede na vreme oz. karkoli. In še to tako minimalno, da res nikoli ne vzamem kakšne tablete (ker nekateri takoj posegajo po aspirinu itd.). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Alora.. pop tv porocila in Ziga Turk zmagal nominacijo za Bodečo Nežo .. neka amaterska feministicna nagrada za najbolj seksisticno izjavo leta..

 

... pokaze graf in ne boste verjeli kdo je bil na neslavnem 3. mestu 🤣🤣🤣

 

E jaja.. samo en stavek prevec mu je sjebal reputacijo.. Rdeča zora ga ze caka nekje v temni ulici 🤣

 

900078630_Screenshot_20210308-193117_SamsungInternet.thumb.jpg.299830b82fd9d9cc1a007cbcebf11b4c.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...