Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Meni je bil Pepe tko eden najbolj carskih likov od WB. Ful je bil rare (v primerjavi z ostalimi), dosti unikaten je bil s to svojo "francoščino" pa za umret mi je bil smešen s tem svojim pecanjem mačk :D:D:D Pa vsaj meni je bilo takoj jasno, da gre za jebeno karikaturo, ne prikaz RL odnosa do žensk, ffs

 

škoda

Povezava do prispevka

Ko smo že pri delu, kvaj bi naredili v spodnjem primeru, lahko tudi @Galko kot delodajalec pridoda svoje mnenje iz drugega zornega kota

 

(Sprašujem za kolega))))

 

Zaposlen si pri firmi A za nedoločen čas

 

Si zelo dober pri tem, kaj počneš. Uizi se dolgočasiš, ker ni toliko prilike za poklicni razvoj

 

Pojavi se firma B, ki ti mal winka winka, da pošlji mal PDF-je iz CVjam in življenjepisam, ker bodo zaposlovali nekoga na sličnem delovnem mestu, seveda nič ne pade 100 %, razlika v plači ne bo huda (maks +100 bruto), boš pa imel več možnosti za poklicni in karierni razvoj  

 

Na videz čisto carska situacija, pač pošlješ mal PDF-jčke in se pogovarjaš, če gre skozi gre, če ne ne - pač nadaljuješ pri firmi A in ti je vseeno

 

DRAMATIČNI ZAPLET: oseba, ki je pri firmi B precej visoko, je dobesedno bff s šefom firme A

 

Aka zadevo bi teško izpeljal anonimno in posledično, če ne pride do dogovora, te bo firma A dojemala kot backstaberja, kar bi lahko doprineslo do malo awkward situacije, ker drugače mislim pri A še delat neki cajta, nimam želje ravno bit brez službe sredi pandemije :D 

 

Torej

 

Kaj bi naredili: tvegali potencial, da boš moral ostat pri A in boš imel s šefom in ostalimi zaposlenimi awkward looke po hodniku?

 

In še @Galko, a bi ful zameril, če bi ti zaposleni iskal opcije drugje, ali jemlješ to kot fair play bolj ambicioznega kadra (je bolj majhna firma, kao "smo prijatli" scena (čeprav nismo))?

 

Zasebni sektor, kaj si fuknjen ej kaj to dela 

Povezava do prispevka

Če ti daje firma B full potenicala za nadaljnji razvoj od A in bo potem tudi plača primerno višja čez čas, bi šel k B. Če pa tam nimaš možnosti za hitro napredovanje in hkrati povišanje plače, potem pa bi ostal pri A in čas ko se dolgočasiš namenil samoizobraževanju, učenju dodatnih skillov... ter iskal možnost C kjer bi potem izkoristil dosedanje skille in nove stvari, ki sem se jih naučil med dolgočasenjem v A.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@Chenier Jebena situacija. Jaz kot lastnik bi recimo vseeno zelo spoštoval bff-jevstvo in bi takoj obvestil best frenda, da se mi je njegov kader prijavil na job, ker bi mi bilo ful vredno, da potencialno ne izgubim frenda. Bi pa hkrati še vedno šel v pogovor s kadrom :D  Torej poklical bi bff-ja in mu povedal, Chenier se mi je prijavil na job, izgleda ful kul, CV ima dober, pač ga bomo verjetno zaposlili, ti to rajši jaz povem, da ne bo zamere. Pač basically bi ves drek polil nate, če se bo frend mogoče skujal da se ne bo name.

 

Na tvojem mestu pa absolutno just do it. Nobeden normalen lastnik ti ne bo zares zameril, da iščeš drugje. Pač mal ti je neprijetno, ampak preživiš. Se dogaja skoz, to je del biznisa. Pa tudi ne skrbeti, da te lastnik B ne bo zaposlil, ker se poznajo z lastnikom A. Pač its business, in v biznisu ni zamer.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pa odsvetujem blefiranje al pa zgubljanje casa v primeru da nimas namena it. Ker ce bo sef vedu da si mel boljso ponudbo pa nisi sel, nisi glih v plusu.

 

Slovenija je dost mala da je zlo verjetno da se sefi razlicnih firm v isti branzi dobr poznajo. Kar je naceloma slabo za prilagajanje place trgu ker so dostkrat zmenjeni med sabo da si ne vzemajo kadre.

Povezava do prispevka

Drgač še en sub-question, ker sem pač dokaj mlad (sub-30) in bi potencialno že DRUGIČ šel iz pogodbe za nedoločen čas drugam, kako to reflektirajo delodajalci? Sprašujem pač za nedoločljivo prihodnost, če recimo ne vem pri mojih 35 firma propade in iščem nekaj četrtega

 

A se take like na prvi pogled reflektira kot "niso zvesti podjetju, tamau bo spizdil čim bo dobil jače pogoje, iščimo raje kak drugačen profil" ali se jih reflektira kot "tamau je ambiciozen, išče jače pogoje/plačo, zanj pa se bomo tudi mi rabli potrudit itd."

 

Pardon za absurdna vprašanja, pač doslej sem imel ful gladko pot glede službe in nisem rabil ful razmišljat o teh rečeh, zdaj pa sem v primerjavi s prvo menjavo službe oženjen, potencialno bom imel froca, stanovanje/bajto itd., pač vse se mi zdi bolj zapleteno, čeprav verjetno preveč kompliciram kot bi bilo potrebno :D 

Povezava do prispevka

Jaz sem pred leti moral kar boriti, da sem v firmi napredoval. In to dejansko v ENI firmi. Sicer povsem drugo delovno mesto in dejansko prehod iz "trgovine" v "upravo". Šefica me ni hotela spustiti, ker me je strašno cenila in me res potrebovala, en višji šef pa me je hotel v njegovi ekipi. Btw, šefica tudi ni najbolj marala višjega šefa :), me je pa res non stop prepričevala, naj ostanem kjer sem, torej v njeni ekipi itd (klicanje na privat tel. itd.). Spomnim se, da me je še pet minut pred odločilnim sestankom klicala in rekla: "Premisli dobro, rajši ne sprejmi in ostani z nami, dolgoročno ti bo boljše, verjemi ..." itd. No, sestanek je trajal 10 minut. Z višjim šefom sva se zmenila, da pridem k njim, trenutna šefica je bila ves čas samo tiho (čeprav je metala dokaj jezne poglede). Plača? Vsaj 2x višja. Delo? Striktno v pisarni, več zadolžitev in zelo višja odgovornost (ipak sem šel v upravo in moral naenkrat skrbeti za vse trgovine v SLO, namesto za eno). Področje: marketing in grafično oblikovanje. Simple zgodba, ampak itak, da mi ni žal te odločitve. Ker na starem delovnem mestu bi dobesedno stagniral (ne gledam samo na €) s prestopom pa sem dobil dobesedno preporod. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 14 minutami:

Drgač še en sub-question, ker sem pač dokaj mlad (sub-30) in bi potencialno že DRUGIČ šel iz pogodbe za nedoločen čas drugam, kako to reflektirajo delodajalci? Sprašujem pač za nedoločljivo prihodnost, če recimo ne vem pri mojih 35 firma propade in iščem nekaj četrtega

 

A se take like na prvi pogled reflektira kot "niso zvesti podjetju, tamau bo spizdil čim bo dobil jače pogoje, iščimo raje kak drugačen profil" ali se jih reflektira kot "tamau je ambiciozen, išče jače pogoje/plačo, zanj pa se bomo tudi mi rabli potrudit itd."

 

Pardon za absurdna vprašanja, pač doslej sem imel ful gladko pot glede službe in nisem rabil ful razmišljat o teh rečeh, zdaj pa sem v primerjavi s prvo menjavo službe oženjen, potencialno bom imel froca, stanovanje/bajto itd., pač vse se mi zdi bolj zapleteno, čeprav verjetno preveč kompliciram kot bi bilo potrebno :D 

 

Preveč kompliciraš kot bi bilo potrebno.

 

Veliko menjav podjetij sicer pade v oči, ampak pride takoj ven, zakaj si menjal: ali ker si konflikten scum kot je npr. uporabnik Miha is god in se z vsemi skregaš, ali ker si ambiciozen bog moških kot je npr. uporabnik Galko, ki hoče čimbolj uspeti in išče uspešna podjetja. Namreč ja, znotraj branže se folk med sabo ful dobro pozna in redno komunicira. Tako da te bo novi delodajalec skoraj ziher preveril pri stari firmi ali pa bo rekel zaposlenim, če kdo pozna koga iz podjetja B, kaj si mislijo o Čamirju. Če mu ne bo ratalo dobiti informacij, bo pa pač vprašal direktno tebe in vmes poskušal ugotoviti, ali zares menjavaš zaradi ambicije, zaradi plače ali zaradi tega, ker si se na obstoječi firmi z vsemi skregal.

 

Drgač pa tudi če predolgo ne menjaš lahko izpadeš manj zanimiv kader. Ko jaz gledam kandidate mi je optimalno, da vidim, da menjajo jobe na tam 2-3 leta. Če ima nekdo 3 različne jobe v 1 letu mi že malo piska alarm, ampak mi enako kot če je nekdo že 5 let pri istem. Kje imaš ambicije peder, ne rabimo mi takih polžev pri nas, ta nau nič delal, ziher je levičar ali pa vsaj vegan

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 8 minutami:

V branzi kjer sm jest bil nekak velja da je zdravo menjavat na 5 let


Jaz imam kar nekaj kolegov, ki menjavajo še manj kot na 5 let. Branža: neke vrste meneđerji, vedno samo visoke pozicije. En je bil recimo  "Managing Director / Geschäftsführer" v KiK Avstrija (2 leti ca.), pred tem Head of Expansion CEE & Italy Takko Fashion (tudi nekje 2 leti), zdaj je ca. 2 leti Partner at UK & Partners Group & Wolves of Retail (karkoli že to je). Mislim da, višji kot so ti neki krogi delovnih pozicij, bolj se menjavajo. Ampak omenjeni ne zato, ker bi dobil odpoved, ampak ker sam vedno sili drugam. Zanimivo mi je to. Mislim, kaj sta pa 2 leti pri eni firmi? 
Še en primer: en kolega je šel za 1 (eno!) leto v Rusijo - Moskva, da je kot šef odprl franšizo Billa. Ko so bile trgovine odprte je takoj menjal in šel drugam. Mislim, da ko nekaj doseže pač gre dalje, pripadnost firmi pa gor-al-pa dol. Ni mi najbolj logično, ampak takih primerov je res veliko. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Nice, ewo, bom doma upalil CV in začel updejtat

 

Sploh glede tega, kar je Galko napisal, sem na srečo jako nekonflikten, tako da bi delodajalec od vsepovsod slišal dobro besedo - z ex šefico sva si enkrat konkretneje skočila v lase, ampak je potem priznala svojo krivdo in popravila napako (namreč zasluge za moj projekt, pri katerem dobesedno ni imela nič, je v celoti pripisala sebi), tako da mi je na koncu še priporočilo stisnila, ko sem odhajal. Me je kar malo presenetila in sfukala, da sem šel s težjim srcem, kot če bi ga še uizi beefala :D :D :D 

 

Edino kaj me sfuka je, da je nov boss frend od Gojca in mu tako na drinku "fak a si videl da se v novi netflix seriji zaližeta črnca, jaz sem kar odjavil naročnino. Ej mimogrede, Čamir iz foruma je poslal CV, kakšno maš kaj mnenje o njem???" 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...