Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 4 minutami:

a pol mam sam js dobre izkušnje in mad skillz al kaj?

še nisem naletel na takšno, ki bi lahk sam 1x v enem sessionu


Tudi jaz ne. Ampak to je načeloma relativno in odvisno od res precej dejavnikov. ;) 

 

  

atomic reče pred 1 minuto:

Zgleda... Maš kar dost takih, ko se jih po orgazmu niti dotaknit ne smeš spodaj.

 

Ja, ampak to samo par minut traja ali celo manj (povprečno gledano). Potem pa... gremo naprej. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Zgleda... Maš kar dost takih, ko se jih po orgazmu niti dotaknit ne smeš spodaj.

 

sej mogoče ne govorimo o isti stvari

so une k lahko on and on and on, pač takoj dalje

in takšne, ki rabijo mal premora vsaj kar se tiče klitoralne stimulacije, ampak tud to govorim o 1-2min 

 

pač jelly sem v vsakem primeru :D

Povezava do prispevka
AMF reče pred 12 minutami:

Dokler mi ne naroči pice z ananasom al pa morskimi sadeži je vse ql.


Btw, jaz pa najbolj obožujem pizzo z morskimi sadeži. In tudi varianta z ananasom mi je res všečna. /zdaj sem kar lačen postal

Sem pa pri pizzah dokaj izbirčen in do sedaj najboljša "morska" od vseh poskušenih v življenju, mi je na prvem mestu še vedno ta iz ene MB picerije (ne bom delal reklame, gre pa za debelo testo): 

pizzeria-maxi-maribor-large-frutti-di-mare-001.thumb.jpg.c7dac5e068b2992dc4354b2e51580e89.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
AMF reče pred 18 minutami:

Meni je bila kr oredu pica tm, ko se gre na smučišče v Mariboru.


La Cantina. Bojda so ene najboljših v MB, ampak imajo tudi svojo ceno. Povprečna cena je 10 € na pizzo. Moje mnenje: ni "top over the top" kulinarični presežek, ampak občasno je pa vsekakor vredna tega denarja. Testo je zelo zelo OK in dobiš točno to, kar pač mora biti na izbrani pizzi. Kar priporočam. 

Tista morska na moji sliki pa je Pizzeria-Maxi v MB. Že več kot 25 let delajo pizze na debelem testu (in verjetno so edini v MB). Je pa seveda razlika (npr. nekoliko manjše so, ampak velikost ni nujno najbolj pomembna). No, jaz jih res obožujem. Pa ne, da bi delal neko reklamo... Povem pač. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

No DaCapo ne pretiravat... saj si v redu pubec pa vse, samo saj smo vidli slike tvojih ustvarjanj pizz...


Jap. Pizze doma se niti enkrat v življenju več ne lotim. Enostavno se mi ne splača (priprava testa, sestavine, peka...). Poleg tega tudi pečica ni dovolj zmogljiva, da bi se speklo profesionalno. Tako da... tu ni neke debate.

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 1 minuto:

meh, la cantina je dokaj bedna


Kakorkoli, jaz razočaran nisem bil. Priznam pa, da nisem nek ultimativni pizza-gurman. Cena mi je bila res visoka, ampak konec koncev sem rekel, da OK pač... Ker dejansko je bila zelo dobra. :) Ne bi pa to zdaj vsakih par dni konzumiral. Je res malo precenjeno.
Kaj je pa tebe zmotilo? (ker praviš, da je bedna) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Kakorkoli, jaz razočaran nisem bil. Priznam pa, da nisem nek ultimativni pizza-gurman. Cena mi je bila res visoka, ampak konec koncev sem rekel, da OK pač... Ker dejansko je bila zelo dobra. :) Ne bi pa to zdaj vsakih par dni konzumiral. Je res malo precenjeno.
Kaj je pa tebe zmotilo? (ker praviš, da je bedna) 

za ceno, kot je, je pač taka basic, ki jo dobiš tudi pri cheap gostilnah za 6, kjer je gor čist najbolj cheap šunka pa sir :P al pa une na kos

 

to rečeno pa še disclaimer, da nisem gurman, sploh ne glede bedne hrane kot so pizze in ostal crap in še v lajfu nisem jedel tako slabe pizze, da je ne bi pojedel, ali da bi rekel, da je ogabna

 

 

Povezava do prispevka

@Sovir: vseeno je razlika med cheap pizzo v random gostilni (6 € kot praviš) in med 10 € (La Cantina). Ne vem, jaz to razliko takoj opazim. Predvsem je razlika v testu, pa tudi v samih sestavinah. In če to jaz opazim, ki nisem nek "gurman", potem bo že nekaj na tem... 

V glavnem: ni bedna, ampak je mogoče res malenkost precenjena. Zdaj pa... vsakomur svoje :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 6 minutami:

kaj pa pizza iz madljeve/orehove moke? Je že kdo probal naredit?


Prvič slišim. To me bolj spominja na kakšno pito/potico/nekajpač. Edino, kar sem poskusil je bila pizza s pirino moko, ampak zame je bila no-go. Dočim glede sinove sladkorne, se je pa kar izkazala. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem vseeno mnenja, da je čez domačo pizzo ni, res da rabiš nekaj časa pimpat stvari, sam rezultati so lahko dost kvaliteten približek, jaz sem trenutno na kislo testo+kamen v praktično čist basic pečici in mi je resnično na nivoju kakega verace/antika.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...