Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dolgo smo zdaj vmes v "Igrovju in konzolcu" zdržali brez te debate... prav fajn je blo :D Evo se sedaj tudi umikam z nje, kar sem že po tistem prvem postu imel namen...saj se tudi v osebnem življenju se s kolegi precej izmikamo pogovorov o tem.

 

Vsak naj ravna po svoji vesti, naj ne bo ekstremist v nobeno smer, drži se nekih osnovnih pravil... pa bomo nekako že pregurali zadevo skozi.

 

lp in brez zamere

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 8 minutami:

 

Ne mislim tega, niti nisem noben zagovornik oblasti, sam to ne pomeni, da sem videl do sedaj v svetu kakšno posebi boljšo rešitev. Še z vsemi temi ukrepi smo mel mesce skoraj do roba obremenjen zdravstveni sistem in bogve kok presežnih smrtih zaradi nediagnoze drugih bolezi, slabega zdravljenja kroničnih ipd. Pač mogoče bi mogli bit ukrepi drugačni (bolj strogi, manj strogi, bolj transparentni, whatever, nisem strokovnjak), vsekakor še kar je bilo ni zadostovalo, da ne bi povsem sfukalo sistema. In kle ni niti ta niti kerakoli druga vlada odgovorna, pač epidemija je za vse na svetu, nikjer je niso posebi boljš odnesl, mi smo jo KLJUB vsem tem ukrepom zarad nesposobne vlade in ljudi, ki so podobni pametni kot ti, odnesli veliko slabše kot dosti držav.

js bi zaprl vse za 2 tedna. Sej nismo meli kakih efektivnih ukrepov, samo nadležne. Niti ne morem sam vlade krivit da dajo ukrepe, če je večina ljudi mogla vseeno delat, z maskami ki vsekakor niso primerne za tako situacijo, še najmanj za cel dan ali cel teden z isto masko. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 6 minutami:

Kakšne posledice? To da vsak 5 mogoč ne bo mogu vohat 1 mesec? Ko bojo raziskave pokazale evo to je super cepivo, deluje v veliki večini primerov, vsi ga potrebujete, ma dej z veseljem se cepim saj nisem anti vaxxer. Ne pa da vsak teden slišim nove novice o novem cepivu.

a to se zajebavaš da še nisi slišal za 'long covid' :rofl:

okvare srca, sindrom kronične utrujenosti, sistemska vnetja, poškodbe ledvic, poškodbe živčevja

to je tko sam kar vem na pamet

ni pogosto, sam če  'prekužiš populacijo' , rata tud takih primerov opazno velik

 

cepiva so testirana boljš od večine zdravil in cepiv na trgu, višja učinkovitost od te k jo kažeta pfizer in moderna dobesedno ne obstaja, AZ pa je 'samo' visoko učinkovit

pri AZ so stranski učinki, ki se sicer pojavljajo pri vseh cepivih, mogoče mal pogostejši, sam v primerjavi z učinkom covida na isto količino ljudi še vedno kaplja v morje

 

Povezava do prispevka

vem kaj je long covid ker poznam tudi zdrave športnike kot Khamzat Chimaev ki je virus dobil novembra in še zdaj ni sposoben normalno trenirati. Sploh takšni primeri so mi zanimivi, ne primeri ljudi ki ne skrbijo za telo in to logično začne propadat zaradi takšnih in drugačnih razlogov. Ampak hkrati ne moremo tudi trditi, okej to je sigurno zaradi covida in samo zaradi covida. Zato obstajajo znanstvene raziskave ki zahtevajo več časa. Cepiva šele izšla a ti se pretvarjaš da vemo že vse o njih? Pa da ne bo pomote, sem valda za cepiva in proti anti-vaxxerjem. Tudi ne verjamem da je kakršnokoli cepivo sposobno ubiti človeka ali pa da Bill Gates kot supervillain dela ne vem kaj z njimi. Zaradi mene lahko uvedejo obvezno cepljenje in potem skinejo vse ukrepe in smo rešeni. 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Če to naredijo in zagotovijo, da res skinejo vse ukrepe... se grem jutri takoj piknem s vsemi cepivi naenkrat. Še Sputnika pa Kitajca naj kar zarinejo notri v žilo :D

men je še vedno hilarious da so cepivo poimenovali Sputnik. Kot da so še vedno butthurt da so izgubili Space Race :D

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 urama:

LOL. Kaj si v google translate napisu triggered al kaj :D? Who dfuck reče sprožen :'''D. Vidim da si ravn tako dobr trash talker kot podjetnik.

Dej fak model a si vceri dubu internet al kaj? Mislim, ne da me preseneca ker prihajas z idejami in logiko lokalnih ilegalno odprtih beznic samo dej pol se mal obnasi no. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 6 minutami:

Dej fak model a si vceri dubu internet al kaj? Mislim, ne da me preseneca ker prihajas z idejami in logiko lokalnih ilegalno odprtih beznic samo dej pol se mal obnasi no. 

pejt se raje naučit brat procente, vidim da ti samo memes grejo od rok in še to somehow sami taki brez humorja. 

Človek res misli da bom poznal KARKOLI iz slovenske meme scene, if that's even a thing. Če hočeš ti priporočam kakšne dobre komike ali trash talkerje, ker iskreno nimam nič proti trash talkanju ampak HOLY SHIT imaš neizvirne in nesmešne komentarje. Upgrade your game man tole je mal patetično.

Povezava do prispevka

tko ja naj še slinch uleti s svojim istim jokom ki ga že 3 mesece govori. Pol si pa polajkite tist inside circle jerk joke ki ga 3 razumete in je kao ultra smešen, humor pa na nivoju nekega shitty slovenskega sketcha. Več izvirnosti sem videl že pri kakšni zlati ribici. Faking ROAST ME če že misliš ne pa neke pathetic passive aggressive poskuse delat.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

zdaj čakam da ti lajkajo ta tvoj circlejerk kolegov in se boste smejali kot Jimmy Fallon s svojim fake smehom in lizali jajčka kot da je velika noč. Resno to je to? To je tvoj attempt? Come on you can do better. Prav razočaran sem, da noben ni sposoben nekega decent comebacka. Ne morem se niti nasmejat na kak insult če mi tle lepi neke memes kot da je a walking soundboard. Imagine da je tvoj comeback na banter vedno nek inside joke, češ da je nekdo triggered. Iskreno bom počasi res triggered če mi boste sam neke res basic memes tle pošiljali. Kakšen šerif si ti Slinch? Si zaklenil ves humor nekam al kaj?

 

EDIT: Please dodajte opcijo pri reagiranju komentarja in sicer opcijo za ''disappointed''.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Slinchu je zgleda zmanjkal šal ali kaj? Človek je izkoristil svoje lifelines in zgleda je to to. Mislim sej že njegov profile pic izgleda defeated, upam da se bo le pobral. Lahko pride kdo drug ker iskreno se ne počutim ravn dobro da sem poownal papagaja ki samo strela vn iste meme.

Povezava do prispevka

V glavnem

 

Ce bi jaz bilj kralj sveta, bi si postavil naslednje vprasanje..

 

Opcija A

Pustimo, da šibki pocrkajo. Mocni naj delajo in se zabavajo. Zakon đungle. Narava at its prime. Survival of the fittest. Dobra prilika za prevetrit malo ozracje.

 

Opcija B

Zascitimo najsibkejsi clen, vsako zivljenje steje. Gospodarstvo bo trpelo ampak se bo pobralo. Ce pa posameznik umre, ni poti nazaj. Nikoli ne ves, kdaj bos ti v sibkejsem polozaju.

 

Jaz mislim, da smo civilizirana druzba, ki se zaveda, da je mocna le toliko, kolikor je mocen njen najsibkejsi clen. Nikoli ne ves, kdaj si ravno ti tisti sibek clen. To je temelj druzbe, kulture. Ce pade to, pade vse. Zivljenje vsakega mora vsaj na papirju biti enako. Star, mlad, pameten, glup, zdrav, bolan, clovek z druzino, klosar na ulici... ko se 1x zacne delat razlike, kdo je jacci, kdo lahko prezivi in kdo lahko crkne, pol je konec romantike in smo s5 v đungli. Danes si lahko mlad in zdrav in boli te kita za covid. Drugi dan bos tu star ali tvoji ljubljeni. Nenazadnje, ce nas boli k za sibke, lahko hitro pride dan, ko se pojavis ti kot sibka oseba. Bodi si na ulici, na sodiscu, v bolnici, delovnem mestu, kjerkoli.

 

Anyway.

 

In smesno oz ironicno mi je, ko se en drugega obtozujete kdo je sebicen. Tisti, ki je lepo doma in je za ukrepe in ga boli k ce gre gospodarstvo v maloro, ker se pac boji umret al tisti, ki bi rad delal in sluzil denar in uzival zivljenje in ga boli k, ce so zaradi tega sibki ogrozeni in pocrkajo. Res ironicno. Iskreno sm verjel, da je sebicen tisti, ki ga boli k za sibke. Sam zdaj ste mi odprli oci in opazam, da sem tudi jaz sebicen, ker se bojim umret oz da mi umrejo bliznji in me boli k ce so zaradi tega ostali brezposelni in se prezivljajo s tezavo.

 

Mogoce pa sem sebicen, ker se bojim cepiva in zadnje tedne dvomim v to da bi se cepil?? 🤣 V glavnem vsi smo sebicni na svoj nacin. In nihce nima zates pojma kaj je prav. Se najbolj prav je imel Sokrat, ko je rekel, da ve le to, da nic ne ve. 

 

Tako da pitaj boga in upaj, da imamo pametne ljudi, ki nam vladajo. V kar mocno dvomim. Ker ce prdci niso sposobni nabavit 2.000.000 jebenih cepiv... pickumater lahko bi bili ze ko Izraelci ki jih je jebenih 10 milijonov... in so vsi precepljeni ali vsaj vecina in so v beli fazi.. ni vec covids

 

2 milijona!!! Pa jebem jim sunce ce stane cepivo 5 eur, da jim dajo 10 miljonov pa naj jim dajo 50 miljonov jebojih pol za ceivo pol za podkupnino.. lahko bi bili prva drzava v EU, ki bi bila Covid free ves kaksen je to Boost, prvic, ko bi nam nasa majhnost prisla prav. Sam ne...... vidis to je uno ko si glup ne. Dvomim, da ne morejo dobit jenenih 2 milijona cepiv od russov al kitajcev preko vez al neki

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz imam tudi par takih kolegov na fb, pač pustiš folk na miru, saj me noro triggera moram rečt, že odprem vrstico za response pa si potem rečem, kaj kurac točno mam od tega, nek random fight bo iz tega prišel, dejstvo je da niti eni niti drugi ne vemo nič, neke facte se našteva, ki se jih najde na netu in to je to. Jaz se grem cepit(kar očitno ne bo kmalu because fuck javno zdravstvo res), gapi lej če mi odstopiš svojo dozo jo rade volje vzamem, ti boš vesel, jaz bom vesel, kot družba bomo dobil happiness +1 <3 

 

Zdaj pa nadaljujmo debato kdo bi kupil moj ps4 za 160€

 

:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...