Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 6 urami:

Kaj pa vem, za tako custveno reakcijo pomoje ni dovolj da si opicjak, moras bit tudi malo nestabilen. 50:50 bi rekel.

uuuu papagajček slinch se je zbudil. Ko ne veš kaj drugega izbereš da je nekdo mentalno nestabilen. Ohohohoh kako si smešen res a COMEDIC GENIUS. What a comeback! Top banter!

 

Gotta love Slinch s svojim Ubisoft/EA approachom to comedy k je model med 3000 prispevki našel ene 4 kjer je dobu lajke in jih bo zdej recikliru v neskončnost.

 

Areya je škoda sploh omenjat s svojimi pathetic attempti komedije(če lahko to sploh imenujemo komedija). Hehehe s3 boM oBRnu Za 360 sTOpInj iN šEl StRan.... mislim res na nivoju 13 letnega COD igralca.

 

Če bi bilo ubijanje šal kriminalno dejanje bi vidva veljala za največja serijska morilca vseh časov

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Včeraj sem govoril z bivšo od slincha(vem kaj mislite, tudi jst sem bil šokiran da obstaja). Povedala mi je da si je takrat lastil papagaja. Na žalost je celo zvezo kričal okrog 4 bedne in popolnoma nesmešne fraze ki niso bile nikomur smešne. Ampak dobr, ji je bil pa vsaj papagaj zabaven.

Povezava do prispevka

wau še en top response na trash talk. Glede na to kakšen forum je to sem pričakoval malce boljši odziv na trollanje in banter. Očitno ko zmanjka tistih 5 memeov se pač naslanjate na kaj... ''dej get help, you're mentally unstable''. To je to? Mislim dej no mal več pa že zmorete če ves čas prcate folk. Od papagaja slincha mogoče res nisem pričakoval kaj več ampak vsaj od drugih... oh well.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Dobro pusti papagaja, povej raje kako velikega polža ima v hlačah:D

 

 

na žalost se na takšen nivo šal navadno ne spuščam ker so mi preveč otročje in neizvirne. Lahko pa vprašaš Areya, mislim da je ekspert v teh kategorijah.

 

ta 2 modela bi lahko imela standup show v najbolj revni afriški državi. ŠE tam bi ju obmetavali s hrano.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

Dobro pusti papagaja, povej raje kako velikega polža ima v hlačah:D

 

 

oddly, ampak ravnokar sem tudi jaz ugotovil da me ful zanima kakega tiča ima Slinch :D:D:D 

 

evo razmišljam če bi to spremenilo debate, če bi imel vsak forumski član poleg avatarja še sliko svojega kurca zraven. Hm. Bi bili userji z velikimi kosi bolj popularni? Ali manj, ker bi bili drugi jelly? Bi bil velik tič pogost argument v debatah? Je orenk kosmat tič znak zanemarjenosti člana in drogiranja... ali pač posvečenosti gamingu, pač v smislu član nima časa za dobesedno nič drugega? Imajo člani z manjšimi kurci boljše skillse, ker imajo več krvi v glavi (poor Bitsu..)?

 

FUCK spet ne bom mogel spat, res bi bil cool dodatek forumu. Saddhu, če to bereš...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

 

oddly, ampak ravnokar sem tudi jaz ugotovil da me ful zanima kakega tiča ima Slinch :D:D:D 

 

evo razmišljam če bi to spremenilo debate, če bi imel vsak forumski član poleg avatarja še sliko svojega kurca zraven. Hm. Bi bili userji z velikimi kosi bolj popularni? Ali manj, ker bi bili drugi jelly? Bi bil velik tič pogost argument v debatah? Je orenk kosmat tič znak zanemarjenosti člana in drogiranja... ali pač posvečenosti gamingu, pač v smislu član nima časa za dobesedno nič drugega? Imajo člani z manjšimi kurci boljše skillse, ker imajo več krvi v glavi (poor Bitsu..)?

 

FUCK spet ne bom mogel spat, res bi bil cool dodatek forumu. Saddhu, če to bereš...

Ta eksperiment smo trajno zaključili po dacapovem navdihu....

Povezava do prispevka
Galko reče pred 47 minutami:

 

oddly, ampak ravnokar sem tudi jaz ugotovil da me ful zanima kakega tiča ima Slinch :D:D:D 

 

evo razmišljam če bi to spremenilo debate, če bi imel vsak forumski član poleg avatarja še sliko svojega kurca zraven. Hm. Bi bili userji z velikimi kosi bolj popularni? Ali manj, ker bi bili drugi jelly? Bi bil velik tič pogost argument v debatah? Je orenk kosmat tič znak zanemarjenosti člana in drogiranja... ali pač posvečenosti gamingu, pač v smislu član nima časa za dobesedno nič drugega? Imajo člani z manjšimi kurci boljše skillse, ker imajo več krvi v glavi (poor Bitsu..)?

 

FUCK spet ne bom mogel spat, res bi bil cool dodatek forumu. Saddhu, če to bereš...

shower vs. grower debate bi padale

Povezava do prispevka

Jop, jaz sem ze imel fotko tica ready to go, ki jih itak redno posiljam camirju in kefirju, samo pol, ko je moral dacapo svojega zbrisat, sem bil ziher, da je to zaradi pritiskov clana z definitivno samo enim accjem, pa sem se usral

 

Sem pa takoj za, da pred naslednjim m33tom posljemo vsak svojega v nek anonimen predal, pol pa moramo skupaj ugotoviti, komu spada kateri. Imo best meet ever

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

js mislim, da bi se lahko gospod @Gapi182 poročal  šel zgovarjat s heroji ala Marvak/hordak v Belo Tehniko

So bolj sposobni kot the comedic genius duo papagaj slinch in arey the master of 13yo cod memes? Človek je celo noč razmišljal kakšen comeback bi mi lahko podal in potem pride s svojim defeated obrazom ''ej a si mentalno stabilen''. Približno tak comeback kot ga je lani Barcelona imela proti Bayernu... ouch

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

oddly, ampak ravnokar sem tudi jaz ugotovil da me ful zanima kakega tiča ima Slinch :D:D:D 

 

evo razmišljam če bi to spremenilo debate, če bi imel vsak forumski član poleg avatarja še sliko svojega kurca zraven. Hm. Bi bili userji z velikimi kosi bolj popularni? Ali manj, ker bi bili drugi jelly? Bi bil velik tič pogost argument v debatah? Je orenk kosmat tič znak zanemarjenosti člana in drogiranja... ali pač posvečenosti gamingu, pač v smislu član nima časa za dobesedno nič drugega? Imajo člani z manjšimi kurci boljše skillse, ker imajo več krvi v glavi (poor Bitsu..)?

 

FUCK spet ne bom mogel spat, res bi bil cool dodatek forumu. Saddhu, če to bereš...

Gospod medenjak, javljam se za court of justice artista. Bom jaz narisal penise na podlagi postov uporabnikov. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

@Berbasecks Sam upam da štekaš da pač men se ne gre za kako debatiranje o covidu in žaljenje, ipd. Zato tud nism pisal kaj takega v covid temo. To ni bil nek ''fight'' kjer bi hotu osebno žalit nekoga ker me je razjezilo njegovo mnenje. Arey je pač poskusil biti smešen in treba ga je bilo postaviti na realna tla with some top tier banter. Slinch je pač uletu not v svojem klasičnem papagaj stilu in jih je še on dobil jebiga. Kar se tiče same covid debate niti ne vem kakšna so njuna mnenja na to lol. To je bil sam trash talk for the sake of comedy. A ni za to mišljena ta tema? Trolanje for shits and giggles?

Sem mogu to napisat ker mislim da nekateri uporabniki kot Kastor dejansko ne razumejo kaj se dogaja.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

damn ne razumem več nič help :D

it's just trash talk and banter ne vem kaj ti naj drugega rečem :D. Kaj misliš da imam kaj osebno proti Areyu in Slinchu? Dej no, z veseljem se dobim na pivu z obema, in skupaj potrollamo vse. Sem pa pričakoval mal boljši response kot pa ''oh a si triggered'' ali pa ''si mentally unstable'' ker pač sploh od Slincha kdaj vidim kar solidno trollanje. Mislim how the fuck se noben ni delu norca iz tega kar imam oblečenega na prikazni sliki??!? Zgledam kot da tekmujem v atletiki med ženskami ffs. Zakaj morem roastat samega sebe?!?!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...