Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 2 minutama:

Dej povej Gapi... a se ti je kej kolcalo zadnje dva tedna med drugo in tretjo zjutraj

Pizda sm že mislu da kaka lepotica name misli. On a serious note, velik folka pač začne liftat in misli da jih bojo zdej pecale ženske. Odkar sem v gymu(6 let mislim da, zadnjo leto bolj bogo ker sem se raje posvetil boksu) so me I swear to god zunaj pecal EXCLUSIVELY GAYS! 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 urama:

Včeraj sem govoril z bivšo od slincha(vem kaj mislite, tudi jst sem bil šokiran da obstaja). Povedala mi je da si je takrat lastil papagaja. Na žalost je celo zvezo kričal okrog 4 bedne in popolnoma nesmešne fraze ki niso bile nikomur smešne. Ampak dobr, ji je bil pa vsaj papagaj zabaven.

đizs faking krajst kaj se dogaja :D

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 minutami:

Ne v bistvu se mi zdi tak tryharding: the post sam lej, nimam neke želje delat beefov na forumu tko da če ti to pomeni sure, have at it.

come on it's a classic formula za joke, makes sense še posebej pri Slinchu. Men je bolj try hardanje delanje slovenskih memov in gifov ker moreš dejansko it delat to :D. Razumem sicer zakaj bi nekomu izpadlo to try harding ker pač je šala ki vzame malo več pameti kot ponavljanje istih memov ampak vendarle, took about 30s lol.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Mnja sej dalec od tega da bi bil edini tryharder tle (me included) sam se mi je zdel tko, galko  on the nose level. Sam da ima galko ze pedigre in si smeje reces “ohoho classic galko”, tle je pa bolj “kaj se dogaja”, kot sem napisal. 
Np, sam malo manj agresivnih in podcenjujocih postov bi prosil, ker mam pol feeling kot da mam konkurenco. 

Povezava do prispevka

my bad mogoče sem pred vsem tem trash talkom šou malce predaleč z debatami o covidu(sploh tista opazka z ovcami je bla pač mal podla, priznam), ampak kasneje sem res želel samo smešne insulte in mal poroastat predvsem Slincha ker je dokaj easy target s tem recikliranjem :D. Je pa res da sem pričakoval malo bolj humorističen back and forth.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 36 minutami:

my bad mogoče sem pred vsem tem trash talkom šou malce predaleč z debatami o covidu(sploh tista opazka z ovcami je bla pač mal podla, priznam), ampak kasneje sem res želel samo smešne insulte in mal poroastat predvsem Slincha ker je dokaj easy target s tem recikliranjem :D. Je pa res da sem pričakoval malo bolj humorističen back and forth.

 

Sploh tista papagaj fora ti je res uspela.

 

Nasa mala klinika humor. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 44 minutami:

my bad mogoče sem pred vsem tem trash talkom šou malce predaleč z debatami o covidu(sploh tista opazka z ovcami je bla pač mal podla, priznam), ampak kasneje sem res želel samo smešne insulte in mal poroastat predvsem Slincha ker je dokaj easy target s tem recikliranjem :D. Je pa res da sem pričakoval malo bolj humorističen back and forth.

votlina

kjer se zabava skriva

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...