Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 25 minutami:

 

Glej izpod časti mi je sploh debata o taki gluposti. Ti pač verjemi, da boš rekel boli me glava in ti bo AI dal pravilno diagnozo kar tak... brez kupa ostalih preiskav, ki jih bo spet moral koordinirati človek. Ti si verjetno že danes google zdravnik. Sorry ampak v dno sovražim folk, ki si dela samodiagnoze s pomočjo googla. Strinjal se ti al ne.

 

Pizda si tudi ti en kmet. :D

Itak da boš mogu skozi preiskave...

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Raje ne grem, ker bi jim ziher tako težil, da bi me predavatelji odstranili. :) 

Iz tvojih postov je razvidno, da nimaš pojma kaj tipi sploh razvijajo. Kako pa bi jim točno težil. A kar na pamet? :D

 

Sem ene 99,9% prepričan, da gre za nateg, sam če tipica reskira izključno tisti 300EUR, pol res ne vidim neke hude dileme. Če obstaja 0,1% možnosti, da ni nateg, lahko celo kaj zasluži.

Povezava do prispevka

@ke_kit: ah ne, na pamet ne bi nekaj težil. Ampak to kar sem dosedaj videl mi je dalo misliti. Zgolj nekaj čisto splošnih iskrenih vprašanj bi postavil.
Dodajam samo še to, da je bilo 300 € zgolj za osnovni vstop. Pričakuje se redno vlaganje, vsaj ca. 50 € mesečno. S tem si nekako plačuješ sodelovanje in posledično konkretna? izplačila, ko bo vse skupaj zares štartalo.
In mesta za t.i. cofounderje so bojda dokaj omejena. Tako da je treba vstopiti takoj zdaj.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma saj ni nora. Težko opišem, ampak mislim da je zgolj preveč naivna in pa to, da si vedno zastavlja neke čudne cilje. 
Plus to, da ju je oba z bratom foter v mladosti redno pretepal. Dobesedno zguba od človeka je bil. Ampak na stara leta se je povsem spremenil; zdaj je ostareli jebiveter, ki v lokalnem kafiču po cele dneve gleda nogomet na TV in časti kakšno rundo ali dve. Prvo vprašanje, ko vstopim v lokal je: "Oooo zdravooo, kak si, kaj boš pil?" nato pa takoj sledi: "Tekma je, tu zraven se vsedi in ne moti." :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Men res ni jasen ta odpor do inkluzivnosti manjšin v medijih.

Razumem, da te moti, če priredijo neko že obstoječo stvar in jo nesmiselno popačijo, ker bi radi profitirali na račun tega. Sam koji kurac vas to moti, če gre recimo za novo zgodbo, ali reboot.

A če namesto Lare uporabijo POC, lezbijko ali trans žensko, bi vas to dejansko motilo? Zakaj?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

Men res ni jasen ta odpor do inkluzivnosti manjšin v medijih.

Razumem, da te moti, če priredijo neko že obstoječo stvar in jo nesmiselno popačijo, ker bi radi profitirali na račun tega. Sam koji kurac vas to moti, če gre recimo za novo zgodbo, ali recimo reboot.

A če za vlogo Lare uporabijo POC ali jo naredijo lezbijko, bi vas to dejansko motilo? Zakaj?

 

Sej popačujejo obstoječo franšizo, ker bi radi profitirali

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 2 minutama:

Pa kaj kurac je vedno potrebno spreminjat OBSTOJEČE(bele) karakterje ?

Naj ustvarijo NOVE, ki pa so komot lahko tudi druge rase&spola&usmerjenosti itd.

 

Kdo bi pol to kupil, samo pedri in lezbijke - odrežeš si 90% trga, ni biznis - tako pa uporabiš obstoječo uspešno franšizo, ker veš da bodo ljubitelji vseeno kupili.

Pederska posla :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 minutama:

Sej popačujejo obstoječo franšizo, ker bi radi profitirali

Če dajo nov main character v Tomb Raider, to pomeni, da popačijo franšizo?

Ajde, če enačiš TR z Laro, pol štekam. Meni dol visi za lik kot tak in bi mi bilo čisto vseeno.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ajde, če enačiš TR z Laro, pol štekam. Meni dol visi za lik kot tak in bi mi bilo čisto vseeno.


Jaz TR na polno in edino enačim z Laro. Ena in edina Tomb Rajderka je namreč Lara Croft (ki je lepa, bogata in bela ženska) in to je to. Tako so si zamislili v štartu in tako naj tudi ostane! Ne vidim poante v spreminjanju izvornega lika. Lol, podobno kot da bi mi nekdo rekel, da bo novi Indiana Jones ženska, za povrh pa še temnopolta in morebiti celo z lezbičnimi nagnjenji. Bejž nekam v tri krasne. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...