Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 14 minutami:

Svet se, na žalost dinozavrov kot sta vidva, spreminja. Vem, da ni lahko. Bodita močna.


Ne govorim o spreminjanju sveta, priznavanju istospolnih partnerjev, še manj pa o pravicah za črnopolte. Hočem samo reči, da če je nek imaginarni lik v osnovi tak kot je, ne more tega nobena novodobna franšiza spremenit. Han Solo kot ženska? Luke Skywalker kot črnec? Leia kot transgender?  Ctripeo kot gay droid? Dajte no.. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Stipe2

Seveda je šlo za retorično vprašanje :)

 

Itak woke je fakin kuga oziroma rak, ki se prisesa na uspešno frašizo in jo s svojimi idejami uniči ter odide na naslednjo žrtev.

Višek njihove kreativnosti pa je ponavadi v 99% dajmo zamenjat protagonista v strong independent lesbian black woman :rolleyes:

Aja take menjave smo seveda deležni izključno kadar gre za belega protagonista <_<

Za bonus pike pa še obstoječe fane žališ in potem pikachu faca ter užaljenost ko pogrne prodaja.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 4 minutami:

Zakaj pa je edino "woke" ko spremenijo ali hočejo spremenit lik belca v drugo raso. Ko je obratno pa noben ne reče nič?

Zadrteži ne razumejo pojmov kot sta manjšina ali empatija. Ne se trudit.

 

Drugače pa ni čisto res, da se folk ne buni, ko se zgodi white washing. Filmska priredba Ghost in the Shell je recimo doživela major backlash.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 4 minutami:

Zakaj pa je edino "woke" ko spremenijo ali hočejo spremenit lik belca v drugo raso. Ko je obratno pa noben ne reče nič?

 

Daj mi primer zdaj v času tega wokeizma kjer so popularnega obstoječega črnega heroja oziroma protagonista spremenili v belca ?!

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Svet se, na žalost dinozavrov kot sta vidva, spreminja. Vem, da ni lahko. Bodita močna.

Mislim da so dinozavri prav lepo živeli proti nam. In danes bi bil že vsak "kurac" punca in vsaka punca "kurac", ker drugače si neopazen, nezaminimiv, ker je tak trend, itd...Ker to presega počasi že vse meje dobrega okusa...  Že vsak film, serija, itd. MORA imet vsaj en "poseben" lik. . Ker težko verjamem da se cela družba tako hitro spreminja kot na hočejo posredovat prek medijev.  To posiljevanje "normalnih" ljudi z dinozavri pač gre v to smer. In če ne razmišljaš kot ke_kit, si dinozaver. :) :D

 

V zadnje je bilo govora glede onlyfans... In kako se je ena srednješolka ( glih dobrih 18 let)  v Italiji kurbala preko "Only Fans". In potem so jo vrgli iz šole. Ker je neprimerno. In sama se je branila s tem, da ima 18 let in da lahko dela kar hoče s svojim telesom. 

 

In potem ji je ta povedal, da če je v današnjih časih to dovoljeno, še ne pomeni da je Ok. In potem je dodal, da zdaj verjetno  glih en star prdec , prijatelj od tvojega očeta drka na tebi...no comment.  :) :) :) 

 

 

 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Razen če si gay potem se pa opravičujem in sem narobe razumel post :)

 

Ker če si straight ne vidim zadržkov. Trans ženska je pač ženska. Pika stop.

Kakršnokoli drugačno mnenje je namreč razmišljanje na nivoju dinozavrov in zadrtežev :D

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 23 minutami:

 

Daj mi primer zdaj v času tega wokeizma kjer so popularnega obstoječega črnega heroja oziroma protagonista spremenili v belca ?!

Imaš primer že na tej strani :D 

 

Drugače pa Abby je bila sprva mišljena iste rase kot njen foter iz OG ter remastra. Maš v official art booku slikce. Sicer jih razumem zakaj si niso upal, ker bi se folku še bolj kačilo kot se mu je ko bi videli črnko igrati golf v TLOU2. Je blo lažje fotra spremenit.

Povezava do prispevka
Navedek

manjšina

"Belci" s(m)o ze lep cas manjsina (slavi anglosaxoni latinoamericani americani combined) 

 

Ce gremo pa na filter;zahod (kar sploh nima smisla) so pa statisticno over represented

 

Navedek

Daj mi primer zdaj v času tega wokeizma kjer so popularnega obstoječega črnega heroja oziroma protagonista spremenili v belca ?!

 

Glih zamc sn vidu un spot cotton eye joe in band ma lepo na bobnu napisan

 

RED

NEX

 

a si sploh kdo prectavlja da bi blo na bobnu napisan

 

NIG

GER

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 1 uro:

Mislim da so dinozavri prav lepo živeli proti nam. In danes bi bil že vsak "kurac" punca in vsaka punca "kurac", ker drugače si neopazen, nezaminimiv, ker je tak trend, itd...Ker to presega počasi že vse meje dobrega okusa...  Že vsak film, serija, itd. MORA imet vsaj en "poseben" lik. . Ker težko verjamem da se cela družba tako hitro spreminja kot na hočejo posredovat prek medijev.  To posiljevanje "normalnih" ljudi z dinozavri pač gre v to smer. In če ne razmišljaš ko ke_kit, si dinozaver. :) :D

 

V zadnje je bilo govora glede onlyfans... In kako se je ena srednješolka ( glih dobrih 18 let)  v Italiji kurbala preko "Only Fans". In potem so jo vrgli iz šole. Ker je neprimerno. In sama se je branila s tem, da ima 18 let in da lahko dela kar hoče s svojim telesom. 

 

In potem ji je ta povedal, da če je v današnjih časih to dovoljeno, še ne pomeni da je Ok. In potem je dodal, da zdaj verjetno  glih en star prdec , prijatelj od tvojega očeta drka na tebi...no comment.  :) :) :)

Od vseh postov, ki sem jih napisal, greš valjda izbrat tistega, ki je mišljen ironično. :D

Drugače pa ja, svet se spreminja in napreduje. Enim je ta napredek kul, drugim ne. Dinozaver je samo smešna sopomenka za konzervativca, ki se ne uspe prilagoditi tem spremembam in ga družba pusti za sabo.

 

Ta primer, ki si ga navedel je točno to. Dinozaver, ki se ne uspe prilagoditi spremembam v družbi. Sicer po moje je fora, da ima šola kaka pravila obnašanja v javnosti in je najbrž kaka pravna podlaga zadaj. Dvomim, da bi jo vrgli iz šole zgolj na podlagi tega, da se ravnatelju to ZDI neprimerno.

 

Sej drugače imamo ZDA, ki se lepo trudijo svet ponovno popeljati v srednji vek tudi po pravnih poteh. Trend se pa lepo širi drugod po svetu. Rejoyce.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
gojc reče pred 27 minutami:

Zato pa je naša verzija preprosto boljša 


Uh, to se mi ja tako zapeklo v možgane, da še zdaj včasih na glas zapojem: "Tebe bi ukal celo noč, da bi klicala na pomoč!" :) 

Hecno je tudi, da so v diskotekah ženske čisto in povsem ponorele na ta komad. Nora scena stari! Včasih mi je res prav žal, da so ti časi minili.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Če dajo nov main character v Tomb Raider, to pomeni, da popačijo franšizo?

Ajde, če enačiš TR z Laro, pol štekam. Meni dol visi za lik kot tak in bi mi bilo čisto vseeno.

tale specifičen primer res mislim, da bi bilo 'popačenje' franšize

osebno že z zadnjim rebootom nisem preveč zadovoljna, ker so jo naredili toliko mlajšo in s toliko drugo osebnostjo

zdej realno bi igrala tovrsten špil tudi brez Lare, ampak bi se mi zdela uporaba istega imena za franšizo zgrešena

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 46 minutami:

tale specifičen primer res mislim, da bi bilo 'popačenje' franšize

osebno že z zadnjim rebootom nisem preveč zadovoljna, ker so jo naredili toliko mlajšo in s toliko drugo osebnostjo

zdej realno bi igrala tovrsten špil tudi brez Lare, ampak bi se mi zdela uporaba istega imena za franšizo zgrešena

Jaz ne bi spreminjal lika kot takega, ampak če bi uvajali nov lik (predaja štafete za nove generacije kao), me ne bi motila sprememba rase. Men gre samo v nos tole kritiziranje kakršnihkoli sprememb, ki jih folk zazna kot woke.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...