Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Sem, ampak se bolj nagibam k moji opciji...ponavadi je tako, al pa je samo še premlada in naivna.

zakaj bi moral pa slučajen komentar karkoli pomenit :rofl:

tolk si se zapičič, da se bom morala vprašat zakaj ti pozitivno mnenje o posedovanju bemfla tolk pomeni, da morš nujno reč, da če ga nima, je ziher slaba ženska

čeprav avtorice izjave sploh ne poznaš

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 28 minutami:

zakaj bi moral pa slučajen komentar karkoli pomenit :rofl:

tolk si se zapičič, da se bom morala vprašat zakaj ti pozitivno mnenje o posedovanju bemfla tolk pomeni, da morš nujno reč, da če ga nima, je ziher slaba ženska

čeprav avtorice izjave sploh ne poznaš

 

Sej nisem reku da je slaba ženska, kje si to razbrala?

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

 

Sej nisem reku da je slaba ženska, kje si to razbrala?

Stipe2 reče pred 16 urami:

 

Izgovor/odziv ne dovolj poželjive ženske, ki sploh nima opcije, da bi lahko bila keš pička?

 

Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Sem, ampak se bolj nagibam k moji opciji...ponavadi je tako, al pa je samo še premlada in naivna.

 

sej vem da se mi je že par dni nazaj zgodil, da se nisi spomnil za 3 poste nazaj kaj si napisal, sam tole je blo pa vseen kr slabo

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 14 minutami:

Tolk mi na zivce grejo italijani, da niti ne bom probal z google translate. Se pa verjetno strinjam :D

 

Eno ime, ena garancija - varianta garantirana kvaliteta :D

 

Zakaj pa ne maraš italijanov?

Meni so bli vedno carji - ne kot sami ljudje, ker delat z njimi je dokaj ciganluk (moj stari je vedno pravil "prodali bi mamu za pijat pašte" kar ni daleč od resnice :D), ampak kot uživačem življenja jim ni para... 

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

sej vem da se mi je že par dni nazaj zgodil, da se nisi spomnil za 3 poste nazaj kaj si napisal, sam tole je blo pa vseen kr slabo

 

Sem napisal da mogoče ni dovolj lepa, da je premlada al naivna, ti pa si razumela da to pomeni slaba oseba?

Ni čudno, da se pol ne razumeva - podobne fore ima moja žena - pol ure ji poskušam neki dopovedat, da na kraju ugotovim da je že v štartu razumela po svoje :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...