Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Pa to sta že v (srečnem (to sem samo vljuden)) pričakovanju ali si se samo sprijaznil z usodo (tle sem manj vljuden), da bo ko bo če bo? :D

 

lp,

konzumator kislega grozdja

 

Nisva v pričakovanju, varianta: ne blokiramo in ko bo bo oziroma če bo bo :D 

tomazek reče pred 5 minutami:

 

Kakšno čupo pa imaš, da se pranje las izpostavi? Neko heavy metalsko ali drede? A ni to pri moških neka čista rutina, ki se obavi na hitro pod tušem? :D

 

Ma imam eno obliko dermatitisa, zaradi katerega je moja rutina takšna: nanesem eno zdravilo na lase, pustim 5 minut, nanesem šampon 1x in pustim 10 minut, nanesem šampon drugič, pustim 5 minut, sperem lase, nanesem drugo zdravilo in posušim. Če delam tako, se mi na lasišču pozna minimalno, sicer imam ob določenih okoliščinah (ko slabo jem, spim itd.) izbruh

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 urami:

A obstajajo srečni ljudje ob pol 6 zjutraj? Ker jaz nisem, že 8 let. To vreme mi pa glih paše, hujše je polet ko je 38 stopinj že zjutraj.

 

js sm bistveno bolj srečen zdej, k vstajam 5.50, da bo 7.00 pričnem s šihtom in sem ob 15.00 že konc (prej 8-16).

Hkrati mam pa added bonus, da itak pač morm oddelat 8h in je to lahko kadarkoli med 6.45-19.00, če bi slučajno blo pretežko vstat.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 7 minutami:

Nisva v pričakovanju, varianta: ne blokiramo in ko bo bo oziroma če bo bo :D 

Ma imam eno obliko dermatitisa, zaradi katerega je moja rutina takšna: nanesem eno zdravilo na lase, pustim 5 minut, nanesem šampon 1x in pustim 10 minut, nanesem šampon drugič, pustim 5 minut, sperem lase, nanesem drugo zdravilo in posušim. Če delam tako, se mi na lasišču pozna minimalno, sicer imam ob določenih okoliščinah (ko slabo jem, spim itd.) izbruh


 

mogoce da se obrijes na nulo pa je stvar resena?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 9 minutami:

 

js sm bistveno bolj srečen zdej, k vstajam 5.50, da bo 7.00 pričnem s šihtom in sem ob 15.00 že konc (prej 8-16).

Hkrati mam pa added bonus, da itak pač morm oddelat 8h in je to lahko kadarkoli med 6.45-19.00, če bi slučajno blo pretežko vstat.

Ma ja to itak, sam tistih 10 min zjutraj sem tečen, pol se stanje stabilizira. Sam pri meni je problem, da po tem ko se zbudim 5:20, imam še 65km do pisarne :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Ma ja to itak, sam tistih 10 min zjutraj sem tečen, pol se stanje stabilizira. Sam pri meni je problem, da po tem ko se zbudim 5:20, imam še 65km do pisarne :D

Sem imel daljši projekt, kjer sem se 4x tedensko nekaj časa rabil vozit 80km zjutraj v eno smer. Precej jeba. Zdaj se vozim 1x tedensko 130 km v Maribor in se mi še to kar malo več ne da :D. Ampak imam starše blizu, tako da poconnectam službo in obisk staršev

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 16 minutami:

 

js sm bistveno bolj srečen zdej, k vstajam 5.50, da bo 7.00 pričnem s šihtom in sem ob 15.00 že konc (prej 8-16).

Hkrati mam pa added bonus, da itak pač morm oddelat 8h in je to lahko kadarkoli med 6.45-19.00, če bi slučajno blo pretežko vstat.

 

Meni je sweet spot tam okol 6:30. Zajtrk, tuš, začnem 7:30 - 15:30, glih prav ostane dneva. 

Pred 6:30 sem totalen zombie, ni mi pa jasno kako so lahko eni kreativni in produktivni pred 6:00, jaz ne morem dveh stavkov dat skup pred sedmo.

Povezava do prispevka

Meni je najbolj sweet spot budilka 6:40, 20 minut počasnega zbujanja, 7:00 pa začet z dnevom in 7:30 s produktivnostjo

 

Čez vikende pa imam budilko ob 8:00, ampak se itak prej zbujam. Ta vikend imam namen spat celo soboto, ampak že zdaj vem, da so to samo sweet hopes in da bom ob 7:40 pokonci in ne bom mogel več nazaj zaspat :D 

Povezava do prispevka

ko sm na morju me zna butnit že ob 6:10 pokonc, grem po kruh, nardim kavo, pa sm ready za razvaljivanja

 

za šiht se tud ob 6:10 spravim pokonc, prva budilka ob 6:00

 

za vikend pa res odvisno, petki pa sobote se dostkrat kej dogaja, odvisn kdaj gosti grejo/pridem domov

Povezava do prispevka

Edino kar mi je nujno, je 7 ur spanja. To je obvezno, da lahko normalno funkcioniram. Tega se že leta in leta držim. 

Kar se pa zbujanja tiče, zbudim se pred budilko, če ne, pa takoj ustanem ko zacne cinglat.

 

Enkrat sem poskusil snooze, zasnoozal za eno uro, zamudil v sluzbo, never again :D

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 41 minutami:

Nisva v pričakovanju, varianta: ne blokiramo in ko bo bo oziroma če bo bo :D 

Ma imam eno obliko dermatitisa, zaradi katerega je moja rutina takšna: nanesem eno zdravilo na lase, pustim 5 minut, nanesem šampon 1x in pustim 10 minut, nanesem šampon drugič, pustim 5 minut, sperem lase, nanesem drugo zdravilo in posušim. Če delam tako, se mi na lasišču pozna minimalno, sicer imam ob določenih okoliščinah (ko slabo jem, spim itd.) izbruh

 

Se pravi če se prime te dni, bo mali/mala lahko še Gennaro/Giuseppina? :D

 

Kaj pa ta dermatitis, to je trajno stanje, al je ozdravljivo?

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 15 minutami:

Edino kar mi je nujno, je 7 ur spanja. To je obvezno, da lahko normalno funkcioniram. Tega se že leta in leta držim. 

 

sej verjetno imam jaz zato take podočnjake, jaz imam pomoje kr povprečje 6 ur, vsaj zadnjih 8 let

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 45 minutami:

 

Meni je sweet spot tam okol 6:30. Zajtrk, tuš, začnem 7:30 - 15:30, glih prav ostane dneva. 

Pred 6:30 sem totalen zombie, ni mi pa jasno kako so lahko eni kreativni in produktivni pred 6:00, jaz ne morem dveh stavkov dat skup pred sedmo.

 

js če ni blo premalo spanja (ali ekscesov prejšnji večer), sem praktično takoj na 100%, ne glede, kdaj vstanem :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Kaj pa ta dermatitis, to je trajno stanje, al je ozdravljivo?

 

Ma neki posebi ni ozdravljivo, izgine pa praktično 100 % v obdobjih, ko imam zdrav življenjski slog (gibanje, spanje, hrana). V petek sem spil dva pira in pivo mi ful slabo vpliva na dermatitis. Kriv je pa Slinch, ker smo bili jaz, Slinch, Galko in Feget povabljeni v Kranj in sem pil pivo, da sem pozabil, da @Slinch ni prišel in mi ni pomagal pri zastopanju woke teama :(  

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...