Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma tko no. Meni je bil srednja žalost. Rocketman in Bohemian Rhapsody ga na easy peljeta scat (ne zaradi gej vsebin, da se ne boste konzerve samovžigale).

Je pa za pogledat, če ne poznaš biografije Presleya imo. Je kr odfukano vse skupaj.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kar pravi kekit elvis ni bil neki

 

sadhu sequencer reče pred 15 urami:

Elvis, filled with rage, produced a Colt 45 Pistol and then proceeded to fire multiple shots at the steering wheel and the floor. We don’t know whether the Pantera started or was towed away.

Pred kratkim sm gledu na youtubu k so kazal to panteto pa se bulet hole je mela

 

Bajto/posest je mel kr comfy.

 

Lplp

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Kaj pa uno "Gospodine, a zelena karta?" :D

Vsakič dobim izpuščaje, ko čujem to - to jim je glavni dokument :D

 

 

Par let nazaj greva s punco iz dalmacije v bosno, tam nekje na jugu, isceva mejni prehod, vsepovsod naokoli samo travniki, vse ravno, krave na cesti, ni da ni. Jaz nikoli bil tam, ajde najdeva prehod, nikjer zive duse, en policaj in midva. Zdravo zdravo, zelenu kartu molim 😂 sploh ni vprasal za pasos, osebno, nic. Samo zelena karta :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 16. 4. 2023 at 10:27:

Par let nazaj greva s punco iz dalmacije v bosno, tam nekje na jugu, isceva mejni prehod, vsepovsod naokoli samo travniki, vse ravno, krave na cesti, ni da ni. Jaz nikoli bil tam, ajde najdeva prehod, nikjer zive duse, en policaj in midva. Zdravo zdravo, zelenu kartu molim 😂 sploh ni vprasal za pasos, osebno, nic. Samo zelena karta :D

 

To ste se zgubljali tam okrog Trebinja? :D

Mi smo enkrat tam od Dubrovnika proti Doboju zalutali do črnogorske meje (preveč poslušal navigacijo namesto domačine :D), pa se pol obračali med mejama - valjda nas je uni na bosanski pol guzil, da kaj se gremo. :D 11 ur sem tisti dan preživel v avtu :D

Skozi nek kamenjar se peljali, krave, ovce, kravji drek, kamni na cesti, temperatura med 37-39, ni da ni blo tisti dan - srečal kakšen avto enkrat na 10 minut -  hvala bogu nisem nič pobral z avtom, razen kakšen drek - je reku moj tast na koncu "Trebinje ako me ikad više vidiš, jebi me" :D :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 37 minutami:

 

To ste se zgubljali tam okrog Trebinja? :D

Mi smo enkrat tam od Dubrovnika proti Doboju zalutali do črnogorske meje (preveč poslušal navigacijo namesto domačine :D), pa se pol obračali med mejama - valjda nas je uni na bosanski pol guzil, da kaj se gremo. :D 11 ur sem tisti dan preživel v avtu :D

Skozi nek kamenjar se peljali, krave, ovce, kravji drek, kamni na cesti, temperatura med 37-39, ni da ni blo tisti dan - srečal kakšen avto enkrat na 10 minut -  hvala bogu nisem nič pobral z avtom, razen kakšen drek - je reku moj tast na koncu "Trebinje ako me ikad više vidiš, jebi me" :D :D

 

Nimam blage, ker jaz itak nic ne poznam v bosni, razen sarajevo-mostar :D

Sva šla iz Podgore na Hrvaškem proti Mostarju. Vmes je najdla slap Kravice, in sva se tam nekje furala.Vglavnem noro, nek makadam vmes, bil siguren, da sem zajebal, sam kaj češ, peli naprej :D 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 51 minutami:

A obstajajo srečni ljudje ob pol 6 zjutraj? Ker jaz nisem, že 8 let. To vreme mi pa glih paše, hujše je polet ko je 38 stopinj že zjutraj.

 

Pa še ta teden me demoralizira. V ponedeljek se sploh več ne spomnim kaj sem počel, samo vem, da sem pozno prišel domov. Včeraj imel šiht + 2h govorjenja in razvaljivanja na faksu, medtem ko so vse študentke hotele it na BOGRAČ FEST, ki se je dogajal zraven FF MB. Danes šiht, pranje las, pol pa dva literarna dogodka. Jutri šiht in pol neko srečanje z zamejci literati. V petek šiht in zvečer premiera predstave od kolegice. V soboto sem sam doma in v LJ, sem mislil napisat Slinchu ali pa komu, če se podružimo, samo mislim, da bom cel dan porabil za aktivnost "spanje" in ležanje v postelji ter gledanje trash TV-ja :D 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

A obstajajo srečni ljudje ob pol 6 zjutraj? Ker jaz nisem, že 8 let. To vreme mi pa glih paše, hujše je polet ko je 38 stopinj že zjutraj.

I feel you bro, jaz 2x na teden prostovoljno vstajam, da začnem s telovadbo ob 6h zjutraj in sam razmišljam koji kurac je z mano narobe, da to sploh delam :( 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 35 minutami:

Naslednji teden pa grem na dopust v Neapelj. A kdo bil? Kakšni must see elementi? Jaz si želim predvsem relaksiranja, obiska bližnjih otokov, dobre hrane in Maradone. Upam, da vse to dobim :D 

 

kvaj s tem napolijem

 

dva tedna nazaj je bila kolegica, teden nazaj je bil jin, malo ga pocukaj

 

nujno dodaj tole v plan, baje je br00tal

 

drugač pa sem včeri gledal da so karte iz trsta like 30e, je kar za izkoristit

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

kvaj s tem napolijem

 

dva tedna nazaj je bila kolegica, teden nazaj je bil jin, malo ga pocukaj

 

nujno dodaj tole v plan, baje je br00tal

 

drugač pa sem včeri gledal da so karte iz trsta like 30e, je kar za izkoristit

 

Ma midva greva zaradi književnosti/filma, pač to je bil prvi trigger 

 

Pol pa imajo v neposredni bližini res lepe plaže in obalna mesteca za raziskovanje

 

Pompeji etc.

 

V glavnem komot nakucaš aktivnosti za par dni

 

In ja, to da sva karte dobila za praktično đabe, je bil precej strong argument, priznam :D 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 15 minutami:

Do tell moar

 

Ne poznam sploh, vem samo da se gre jest in gledat okamenele rimljane

 

A nisi gledal Genialne prijateljice, posnete po res dobrem ciklu romanov? Najboljš da se mi tam z Jinom na chatu prerekata o nekih levaških SCI-FI serijah, dejansko dobrih serij pa se ne gleda <.<

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Neapolitan_Novels

https://en.wikipedia.org/wiki/My_Brilliant_Friend_(TV_series)

 

Pol pa je tu še Sorrentino, ki je v Neaplju živel v otroštvu in je zaznamovalo njegovo ustvarjanje. Moj najljubši živeči režiser

 

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Hand_of_God_(film)

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Naslednji teden pa grem na dopust v Neapelj. A kdo bil? Kakšni must see elementi? Jaz si želim predvsem relaksiranja, obiska bližnjih otokov, dobre hrane in Maradone. Upam, da vse to dobim :D 

 

Plusi Neaplja

- lepa arhitektura, hudo izgleda (tko kot vsa ITA mesta)

- na polno poka južnaški (ciganski) šarm

- zraven imaš Vezuv (smrdi po jajcih, drgač nič posebnega)

- zraven imaš Pompeje, ki so res hudi (obvezna slika kjer se delaš da ližeš kurca na freski, menjava profilke)

- zraven imaš Sorrento in ziher še kej podobno kjuti paj

 

Minusi

- na polno poka južnaški (ciganski) šarm

- mesto je usrano ko sto mater, za nekoga vajenega SLO standarda čistoče je čisti kulturni šok

- več čefurjev ko na Božičnem DJ timeu 

 

Men je bilo tko tko no, zanimiva izkušnja, ampak nikakor pa ne na nivoju kakih Firenc, Benetk itd

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...