Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 6 minutami:

Potem že nisi lačen, ker lačen človek ne izbira...poje tudi suh kruh.

 

lp


O ne, pri meni ne gre tako. Verjemi, da sem totalno lačn. V bistvu skoraj že umiram in se tolažim ob nekem random pivu.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Enkrat mogoče. Na smrtni postelji, če ne bo že prepozno takrat. 

V bistvu je cela jeba s to dostavo hrane, ker v MB v nedeljo popoldan enostavno ne morem naročit enih res dobrih lignjev. 
Bolj kot gledam po internetih, bolj lačen postajam. Na koncu bom šel kar k Đabiriju na hamburger. (to mi je pet minut peš hoje, samo da neha deževat).

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Vsi hocejo te znane sveze mariborske lignje


Ja? Prvič slišim. Katero restavracijo imaš v mislih?
Zelo dobre sem prejšnji vikend jedel pri Anderliču, ampak oni ne furajo dostave. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:


Ja? Prvič slišim. Katero restavracijo imaš v mislih?
Zelo dobre sem prejšnji vikend jedel pri Anderliču, ampak oni ne furajo dostave. 

Hecam se model :D

Drgac pa vam v mariboru res ne manjka dobrih restavracij, pejt v bro&sis pa pojej par tapasov in zvrni pol litra vina pa bo dobro popoldne. 
 

Da se mal podkrepim moje poznavanje MBja pa gres pol se na ilich 20m stran na sladoled pol pa 100m proti dravi do Tovarne Kave na kavo. Faking bomba od popoldneva, vse v drugem najvecjem mestu. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

To probaj in pofotkaj v živo, da vidim... ga kar nekaj ljudi precej pohvalilo. Meni na sliki deluje majhen. Rabim poročilo o dejanskem stanju.

https://davids.si/


Če mi verjameš ali pa tud ne, to sem danes že ves čas nekaj gledal na internetu. Niso me čisto prepričali glede na slike, ampak ni slab predlog.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Meni pa glih na sliki deluje fantastično...


Slike na internetih vedno lažejo. Vem, ker ogromno hrane naročam in v nulo poznam vse te marketinške finte.  ;) 

Btw, ta Wagyu Burger (75 €) se mi tudi zdi precenjen:

Navedek

Lužen hlebček z 24ct zlatimi lističi, wagyu polpetka, pljučni file, tartufi, bluecheese,
dressing, sir s tartufi, pečeni paradižnik v balzamični redukciji, avokado

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:


Slike na internetih vedno lažejo. Vem, ker ogromno hrane naročam in v nulo poznam vse te marketinške finte.  ;) 

Btw, ta Wagyu Burger (75 €) se mi tudi zdi precenjen:

 

 

Na gnoju je bla/je tema točno o tem burgerju. Potem raje reči, da ti ni tega za jest in konec debate :D Bom skočil sam, ko bom kaj v MB.

 

Oni burger ima notri jedilno zlato, zato je tako dragi.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

 

Na gnoju je bla/je tema točno o tem burgerju. Potem raje reči, da ti ni tega za jest in konec debate :D Bom skočil sam, ko bom kaj v MB.

 

Oni burger ima notri jedilno zlato, zato je tako dragi.


Ja to nekaj hočejo kopirat onega pedra z najdražjim burgerjem na svetu.

Saj drugače imajo kar ok izbiro. Ajde, 10 € po komadu. Ampak za probat je. Minimalistični Đabiri me pride tudi skoraj podobno. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 35 minutami:

 

Na gnoju je bla/je tema točno o tem burgerju. Potem raje reči, da ti ni tega za jest in konec debate :D Bom skočil sam, ko bom kaj v MB.

 

Oni burger ima notri jedilno zlato, zato je tako dragi.

Jedilno zlato je zlato, zlati listici so pac notr, dodatek za prizadetke (in to recem kot clovek ki rad gre jest visoko kulinariko). 

Povezava do prispevka
Navedek

Prvi burger, ki sem ga ustvaril, je poimenoval  Davids Classic. Odlikuje ga klasična sestava iz lužene bombetke z značilnim x-om na sredini, s sočnim polpetom iz 30 dni zorjene govedine izpod pohorskih pašnikov, s cheddar sirom, slovensko solato ‘živa’ in s paradižnikom. Vse skupaj poveže še Davidova značilna omakica in karamelizirana šalotka.

 

:lol:

 

Model da pleskavico med dva kosa kruha in misli, da štriha Sikstinsko kapelo

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 29 minutami:

:lol:

Model da pleskavico med dva kosa kruha in misli, da štriha Sikstinsko kapelo


Poudarek je na "pohorskih pašnikih" in slovenski solati "živi". Za Davidovo značilno omakico pa trenutno res nimam pojma kaj točno je mišljeno. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

js mislim, da rabimo poustvarjeno sliko une dostave, ko mu je pripeljala dejanska Kitajka (če lahko verjamete), žnj let kasneje


ffs, ravno par ur nazaj sem si rekel, pa je ne bomo spet dobli asociacijo na to zgodbo 😀

 

prav moreš ga spomnit, a?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...