Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

Max mi je všeč kot šofer, samo danes je "rahlo" pretiraval. Njega se normalno ne da prehitet. Lojze bi danes moral ene 4x končat dirko, vsakič se je Maxu umaknil, da do tega ni prišlo. Potem pa mu mulo spusti še en brake check :D   Tole bo nora zadnja dirka. 

Povezava do prispevka

max ob prehitevanju prevec komolce ven tolce, ker je tilted. zajebal so z medium gumami. sam na hard zgleda max ni znal startat dobro.

 

sam kaj pa merc dela to pa ni za nikamor.

 

bottas upocasnjuje maxa. lewis zaostaja na formation lapu. zaletavanje v rit.

 

najboljsi je pa un fia radio kjer mercedes sprasuje, ce lahko prehitijo maxa. a so pozabli, da so na dirki?

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Komedija skratka. Ali so pravila res napisana po cigansko, ali jih noben ne pozna, jaz tega ne razumem. Recimo Ver je spustil Hama naprej in ga potem prehitel nazaj. Tudi na leaderboardu se je Ham pojavil na prvem mestu. Zanima me, kaj piše v pravilih. Dvomim, da piše, za koliko časa ga moraš pustit naprej. To so potem nekaj skompenzirali, ker jim ni bilo všeč, in kao ja dejte še enkrat. Bog pomagaj res.

Povezava do prispevka

Tako je to ko začnejo slušalke hreščati v napačnem trenutku :ninja:

 

Čisti cirkus je bil tole danes. Tako zelo, zelo trapasto, da bi bilo treba narediti renons in začeti iz nule. Z drugim direktorjem dirke, ker je Masi spet dokazal, da je nesposoben za to funkcijo. Konkretno je zajebal letošnji Spa, tole danes je bilo ponovno nesprejemljivo. Proga je pa neprimerna za F1. Prehitra, prenevarna. Za potrebe nostalgije imamo Monaco, ostale unične dirke bi hladnokrvno črtal (ajde, mogoče bi pustil Baku). 

 

Kaj sem danes gledal, to ni dojemljivo...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

"For me, I really have to try and just keep my cool out there, which was really difficult to do," Hamilton said after the race.

"I've raced a lot of drivers through my life. In 28 years, I've come across a lot of different characters. And there's a few at the top which are like, over the limit. Rules kind of don't apply or don't think of the rules.

"Today I was just trying to do my talking on track, keep my car between the white lines and do it the right way."

Asked if Verstappen was one of those drivers who went over the limit, Hamilton replied: "He's over the limit, for sure.

"I've avoided collisions on so many occasions with the guy. I don't always mind being the guy that does that. Because you live to fight another day, which I obviously did."

 

Kolikor ma  HAM krompir vsaj precej čisto dirka medtem ko pri VER vedno reskiraš, da bo pizdarija.

 

 

Povezava do prispevka

Lewis saw max for like 10 seconds. Had all time and space Tobias him but did not want to give max the DRS in the following corner so he stayed behind. Max was slowing down even more so sie lewis would pass by but he decided to crash into him. 
Fault on lewis side

Povezava do prispevka

Maxi dobil še 10 s pa par pik v licenco, ker je stisnil brake check Lojzu. Sta se pa igrala igrco, kdo bo kasneje prišel mimo črte za DRS, zato je Max tako bremzal, Lojze pa ni hotel mimo.  

 

Ima pa Merc neverjetno sprednje krilce, tole mora it v kak muzej, kot krilo, ki so ga skozi eno dirko največkrat povozili, skrivili, zabili pa je ostalo celo :D .  

 

Mi je pa iz Maxovega intervjuja jasno, da bo šel na zadnji dirki na trčenje oziroma bo še bolj raztegnil komolce v primeru, da bo Lojze kaj rinil mimo. Faco je imel prav uno, i`ll kill him.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...