Skoči na vsebino

Slovenska nogometna reprezentanca


Jude

Priporočeni prispevki

Mislim, da si si lepo sam odgovoril. Točno zato se jih kliče. Povedali tak nebojo kaj si mislijo, slepo bojo hvalili NZS in se delali idiote ko so se do zdaj. NZS pa mastno plača in so srečni.

Zahotu pa vsaka čast. Vsaj en ko si upa povedat, da je tole svinjarija in potem Zore njega napada, da kao minira Slovensko u21 s takimi komentarji. NZS si sama minera s takimi odločitvami.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Drugi problem je pa itak tudi ta, da 98% športnih novinarjev, ki pokrivajo nogomet ni vrednih pol pi*de mrzle vode in se čudiš, kako lahko pišejo takšne bedarije in netočne informacije, čeprav naj bi oni kao spremljali dogajanje v našem fuzbalu.

 

Mi je bilo pa všeč tole. https://www.rtvslo.si/sport/citat-za-prebrat/marko-cirman/573085

Vsaj enkrat, da se ne ovinkari in da se jasno in glasno pove, da je stvar za kurac pa čeprav gre pač zgolj za situacijo v enem klubu. It's something.

Povezava do prispevka

NZS gonna NZS, novinarji gonna novinarji. Razen ofsajda ni enega fakin medijskega kanala (mogoce delam krivico tajnemu drustvu OFC, iz ocitnih razlogov ga ne poslusam :D), kjer bi lahko  clovek dobil malo bolj kriticen pogled na slovenski nogomet. Poln kurac imam floskul kot so "selektor najboljse ve", "ja, tezko sodnik to vidi, treba se je odlocit v milisekundi", "ja, s tega kota se ne vidi", ipd.

Zadnjic sem zasledil, da sta Slovenija in Hrvaska odigrali dobrodelno tekmo (https://siol.net/sportal/nogomet/dobrodelna-tekma-legende-hrvaske-slovenije-547880) in sem bil kar malo zacuden nad postavo slovenije. Za ene par ljudi se mi sanje ne kdo so, za ene ne kaj majo s fuzbalom (clan uprave mercatorja Cizmic). Ni pa kar nekaj dejanskih legend. Res wtf, kaj je sploh point tega NZSja? :D

Povezava do prispevka

Problem je NZS, kjer se je en folk lepo noter zaredil in jih sami rezultati en kurc kej zanimajo važno da se trdno oklepamo stolčka in kimamo takrat ko je treba kimat.  Vsi neki kvazi strokovnjaki pač povedo kar morajo povedati, sami tako nočejo ali ne smejo povedati kako zadeve res stojijo, ipak pade honorarček tuki tam v žep pa zakaj bi pljuval v lasten krožnik. Vedno tudi dobim ošpice ko poslušam vprašanja teh športnih novinarjev (kakšni so občutki, kje se je po vašem mnenju zalomilo) in potem tudi odgovor stroke, da je treba prespat zadevo, pa vse preanalizirat, ne dajat nekih hitrih sodb z vročo glavo. Nihče nikoli ne reče bobu bob, nihče ne zna napisat neke konkretne kritike, če pa bi jo kdo že spisal je pa tako zavita v celofan, kot da se opravičujejo za kritiko. Mal si naj pogledajo sosede kako znajo raztrgat svoje reprezentante po debaklih, pri nas pa sam ujčkamo, držimo štango pa govorimo sej bo al pa dajemo izgovor na izgovor, češ nimamo velikega bazena igralcev, takšna je realnost, drugi imajo igrače. Na konc k potegnem črto si to tudi javnost očitno zasluži, ker je vseposod tako. Lajamo po družbenih omrežjih in kurcamo vsepovprek, ko je treba pa vn iz sence stopit pa rep med noge pa ušesa dol. Ovce celo življenje

Povezava do prispevka
kola reče pred 1 uro:

Zadnjic sem zasledil, da sta Slovenija in Hrvaska odigrali dobrodelno tekmo (https://siol.net/sportal/nogomet/dobrodelna-tekma-legende-hrvaske-slovenije-547880) in sem bil kar malo zacuden nad postavo slovenije. Za ene par ljudi se mi sanje ne kdo so, za ene ne kaj majo s fuzbalom (clan uprave mercatorja Cizmic). Ni pa kar nekaj dejanskih legend. Res wtf, kaj je sploh point tega NZSja? :D

 

https://trma.si/nasi-rojaki-po-svetu/kako-strize-sukerja-slavne-hrvate-frizer-mic-slovenska-nogometna-legenda/

Povezava do prispevka

Važno, da mamo tri leve bočne tokrat (Jokic, Balkovec, Jurcevic)

 

Kek pravi, da Jokic v Ufi igra štoperja v sistemu 3 zadaj in o tem tudi on razmišlja. To bo še fino :D Če slučajno res hočemo igrat 3 zadaj kaj res nimamo boljšega kot Jokica dat zadaj za štoperja? hahah

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 8 urami:

Mislim, da si si lepo sam odgovoril. Točno zato se jih kliče.

 

nikol ne bom pozabu ene naše reprezentančne katastrofe v preteklih letih (ker jih je bilo toliko, sem pozabil ime nasprotnika), ko je (oh, ironija :D) Ačimović v studiu po tekmi konkretno z imeni, priimki in napakami začel naštevat razloge za ponavljajoče se slabe rezultate - skratka, to, kar mi vsi tukaj vidimo da ne štima, pa se še do danes ni nič spremenilo.

 

Jerkoviću je začel tečt švic dobesedno v curku dol izpod čela in kot strela z jasnega se je seveda moralo it takoj na reklamni blok. ko so prišli nazaj, je bilo seveda vse po starem; nihče ni bil nič kriv, vsi so dali vse od sebe, pač, just unlucky. :ododava: Ačimović je pa do konca studia spregovoril še mogoče pet besed od tega sta bili dve 'lahko noč'.

 

dandzo reče pred 7 urami:

Vsaj enkrat, da se ne ovinkari in da se jasno in glasno pove, da je stvar za kurac pa čeprav gre pač zgolj za situacijo v enem klubu. It's something.

 

...in ravno to jaz najbolj zamerim Ačimoviću v tej situaciji. tukaj ima Zahović prav. grow a pair, stopi pred mikrofone in povej točne razloge, zakaj ga nisi klical v reprezentanco.

 

če bi naredil to, ne bi bilo nobenega problema več. OK, ne bi strinjali, ampak bi vsaj poizkušali razumet zakaj in kako. tako se bo pa to ugibanje zdaj vleklo v nedogled in zagotovo ne bo blagodejno vplivalo na razpoloženje okrog ekipe.

 

in te kurčeve 'napake' se pri nas pojavljajo v nedogled. nihče nima nikoli jajc udarit po mizi in rečt, to bom naredil zato ker...

 

Jude reče pred 5 urami:

Bojan Jokič Joka se vrača v repko. Boom trpaj :avadodo:

 

pa Zahović. haha, faaaaaaaakin Zahović. :ododava:

Povezava do prispevka

Vi se kar smejte, ampak iz zanesljivih virov iz Portugalske sem izvedel, da v njihovi nogometni zvezi vidijo mladega Lukca kot dostojnega naslednika velikega Krištjana.

 

Prav tako sem zasledil, da so svoje oko vrgli tudi na Majka Čečka in mu zdaj iščejo morebitne portugalske prednike, da bi ga lahko naturalizirali. Menda se je že oglasil nek poštar iz Madeire, ki je pripravljen priznati svoje očetovstvo. Pričakujem, da bodo te novice našle pot tudi do Kekčevih ušes in ga bo vpoklical v naslednji reprezentančni akciji, da tako preprečimo izgubo takšnega nogometnega bisera. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 16 urami:

 

nikol ne bom pozabu ene naše reprezentančne katastrofe v preteklih letih (ker jih je bilo toliko, sem pozabil ime nasprotnika), ko je (oh, ironija :D) Ačimović v studiu po tekmi konkretno z imeni, priimki in napakami začel naštevat razloge za ponavljajoče se slabe rezultate - skratka, to, kar mi vsi tukaj vidimo da ne štima, pa se še do danes ni nič spremenilo.

 

Jerkoviću je začel tečt švic dobesedno v curku dol izpod čela in kot strela z jasnega se je seveda moralo it takoj na reklamni blok. ko so prišli nazaj, je bilo seveda vse po starem; nihče ni bil nič kriv, vsi so dali vse od sebe, pač, just unlucky. :ododava: Ačimović je pa do konca studia spregovoril še mogoče pet besed od tega sta bili dve 'lahko noč'.

 

Hah, zadnjic je bila podobna scena ko je Janko Irgolic nekaj kurcal sodnike na planetu na tekmi MB:KP :D Novinar je takoj zacel nabijat o tem kako se stvari na dolgi rok izenacijo, kako je tudi na prejsnji tekmi bila napaka mogoce v korist MB, ipd :D Kar smesno, kako je zapanicaril. Verjetno Irgolica vec ne bodo vabili :D

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Navedek

"Že januarja sem videl, da fant dela na sebi, da se fizično pripravlja, saj sem ga srečal v okolici Ljubljane, kako vadi z individualnim trenerjem. Nato so prišle na vrsto klubske priprave. Z namenom, da bi svoje varovance videl v živo na delu na močnih, mednarodnih prijateljskih tekmah, sem se odpravil tudi v Turčijo, saj sam nisem imel možnosti, da bi organiziral kakšno prijateljsko reprezentančno srečanje. Jasno je, da bi si jih želel, saj bi tako lažje oblikoval seznam igralcev, na katere bom računal na Euru, a na žalost to ni bilo mogoče zaradi koronavirusa. Kakorkoli, Jan se je v najbolj pomembnem, ključnem delu priprav okužil s koronavirusom, zbolel in moral biti deset dni v samoizolaciji. Vse skupaj je na njem pustilo posledice, predvsem pri njegovi telesni pripravljenosti, kar je seveda popolnoma razumljivo. To je bilo opazno na začetku spomladanskega dela sezone. Odločal sem se zgolj za eno prosto mesto v napadu, kajti Žan Celar, Žan Medved, Nik Prelec in Aljoša Matko so odigrali perfektni tekmi tako proti Nemčiji kot proti Rusiji. O tem ni nobene debate. Fantje so mi dali natanko to, kar iščem. Odločal sem se torej zgolj še za enega napadalca. In odločil sem se na podlagi videnega. Pri Janu se vidi, da počasi prihaja v želeno formo, ampak v tem trenutku sem se odločil za Daria Kolobarića. Za fanta, ki je v vrhu lestvice strelcev 1. SNL, ki ima največ asistenc in največ tekem med mladimi reprezentanti, ki je mlajši od Jana in ki bo z nami tudi v naslednjih kvalifikacijah. Mlakar vsekakor ima vse lastnosti, da nekoč postane vrhunski nogometaš in standardni član najboljše izbrane vrste, a kot pravim, moral sem se odločiti za eno ime. Odločitev je bila izjemno težka. Ob Kolobariću in Mlakarju je bil v konkurenci tudi mladi Benjamin Šeško, ki se prav tako pospešeno razvija v enega najboljših mladih napadalcev v Evropi, pred seboj ima svetlo prihodnost in je začel v zadnjem času redno zabijati. Lahko si predstavljate, kako težko se je odločiti samo za enega. Priznam, da je za mano kar nekaj neprespanih noči, toda na koncu sem se odločil za Kolobarića. Zavedam se, da se bodo nekateri s tem strinjali, spet drugi ne, toda to je bila izrecno moja odločitev, ki ni bila lahka. Ne samo pri napadalcih, tudi na kakšnem drugem položaju sem imel nekaj dilem," odgovor Ačimovića na temo izbora napadalcev povzema spletni portal Ekipa24.si.

 

weak.

 

lejte...jaz ne bom s seboj na prvenstvo vzel Prosinečkija, ker na tekmi lahko prelaufa zgolj 5km in ker pokadi 2 škatli na dan. OK, imate prav, je naš najbolj tehnično podkovan igralec, tud žoge mu nihče ne more vzet, ampak veste, vmes je izpustil en teden treninga in ne bi bilo pošteno do drugih soigralcev, ki so vseskozi trenirali.

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
kola reče Dne, 17. 3. 2021 at 11:14:

Hah, zadnjic je bila podobna scena ko je Janko Irgolic nekaj kurcal sodnike na planetu na tekmi MB:KP :D Novinar je takoj zacel nabijat o tem kako se stvari na dolgi rok izenacijo, kako je tudi na prejsnji tekmi bila napaka mogoce v korist MB, ipd :D Kar smesno, kako je zapanicaril. Verjetno Irgolica vec ne bodo vabili :D

Ma a ni Irgolič takrat dejansko govoril neumnosti glede ofsajda? 

Povezava do prispevka
Navedek

"Sodnikov nikdar nisem rad komentiral, ampak, glejte … Je res, da je bila roka naslonjena na hrbet (napadalca Kopra, op. a.). Lahko piska, ker vidi, kar hoče. Enostavno vidi in se odloči za najstrožjo kazen. Ne moremo oporekati. Dejansko je Uskoković rahlo prijel, ampak … Potem je to padec. Teatralni. Napadalca. V Angliji ali kjerkoli drugje to ni ’penal’," se je Irgolič obregnil ob trenutek, ko je sodnik Dragoslav Perić dosodil enajstmetrovko za Koper, nato pa se dotaknil tudi situacije, ko delivec pravice po padcu pred golom gostov ni pokazal na belo točko, čeprav bi po mnenju mnogih lahko: "To je dvakrat večji prekršek, kot je bil prej, ko se je sodnik odločil za najstrožjo kazen. To se vidi. To se vidi. Vidi se po tem, za koga navija. Lahko to povem na glas. To ni pošteno. Tako lahko takšen polprekršek zapiskati, dosoditi najstrožjo kazen, ki lahko odloči tekmo. Potem je tu najmanj enak prekršek. Videli smo vsi, da je bil večji prekršek. Vsi vidimo. Ne. Odmahne z roko. In ne. In to odloča tekmo. In to ni dobro za nogomet. Za šport. Vseeno moraš biti pošten. Če se odločiš biti sodnik, moraš narediti to, kar vidiš."

Source: Ekipa

 

Tole je povedal te.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...