Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

bleachedagnus reče pred 2 minutama:

Ampak jemat druga zdravila ni obvezno. Na operacijo it ni obvezno. Cepljenje pa bo. To je razlika.

 

Uredu, samo meni se zdi to sprejemljivo tveganje. In ne vidim razloga zakaj komu nebi bilo.

 

Sploh k se spomnim tega tomazeka kako je bil glasen da je treba vse odpret pa kar bo bo, da tako zaprti ne moremo živeti, bomo unicili ekonomijo ter ostale bolezni ki jih zdaj ne moremo zdravit. Se pravi kamot je lahko sprejel tveganje 2.7 procnetne smrtnosti, kot pa bistveno manjse verjetnosti zapleta ob sprejetju cepiva pri sebi. Poleg tega pa bi resilo tudi izpostavljene probleme. Dobesedno zanemarljiv downside

 

Men je ta mentalna gimnastika tko k en koktejl, neumnega, smesnega in zalostnega. 

 

Ampak glavno da se razmislja s "svojo" glavo

 

Lp, Ne me jeb

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 17 minutami:

Se pravi kamot je lahko sprejel tveganje 2.7 procnetne smrtnosti, kot pa bistveno manjse verjetnosti zapleta ob sprejetju cepiva pri sebi. 

če si mlad je tveganje blizu ničli, ne 2,7%, torej tvegaš svoje zdravje za ranljiv del starostnikov

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 15 minutami:

Uredu, samo meni se zdi to sprejemljivo tveganje. In ne vidim razloga zakaj komu nebi bilo.

 

Ne razumem edino zakaj te tako muči, da ne razmišljamo vsi isto kot ti? :D Mene nič ne moti, da se ti ne strinjaš z mano. Obratno pa zgleda precej sivih las. Ja jaz pač ne gledam enako kot ti na tako mali procent 85+ letnikov, ki so resnično ogroženi (celo ogromno ljudi v domovih starejših preboleva Covid brez večjih problemov), da ogrožamo celotno populacijo z ostalimi ukrepi. To je to.

 

Potrudi se, mogoče ti uspe kdaj sprejeti, da na planetu Zemlja nikoli vsi nismo, niti nikoli bomo razmišljali enako.

 

maksi reče pred 3 minutami:

če si mlad je tveganje blizu ničli, ne 2,7%, torej tvegaš svoje zdravje za zdravje ranljiv del starostnikov

 

Točno to. Še ogromno starostnikov ne čuti nič posebnega ali drugačnbega kot pri mnogih ostalih boleznih.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 8 minutami:
A ne bi bilo bolj enostavno ukinit vse ukrepe in svojcem žrtev korone izplačati 50000 eur? 30 tisoč mrtvih bi nas tako stalo samo 1.5 milijarde eur.

 

 

V bistvu bi bilo najbolj enostavno in in najceneje ukinit zdravstvene storitve za vse od 65. leta naprej. 

Povezava do prispevka

Pa smrtnost virusa je 0,27% (ozr še manj), ne pa 2,7%....

Za mojo starostno grupo bolj ali manj 0% Torej jaz naj tvegam potencialne avtoimune bolezni zato, da boste nekateri lahko orgazmirali s tem kok ste napredni ker se je vsa populacija cepla? Pa politiki se bojo lahka trepljali po hrbtu kok so velik nardil?
Pri tem k so testi pokazal da cepivo baš velik ne zmanjša širjenja, zmanjša sam blage simptome... Da ne omenjamo mutabilnosti virusa. Kaj, bomo to sranje vsak let ponavljal? Tko da tole je medium risk, low reward kind of deal, in je retardirano iti v to.

 

Ter ja, 50k svojcem bi blo bistveno cenejše kot ta insanity k ga počnemo. Pa umrlo bi bistveno manj ljudi.

Povezava do prispevka
nimious reče pred 6 minutami:

Pri tem k so testi pokazal da cepivo baš velik ne zmanjša širjenja, zmanjša sam blage simptome... Da ne omenjamo mutabilnosti virusa. Kaj, bomo to sranje vsak let ponavljal? Tko da tole je medium risk, low reward kind of deal, in je retardirano iti v to.

 

Ne vem kaj še zmeraj delam tukaj ampak ja. Z vsakim ceplenjem se bo zmanjšala sposobnost imunskega sistema da sam prepozna novi sev koronavirusa, tako da ljudje promovirajo letne 3 mesečne karantene vsako zimo, da bo farmacija lahko nov updejtan cepivo vn dala. Pa predno se cepi večino in tako.

 

Pač bolano, ljudem se zmešal, zdej s tem covid19 se bodo navadli da se tako zadevo rešuje, da se čaka na cepivo in zdej mislijo to ponavljat v nedogled. 

 

To moraš bit konkretno prizadet da tako prihodnost podpiraš

Povezava do prispevka
nimious reče pred 22 minutami:

Pa smrtnost virusa je 0,27% (ozr še manj), ne pa 2,7%....

Za mojo starostno grupo bolj ali manj 0% Torej jaz naj tvegam potencialne avtoimune bolezni zato, da boste nekateri lahko orgazmirali s tem kok ste napredni ker se je vsa populacija cepla? Pa politiki se bojo lahka trepljali po hrbtu kok so velik nardil?
Pri tem k so testi pokazal da cepivo baš velik ne zmanjša širjenja, zmanjša sam blage simptome... Da ne omenjamo mutabilnosti virusa. Kaj, bomo to sranje vsak let ponavljal? Tko da tole je medium risk, low reward kind of deal, in je retardirano iti v to.

 

Ter ja, 50k svojcem bi blo bistveno cenejše kot ta insanity k ga počnemo. Pa umrlo bi bistveno manj ljudi.

 

spet kako te naj clovek resno jemlje ce si kr zmisljujes podatke res fukn se po stegnah iz takimi

 

https://www.statista.com/statistics/1105914/coronavirus-death-rates-worldwide/

 

po temu viru sta pod 0.27 samo dve drzavi in sicer singapur in quatar

 

Mislim kako lahko kr nekaj pises kot da je sveta resnica ce vidis da ti ze osnovni podatki delajo tezave. kar mislim da se je najbol pokazal med to epidemijo je da je solstvo pri nas na veliko zatajilo ze 20let nazaj

 

EDIT:

Sej to je pa najbol neumno k za tvojo starostno grupo je najvrjetneje tud cepivo 0%, sam to te pa boli kurac

 

Lp, Ne me jeb

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 2 minutama:

 

Ne vem kaj še zmeraj delam tukaj ampak ja. Z vsakim ceplenjem se bo zmanjšala sposobnost imunskega sistema da sam prepozna novi sev koronavirusa, tako da ljudje promovirajo letne 3 mesečne karantene vsako zimo, da bo farmacija lahko nov updejtan cepivo vn dala. Pa predno se cepi večino in tako.

 

Pač bolano, ljudem se zmešal, zdej s tem covid19 se bodo navadli da se tako zadevo rešuje, da se čaka na cepivo in zdej mislijo to ponavljat v nedogled. 

 

To moraš bit konkretno prizadet da tako prihodnost podpiraš

Zakaj?

Povezava do prispevka
Marvak reče pred 3 minutami:

 

Ne vem kaj še zmeraj delam tukaj ampak ja. Z vsakim ceplenjem se bo zmanjšala sposobnost imunskega sistema da sam prepozna novi sev koronavirusa, tako da ljudje promovirajo letne 3 mesečne karantene vsako zimo, da bo farmacija lahko nov updejtan cepivo vn dala. Pa predno se cepi večino in tako.

 

Pač bolano, ljudem se zmešal, zdej s tem covid19 se bodo navadli da se tako zadevo rešuje, da se čaka na cepivo in zdej mislijo to ponavljat v nedogled. 

 

To moraš bit konkretno prizadet da tako prihodnost podpiraš

 

sej ne da bi se ob credni imunosti virusal potencialno znebili. Samo nau slo glih zarad antivaxxerjev, ki bodo virus ohranjal pri zivljenju in bodo lastnorocno poskrbel da se bodo odgovorni ljudje mogl veckrat cepit

 

JurBank reče Pravkar:

Zakaj?

ma k se mu mal tko zdi, tko k vsem temle mozganism hrustem

 

Lp, Ne me jeb

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 18 minutami:

 

spet kako te naj clovek resno jemlje ce si kr zmisljujes podatke res fukn se po stegnah iz takimi

 

https://www.statista.com/statistics/1105914/coronavirus-death-rates-worldwide/

 

po temu viru sta pod 0.27 samo dve drzavi in sicer singapur in quatar

 

Mislim kako lahko kr nekaj pises kot da je sveta resnica ce vidis da ti ze osnovni podatki delajo tezave. kar mislim da se je najbol pokazal med to epidemijo je da je solstvo pri nas na veliko zatajilo ze 20let nazaj

 

EDIT:

Sej to je pa najbol neumno k za tvojo starostno grupo je najvrjetneje tud cepivo 0%, sam to te pa boli kurac

 

Lp, Ne me jeb

Bi ti reku da se fukn po štengah sam kokr si glup ti najbrš ne bi uspelo niti pri skoku v prepad najti dna...

Sej ne da v nobeni državi niti ponesreči nimajo niti 50% vseh bolnih diagnosticiranih. Sam ja, najlaži je jokat kok nevaren in smrtonosen je virus če diagnosticiraš sam une primere k so tok resni, da pridejo do bolnišnice. Dobesedno nobena resna ocena smrtnosti ni nad 1%. Še izjemno pesimistična ocena WHO je, da 1% okuženih rabi respirator predvideva manj kot 1% smrtnost.

In ja, več kot očitno je šolstvo zatajilo. Čeprav po drugi strani so nekoga s tvojimi mentalnimi sposobnostmi naučili brati, kar je tudi kar dosežek...

 

Pa tep se sanja ne kako se izražajo stranski učinki na cepivih, a? Avtuimuni odziv bi bil kvečjemu večji pri mladih kot pri starih, ker imajo močnejši imunski sistem.

Sam brezveze debatirat z nekom k je nazadnje mel stik z naravoslovjem ko je v srednji dobil uno šenkano 2 pri biologiji...

 

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 29 minutami:

po temu viru sta pod 0.27 samo dve drzavi in sicer singapur in quatar

 

On ti je pisal v osnovi za smrtnost in nevarnost virusa v njegovi starostni skupini. Pa evo hiter izračun za tiste, ki ne znajo računat iz Covid sledilnika za Slovenijo na dan 27.12.2020

 

V starostni skupini od 0-64 let je bilo potrjeno okuženih (vemo, da je številka veliko večja in bi tako končni procent samrtnosti bil še veliko veliko manjši, če bi vedeli podatek) - 44.028 moških in 48.361 žensk, skupaj 92.389 ljudi. V tej starostni skupini je umrlo 83 moških in 35 žensk, skupaj umrlih torej 118. In tako dobimo, da je v starostni skupini do 64 let smrtnost v Sloveniji (92.389 okuženih, 118 mrtvih) - 0,128%

 

V starostni skupini od 0-54 let pa je seveda že veliko nižja - 36.078 moških in 40.326 žensk, skupaj 76.326 okuženih. V tej starostni skupini je umrlo 21 moških in 14 žensk, skupaj 35 umrlih. Torej je v starostni skupini od 0-54 let v Sloveniji smrtnost - 0,046%

 

Kot sem že prej omenil, je ta odstotek smrtnosti v realnosti še dosti, dosti nižji, ker je tudi število dejansko okuženih veliko višje od potrjene. Število smrti pa je edino dejansko znano in se ne spremeni.

 

Menimo se seveda o starostnih skupinah aktivne populacije, ki sedaj tehta med prednostmi in slabostmi cepljenja. In ta post se strogo nanaša na podatek, ki ga je navedel Ne me jeb glede % smrtnosti.

 

lp

 

1248662791_Posnetekzaslona(38).png.320506f704d99f48ef717c73c5af76c3.png

 

214012404_Posnetekzaslona(39).png.304b64c88b1d7b66ecf6d618a1f0c2f5.png

 

 

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
nimious reče pred 13 minutami:

Bi ti reku da se fukn po štengah sam kokr si glup ti najbrš ne bi uspelo niti pri skoku v prepad najti dna...

Sej ne da v nobeni državi niti ponesreči nimajo niti 50% vseh bolnih diagnosticiranih. Sam ja, najlaži je jokat kok nevaren in smrtonosen je virus če diagnosticiraš sam une primere k so tok resni, da pridejo do bolnišnice. Dobesedno nobena resna ocena smrtnosti ni nad 1%. Še izjemno pesimistična ocena WHO je, da 1% okuženih rabi respirator predvideva manj kot 1% smrtnost.

In ja, več kot očitno je šolstvo zatajilo. Čeprav po drugi strani so nekoga s tvojimi mentalnimi sposobnostmi naučili brati, kar je tudi kar dosežek...

 

Pa tep se sanja ne kako se izražajo stranski učinki na cepivih, a? Avtuimuni odziv bi bil kvečjemu večji pri mladih kot pri starih, ker imajo močnejši imunski sistem.

Sam brezveze debatirat z nekom k je nazadnje mel stik z naravoslovjem ko je v srednji dobil uno šenkano 2 pri biologiji...

 

 

Seveda, najlazje se je zanasat na neka predvidevanja, kot pa na cifre dejanskega testiranja. Problem tega predvidevanja je da si si ti spet kr IZMISLIL da diagnosticiramo samo resne probleme, medtem k se hodijo testirat ljudje ko so bili samo v stisku z okuzenimi ali pa potencialno okuzenimi. Se pravi polovimo dober del ljudi brez znakov okuzbe. 

Se pravi spet si kr neki zmisljujes ker pac to bolj sede tvojemu argumentu in se opiras na neke "what ife" medtem k pa hard data das lepo na ignore. Loh mi das pa tud linke kjer WHO podaja to izjemno pesimisticno oceno.

 

Mislim logicno je da bos mel stranske učinke na cepivo kaj je iz tabo. Samo ti si govoru o smrtnosti ki je za tvojo starostno skupino 0% a bos zdej spet trdil da je pa cepivo vec? Sept spreminjas svoje pointe v nekaj kar ti trenutnem argumentu bolj koristi.

 Ker to da bos mel omotico, vročino in se mogoce dva dni slabo počitl je pac ze v startu treba vzet v zakup, debata se je pa zacela ker tomazka skrbi da mu bo 20 let po cepljenju odpadel kurac

 

 

tomazek reče pred 12 minutami:

 

On ti je pisal v osnovi za smrtnost in nevarnost virusa v njegovi starostni skupini. Pa evo hiter izračun za tiste, ki ne znajo računat iz Covid sledilnika za Slovenijo na dan 27.12.2020

 

V starostni skupini od 0-64 let je bilo potrjeno okuženih (vemo, da je številka veliko večja in bi tako končni procent samrtnosti bil še veliko veliko manjši, če bi vedeli podatek) - 44.028 moških in 48.361 žensk, skupaj 92.389 ljudi. V tej starostni skupini je umrlo 83 moških in 35 žensk, skupaj umrlih torej 118. In tako dobimo, da je v starostni skupini do 64 let smrtnost v Sloveniji (92.389 okuženih, 118 mrtvih) - 0,128%

 

V starostni skupini od 0-54 let pa je seveda že veliko nižja - 36.078 moških in 40.326 žensk, skupaj 76.326 okuženih. V tej starostni skupini je umrlo 21 moških in 14 žensk, skupaj 35 umrlih. Torej je v starostni skupini od 0-54 let v Sloveniji smrtnost - 0,046%

 

Kot sem že prej omenil, je ta odstotek smrtnosti v realnosti še dosti, dosti nižji, ker je tudi število dejansko okuženih veliko višje od potrjene. Število smrti pa je edino dejansko znano in se ne spremeni.

 

Menimo se seveda o starostnih skupinah aktivne populacije, ki sedaj tehta med prednostmi in slabostmi cepljenja. In ta post se strogo nanaša na podatek, ki ga je navedel Ne me jeb glede % smrtnosti.

 

lp

 

1248662791_Posnetekzaslona(38).png.320506f704d99f48ef717c73c5af76c3.png

 

214012404_Posnetekzaslona(39).png.304b64c88b1d7b66ecf6d618a1f0c2f5.png

 

 

 

 

model boli me kurac za vse kar si napisal ker nima smisla

 

 jst govorim o splosni smrtnosti ne pa o smrtnostni za njegovo starostno skupino, se pravi aktivno pripomore k zmanjsanju smrtnosti na celotni ravni

 

s cepivom pa resi tudi ostale (bolj rizicne skupine) in me prav boli da morm to razlgat

 

Lp, Ne me jeb

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 5 minutami:

Ker to da bos mel omotico, vročino in se mogoce dva dni slabo počitl je pac ze v startu treba vzet v zakup, debata se je pa zacela ker tomazka skrbi da mu bo 20 let po cepljenju odpadel kurac

 

model boli me kurac za vse kar si napisal ker nima smisla

 

Poglej spodaj kaj sem napisal pred par urami. Da se najverjetneje bom cepil, ampak pač razmišljam tudi širše. Tebe pa boli kurac za te zapise ja (sicerr te zgleda ne boli, ker si njemu odgovarjal, ki je specifično pisal za svojo starostno skupino, če bi ti blo vseeno mu ne bi odgovarjal), ker imaš samo tunelski vid, fijakarski konj pogled. Pa ga imej... bmk kak pogled imaš, vsekakor pa imaš pravico do njega ;)

 

tomazek reče pred 5 urami:

Pa nisem proti. Sem proti temu, da se vsili cepljenje. Sam pa se bom odločil, ko bo dovolj cepiva na razpolago in je celo bolj verjetno, da se bom cepil kot ne. Imam pa vseeno pomisleke.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
JurBank reče pred 1 uro:

Zakaj?

 

Ljudem ne deluje imunski sistem, da sam lahko zazna antigen virusa, ter začne proizvajat protitelesa ki se borujejo proti virusu. Potem jim našpikajo te antigene v kri, da začne telo proizvajati protitelesa proti temu določenemu virusu. In jaz verjamem da se potem lažje telo bori proti covid19

 

Zdej si pa predstavlji da si ti virus sarscov2, valda boš spregledal da povsod v telesih ta antigen ter boš malo tweakal da noben ne bo imel tvojih antigenov. In sledi lahko samo vedno več cepljenja.

 

Mislite da tem zdravnikom in politikom kaj važno kaj to pomeni, da bomo vedno bolj v karantenah da nam bodo oni servirali nova cepiva

 

Al kaj bi vi iztrebli viruse ki sedaj ko nimamo več bottleneck eventov da bi pospeševali evolucijo, edino kar nas naprej evolvira

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Marvak reče pred 3 minutami:

 

Ljudem ne deluje imunski sistem, da sam lahko zazna antigen virusa, ter začne proizvajat protitelesa ki se borujejo proti virusu. Potem jim našpikajo te antigene v kri, da začne telo proizvajati protitelesa proti temu določenemu virusu. In jaz verjamem da se potem lažje telo bori proti covid19

 

Zdej si pa predstavlji da si ti virus sarscov2, valda boš spregledal da povsod v telesih ta antigen ter boš malo tweakal da noben ne bo imel tvojih antigenov. In sledi lahko samo vedno več cepljenja.

 

Mislite da tem zdravnikom in politikom kaj važno kaj to pomeni, da bomo vedno bolj v karantenah da nam bodo oni servirali nova cepiva

 

Al kaj bi vi iztrebli viruse ki sedaj ko nimamo več bottleneck eventov da bi pospeševali evolucijo, edino kar nas naprej evolvira

:rofl:

model dej najdi si ene stopnice pa jih kvalitetno uporabi

Povezava do prispevka

Če ne boste dovolili da vas virus razredči

Vas bomo pa mi

Golazen fašistična

 

Bi se radi cepili razumem, pojdite v samoizolacijo, ostalim pa pustite živeti naprej normalno. Dojamite da jaz prej ubijem nekoga predno me prisilno špika v roko. 

 

To vam ni opcija, move the fuck on, edin če si želite vojno

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Ne razumem zakaj se iz cepljenja kjer so možnosti zapletov minimalne,dela tako dramo nihče pa se ne sprešuje če morda ni bil odziv na epidemijo pretiran in bo na koncu povzročil več škode kot pa če bi vse skupaj minilo brez zapiranj, histerije v medijih,.. Prav sprašujem se koliko je k temu botroval strah pred odgovornostjo vodilnih.  

Povezava do prispevka

Pa ne mi rečt da niste vsi iste pičke kot jaz. Sam čakamo da se zgodi neki da se lahko zgubimo v množico ki bo zažgala vse skupi

 

Edit: sam to je problem nas balkancev sam požiramo pa požiramo dokler dokončno ne poč, pa se staknemo iz ketne. Pa upam da se strinjamo da si nove vojne noben ne želi

 

Kaj si nor kok rakije pa ganđe sem skonzumiral zadnje mesece, nemogu više majkemi

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Kar vam hočem orisat je da smo eni na meji te vaše karantene, mask in socialne distance. Jaz se ne grem več tega. Starčki so cepljeni, ostali boste morali pa počakati v samoizolaciji na cepivo

 

Da so šli naprej cepit dementne ljudi v zaprtih oddelkih, ki bi kumot še kak teden počakali zaprti v karanteni, predno so šli cepit vas v širši javnosti z najbolj stisnenjimi pičkami se pa vladi zahvalte

 

Eno leto življenja ste mi zjebal s temi paničarskimi forami o vaših tetah, boli me kurac za vaše tete. Nič več. Dovolj je bilo

 

Kakšna precepljenost. Precepte lahko vi samo samga sebe. Magar 10 odmerkov da si našpricate vase

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

zaenkrat najboljši - poljudno obrazloženi - slovenski članek o teh (dveh) cepivih.

 

priporočam, in naj vas naslovna stran ne zavrne.

 

also, Bog nam pomagaj...

 

Navedek

Dober teden dni po tem, ko je predsednik vlade Janez Janša po odstopu Tomaža Gantarja prevzel še vodenje ministrstva za zdravje, je imenoval novo vodjo kabineta. 

 

To je postala Tina Bregant, nekdanja državna sekretarka, ki jo je Janševa vlada pred mesecem dni razrešila prav na zahtevo Gantarja. Informacijo o njenem imenovanju nam je potrdilo več virov. Bregantova bo tako imela vlogo veznega člena med ministrstvom in Janšo, ki ga vodi na daljavo. Ali in kdaj bo Janša v državni zbor vložil predlog za imenovanje novega ministra, ni znano.

 

Toda imenovanje Bregantove bi lahko nakazovalo, da jo vidi med najresnejšimi kandidati za vodenje resorja, ki bo v prihodnjih mesecih odločalo o nabavah za boj proti epidemiji.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Jaz ne razumem zakaj vaxerji ne morejo biti zadovoljni s tem da po njihovo to cepivo tako dobro deluje in jih bo brez problema zaščitilo proti virusu. Nej se cepijo, cepivo je za vsakega posameznika čudežno, jih bo obvarovalo in to to

 

Kdo bo men govoru da bom jaz bremzal zdravstveni sistem če se ne bom cepil. V zadnjih 20 letih sem bil enkrat v bolnici ko so mi rabili naravnat zlomljen prst ker sem se na hrvaškem drl o veliki srbiji.

 

Nabijem vas vse nekam v tri marjetice vas in vaše bolane tete

 

Že tko plačujem denar za vaša bolana telesa

 

S tem da sem kot rečeno zarad vas rabil bit zaprt zdaj 9 mesecov. Pa koji vam je kurac

 

Zarad mene če vsi pomrete

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

Res ne razumem ljudi, ki ne znate mislit z lastno glavo in goltate vse kar vam servirajo 

to ni response na tocno dolocen post...

ampak te izjave mi grejo tok na kurac da ni res

misljenjenje z lastno glavo ko je govora o znanosti? 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...