Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

GadusM reče pred 1 minuto:

Imam sicer sladkorno tip2 ampak sem brez zdravil samo s prehrano vzdrževal dober sladkor. Je pa res, da medrol viša sladkor tudi če nisi diabetik. 

Zdaj je mimo 3 teden in prihajam počasi k sebi. 

Nisem cepljen. Ostali štirje člani v sobi so bili vsi cepljeni in na kisiku, eden celo na intenzivni. 

Tako da... 

Uf, jeba. Res upam, da bo tole čimprej za tabo in da ne boš imel nobenih posledic, evo. 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 9 urami:

Vlada kar se tiče epidemije/borbe proti covid/prepričevanja za cepljenje dela zelo slabo in tu so itak zavozili

 

Vlada nam psihopat ki za vse napake krivi druge - tu nimamo kaj, mogoče bi ob drugačnih voditeljih bil drugačni rezultat.. ampak še vedno je velik del folka v naši družbi dost preveč neumen 

Politika je zgolj preslikava sirse druzbe. Sds je ze 15 let najbolj popularna stranka v drzavi. Tkle mamo

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 9 minutami:

Hvala vsem, ki se niste cepili za to dodatno dozo ukrepov. Pička vam matrna v vsaki razumni državi bi vas v imenu države vrgli iz države. Tle se vas pa v imenu enakosti mnenj še kar tolerira. 

V kateri državi se je pa ljudi, ki se niso cepili, vrglo iz države? 

Povezava do prispevka

In kak se bo nova doza ukrepov dotaknila tebe? Se boš moral testirat 3x na tedn? Ti bojo preverjal PCT bolj vestno? Boš moral nosit masko? 

 

Navedek

V kateri državi se je pa ljudi, ki se niso cepili, vrglo iz države? 

 

Verjetno ima v mislih Nazi Nemčijo, kjer so Žide, ki so bli krivi za recesijo, izgnal v taborišča.

uredilo bitje cefizl
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče Pravkar:

Kakšno je to vprašanje? Ljudem so se sekale roke, če so vzeli krompir. GTFO če se ne moreš držat pravil

Praviš, da bi v razumni državi leteli ven, dočim tle v rupetini pa jih toleriramo. Zanima me, iz katere države so izgnali necepljene proti covidu 19? 

Povezava do prispevka

Vlada je zajebala pri komunikaciji že od štarta, maske na prostem so dober primer kretenizma. En teden ja, potem pa več ne. Ker prank.

 

Slovenc pa ne rabi veliko izgovorov, da jebe mater vladi. 

 

Če bi vse skupi predstavil kot tekmovanje/fuzbal/whatever, bi lahko harvestal slovensko zavist do sosedov in bi posledično bili najbolj precepljeni v Evropi. 

 

"Nova pošiljka pfizerja prihaja ta teden! 20k komadov! Vodmo! Woho! S tem bomo prehitel Dance! Majda! Dj rukn kle še eno rundo!"

 

Treba poznat lasten narod, ne sam pizdit čez njega ker ne skače ritmično s tvojim ploskanjem.

 

Povezava do prispevka

Jaz sem za vsakodnevno testiranje, če bojo rezultati, kot v Avstriji, veljavni potem 24 ur povsod. 

 

Pa testiranje za vse, tudi za cepljene, recimo 1x tedensko. 

 

Also tole:

 

image.png.a77bf0689d0bc2b2782e8b5df8774e6a.png

 

A mi do zdaj v šolah nismo imeli obveznega ampak prostovoljno testiranje? B r a v o.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...