Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Dejansko iz dneva v dan dobivam potrditve, da je cepivo nekje ranga fifty fifty in Covid sam fifty fifty (alert: sem cepljen za tiste, ki vedno spregledajo). 

 

Pred tem zadnjim valom sem dejansko poznal malo ljudi, ki bi mi bili bolj poznani (ki se družimo) in bili okuženi. No zdaj jih več. Nihče ni bil v bolnici, je pa kup takih, ki so mladi in jim ni blo nič kljub ne cepljenju. Kup takih, ki jim je blo par dni hudo,... Kup takih cepljenih, ki jim je blo isto hudo par dni... Pa večina vsi neki brez predhodnih bolezni. 

 

Torej dejansnki mix vsega. Seveda tudi starejše, ki so sladkorni bolniki + hipertenzija in je ravno danes rekel, da je najbolje v familiji odnesel. Sploh ne bi vedel, da ima, če ne bi žena in hčer imeli pa se je testiral. 

 

Zgleda, če fašeš je pač skoraj kot met kovanca. 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 5 urami:

Untitled-1.thumb.png.65cd2d8004e623f7e9caed53dea154dd.png

 

Zanimivo videt da so vbistvu Karens primarni nasprotniki, then again, ni zares presenetljivo :D

Vredno ogleda vsaj okoli 23 minute ko se zacen proper REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE autistic screeching :lol:

https://www.facebook.com/lara.lovrecic/videos/4777434538967819

 

Grozno, ženska rabi psihično pomoč 

 

Boga deca njena 😑

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 53 minutami:

Dejansko iz dneva v dan dobivam potrditve, da je cepivo nekje ranga fifty fifty in Covid sam fifty fifty (alert: sem cepljen za tiste, ki vedno spregledajo). 

 

Pred tem zadnjim valom sem dejansko poznal malo ljudi, ki bi mi bili bolj poznani (ki se družimo) in bili okuženi. No zdaj jih več. Nihče ni bil v bolnici, je pa kup takih, ki so mladi in jim ni blo nič kljub ne cepljenju. Kup takih, ki jim je blo par dni hudo,... Kup takih cepljenih, ki jim je blo isto hudo par dni... Pa večina vsi neki brez predhodnih bolezni. 

 

Torej dejansnki mix vsega. Seveda tudi starejše, ki so sladkorni bolniki + hipertenzija in je ravno danes rekel, da je najbolje v familiji odnesel. Sploh ne bi vedel, da ima, če ne bi žena in hčer imeli pa se je testiral. 

 

Zgleda, če fašeš je pač skoraj kot met kovanca. 

sej pomoje je tko vse zbegano ravno zarad tega ker ima covid cel spekter razlicnih odzivov, od asimptomatskih, prehlada, vrocine, ventilatorja, smrti, odpoved organov in se kaj. isto zgleda se ptem prenese na cepiva kjer imas cel spekter stranskih ucinkov od brez njiih do smrti (in je kot kaze cista loterija), pri ucinku cepiva pa spet al deluje, malo ali pa sploh ne.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 urami:

Dejansko iz dneva v dan dobivam potrditve, da je cepivo nekje ranga fifty fifty in Covid sam fifty fifty (alert: sem cepljen za tiste, ki vedno spregledajo). 

 

Pred tem zadnjim valom sem dejansko poznal malo ljudi, ki bi mi bili bolj poznani (ki se družimo) in bili okuženi. No zdaj jih več. Nihče ni bil v bolnici, je pa kup takih, ki so mladi in jim ni blo nič kljub ne cepljenju. Kup takih, ki jim je blo par dni hudo,... Kup takih cepljenih, ki jim je blo isto hudo par dni... Pa večina vsi neki brez predhodnih bolezni. 

 

Torej dejansnki mix vsega. Seveda tudi starejše, ki so sladkorni bolniki + hipertenzija in je ravno danes rekel, da je najbolje v familiji odnesel. Sploh ne bi vedel, da ima, če ne bi žena in hčer imeli pa se je testiral. 

 

Zgleda, če fašeš je pač skoraj kot met kovanca. 

sam anekdotično težko oceniš koliko je ta kovanec pošten, zaenkrat kaže da je mal bolj pošten za cepljene, al ne?

Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 18 minutami:

sam anekdotično težko oceniš koliko je ta kovanec pošten, zaenkrat kaže da je mal bolj pošten za cepljene, al ne?

 

Ja, dejansko jaz itak ne morem oceniti in to ni noben statistični pokazatelj. Samo moja opažanja v zadnjem času, ker zdaj poznam več ljudi s katerimi se družim in so imeli covid kot prej. In pri meni je nekako vse mešano.

Povezava do prispevka

Saj se lepo vidi, koliko je kovanec "pošten" po številu sprejetih v bolnico in v enotah intenzivne terapije. Ob stopnji precepljenosti nekaj nad 54% (s tem da učinki spomladanskega cepljenja počasi pojenjajo) , lahko predpostavimo, da je bazen "potencialnih okužencev" približno enak, imamo v bolnicah 65% in v ICU-jih pa 72% necepljenih.

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 3 minutami:

Brez ukrepov bi bilo vsekakor bolje 

definiraj bolje

če gledamo za povprečnega zdravega državljana ki je mlajši od 50 vrjetno res

če gledamo na zdravstveni sistem in posledice stanja zdravstvenega sistema na vojni ravni in za vse ki potencialno ta zdravstveni sistem potrebujejo pa vrjetno res ne

uredilo bitje DannySmit
Povezava do prispevka

Za razumevanje te krize kot sem rekel ni vse v bolezni in statistikah, ampak je treba slediti denarju in spoznat glavne igralce. Ker najbrž nihče ne bo bral knjige od Klausa Schwaba Covid 19 - The great reset, je tukajle en zanimiv video, ki pove kar nekaj zanimivih stvari. Da se ne bomo vrteli v krogu samo okrog statistik, ki nam jih filajo. Mogoče bi blo fajn izvedeti še kaj drugega kot samo slediti nekim statistikam. Da ne bomo gledal samo screeechy bejb, je tule ena malo bolj inteligentna. Sej vem da bi jo, tko da ni treba tega poudarjat, sem pa siguren da je še noben od tukaj ni, tko kot tisto zgoraj :)))))))).

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
bna reče pred 10 minutami:

v avstriji od 1 feb obvezno cepljenje za vse 

 

https://www.novice.at/pandemija/avstrijaod-ponedeljka-v-popolno-zaprtje/

Ključno vprašanje je če bodo svobodne necepljene mamice iz štajerske še vedno lahko šle na kavico pa v Ikeo v Gradec.
Ker med slovenskim zaprtjem je bil ključni simbol, ki je ločil volkove od ovac fotka kavice iz avstrijske menze.

 

Upam da jim kdo prevede v nemščino papir z zapisi katere temeljne evropske pravice in ratificirani dogovori so jim kršeni.
 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...