Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 40 minutami:

S kakšnimi je začel? Pač ja, glede na to, da gre za dve leti staro igro, bi bilo v redu temu ustrezno prilagoditi ceno. Čisto prav ima. In to neprestano edgy roastanje PC-jašev tudi meni postaja zelo nadležno, pa sem primarno konzolaš. Pač do neke mere je bilo smešno, zdaj pa se mi zdi samo še kot neko utrujanje za brezveze in širjenje slabe volje

Se strinjam 100% glede širjenja slabe volje. To kar sta Kočler in Gatsu (in delno tudi jaz, priznam) sprovocirala na vrthu te strani recimo.

Ampak... To je zgolj posledica neprestanega duvanja okoli master race narative, ki je na tem forumu bila prisotna desetletja (ker je pač večina folka v slo bilo vedno PC usmerjenega).

Se je pa demografija definitivno spremenila v zadnjih letih in sedaj je stvar obrnjena, s tem da par mačkov, ki so mentalno ostali v 2003 še vedno fura Master Race attitude.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Se strinjam 100% glede širjenja slabe volje. To kar sta Kočler in Gatsu (in delno tudi jaz, priznam) sprovocirala na vrthu te strani recimo.

Ma ne vem, meni se zdi vzdušje v izbi vedno slabše, pač Kočler in še par likov ga res kvalitetno razvaljiva s širjenjem slabe volje

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 48 minutami:

Ma ne vem, meni se zdi vzdušje v izbi vedno slabše, pač Kočler in še par likov ga res kvalitetno razvaljiva s širjenjem slabe volje

Mogoče si pa snowflake postal?:lol:

Zadnje čase se je "čudnih" tem kar nakopičilo. Od TLOU z geji preko Hogwarts z neki trans neki woke zadevami. Človek tako dobi občutek, da se širi slaba volja.

Bolje bo, da te teme spustiš pa napišeš še kakšen indie review.;)

Povezava do prispevka

a smo se mi udejstvovali na istem forumu zadnjih 20 let al jaz živim v neki vzporedni preteklosti? ta forum je vedno bil xbox vs playstation, pol je xbox itak umrl z novo generacijo in so sam še playstationi ostali. pcmasterrace se tle ni u lajfu fural (mogoče pred tem obdobjem?) in je to bolj nek reddit izum (yahtzee je prvič izraz uporabil leta 2008, 2010 pa se je odprl subreddit). občasno je mogoče kdo uletel zbadat v kakšno temo, pa jaz sem vsakih par let težil, da je treba izbe združit, ker so na tem forumu samo playstation igralci in si se o igrah lahko v igrovju pogovarjal sam še s steno. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

sem poštekal zakaj mi igra zgleda slabo, unreal engine 4. nekaterim igram ue4 ful ustreza (npr. rocket league in fortnite), sam pri vseh, kjer pa skušajo zasledovat bolj realističen izgled, izpade umetno in fejk. od playstation ekskluzive sem pričakoval izgled kot pri santa monici/naughty dog in visoka pričakovanja pol zbijejo vtis :D 

 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 1 uro:

a smo se mi udejstvovali na istem forumu zadnjih 20 let al jaz živim v neki vzporedni preteklosti? ta forum je vedno bil xbox vs playstation, pol je xbox itak umrl z novo generacijo in so sam še playstationi ostali. pcmasterrace se tle ni u lajfu fural (mogoče pred tem obdobjem?) in je to bolj nek reddit izum (yahtzee je prvič izraz uporabil leta 2008, 2010 pa se je odprl subreddit). občasno je mogoče kdo uletel zbadat v kakšno temo, pa jaz sem vsakih par let težil, da je treba izbe združit, ker so na tem forumu samo playstation igralci in si se o igrah lahko v igrovju pogovarjal sam še s steno. 

Forum je bil razdeljen na PC in konzolno sekcijo. Valjda ni bilo toliko kreganja s PCjaši, ker smo vsak imeli svoj containment board (z izjemo namenskih system wars tem). To, da vi ne furate vzvišenega odnosa je pa samo tvoj wishful thinking.

PC vs konzole "diskurz" je bil prisoten od vedno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Navedek

forum je vedno bil xbox vs playstation, pol je xbox itak umrl z novo generacijo in so sam še playstationi ostali. pcmasterrace se tle ni u lajfu fural

Xbox je sam feget fural sam je bil glasen za 15

 

Pcmasterrace se je fural sam da se je snoyfege triggeral se v casu cinematicnih 30 fpsjev (and thats a good thing)

 

Sam se vedno ta fajt jemal kot RP, sam nekateri imajo zgleda od tega posledice.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Kurba pjebi ne, spil je top G shit

 

Premikanje je tolk fast paced, da sjeos. Igram na KB&M, ja, razcetvercite me na prafaktorje, IDC in mi je nadzor in obcutek pri streljanju carski za popizdit. Edino kar sm si rebindal je bil gumb za dash na enga od dodatnih gumbov na miski. Pizda, Samus, pardon, Selene je gibcna as shitfuck, tole bullethell-ish third person platformanje po vesolju ji je pisano na kozo. Pa ful je addicting gameplay. Gunplay je kul, vsec mi je QTE pri overheatu orozja pa dejstvo, da si nagrajen, ce te sovragi ne zadanejo. Combat je tako res ful posrecen z izmikanjem 96im slow flying projectilom naenkrat ter pucanjem alienov. Grafika je tak, mal meh, lahk bi bla mal manj temna barvna paleta, ceprav stekam, smo v vesolju, 'tis supposed to be black. Ni pa zj prevec grda in nelepo izgledujoca, takisto zgleda da je spil dobro optimiziran. Na 6.5 let stari kisti deluje brez hiccupsov na high, vsaj zaenkrat no, kako bo na dolgi rok bomo se videli. Biomi po katerih se sprehajas rahlo oddajajo on oldschool where-the-fuck-do-I-go filing, je pa mapa dost kul in podrobna, da se ne izgubis, ce se glih ne potrudis prevec. Also, a so vsi chesti dosegljivi in koliko zgubis, ce jih spuscas na zacetku, ker mi parkrat ni blo jasno, kje na mapi so?

 

Tretji run grem zdle. Prvic me je sprefukal nek hiter monstrosity v eni sobi, drugic neke random letece pickarije, ko sem se ulegu v neko ksenomorfsko trugo, zdle sm pa glih odkril AR in gre kr lazje naprej. Pizda, dober roguelike je tole :)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 57 minutami:

Forum je bil razdeljen na PC in konzolno sekcijo. Valjda ni bilo toliko kreganja s PCjaši, ker smo vsak imeli svoj containment board (z izjemo namenskih system wars tem). To, da vi ne furate vzvišenega odnosa je pa samo tvoj wishful thinking.

PC vs konzole "diskurz" je bil prisoten od vedno.

 

Združitev je bila in je največja napaka <_<

Bi vsekakor moral ponovno ločit izbe !

 

 

 

 

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 13 urami:

Kurba pjebi ne, spil je top G shit

 

Premikanje je tolk fast paced, da sjeos. Igram na KB&M, ja, razcetvercite me na prafaktorje, IDC in mi je nadzor in obcutek pri streljanju carski za popizdit. Edino kar sm si rebindal je bil gumb za dash na enga od dodatnih gumbov na miski. Pizda, Samus, pardon, Selene je gibcna as shitfuck, tole bullethell-ish third person platformanje po vesolju ji je pisano na kozo. Pa ful je addicting gameplay. Gunplay je kul, vsec mi je QTE pri overheatu orozja pa dejstvo, da si nagrajen, ce te sovragi ne zadanejo. Combat je tako res ful posrecen z izmikanjem 96im slow flying projectilom naenkrat ter pucanjem alienov. Grafika je tak, mal meh, lahk bi bla mal manj temna barvna paleta, ceprav stekam, smo v vesolju, 'tis supposed to be black. Ni pa zj prevec grda in nelepo izgledujoca, takisto zgleda da je spil dobro optimiziran. Na 6.5 let stari kisti deluje brez hiccupsov na high, vsaj zaenkrat no, kako bo na dolgi rok bomo se videli. Biomi po katerih se sprehajas rahlo oddajajo on oldschool where-the-fuck-do-I-go filing, je pa mapa dost kul in podrobna, da se ne izgubis, ce se glih ne potrudis prevec. Also, a so vsi chesti dosegljivi in koliko zgubis, ce jih spuscas na zacetku, ker mi parkrat ni blo jasno, kje na mapi so?

 

Tretji run grem zdle. Prvic me je sprefukal nek hiter monstrosity v eni sobi, drugic neke random letece pickarije, ko sem se ulegu v neko ksenomorfsko trugo, zdle sm pa glih odkril AR in gre kr lazje naprej. Pizda, dober roguelike je tole :)

 

 

Nevem kk je na kompu, sam 3d zvok je kle dobr narejen, tk da si daj slusalke gor. Pa na PS5 kontrolerju je ful hudo narejeno, k cutis kapljice dezja v rokah

Povezava do prispevka

Evo, včeraj sem šel še enkrat, lahko rečem, da je carski špil in da je to en izmed redkih špilov, za katerega mi je žal, da ne moram igrat na high settingsih, ker je vizualno res eye candy. Spet sem pušnil pri Phrike-u, ker sem bil prepričan, da mam spet na voljo še en second chance s tistim astronavtom, kot sem to imel pri prvem poizkusu, pa sem se malo uštel. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...