Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Težek kviz, iz prve sem jih 39 zadel. Ni slabo, čeprav sem pričakoval, da jih bom vsaj polovico prepoznal. 

 

Grem še enkrat skozi, če se še koga spomnim. Za nekatere bom verjetno jezen sam nase, če jih ne bom ugotovil, drugih pa sploh ne bom poznal. :D 

 

Imam probleme s tistimi, ki so večino kariere preživeli v EPL in potem v kakšnih eksotičnih ligah. Pa tisti, ki so že pred 20+ leti končali kariero. 

 

 

FML, Ikerja sem zdaj našel v drugo, to bi me bilo res sram, če ga ne bi ugotovil. :D 

 

Povezava do prispevka

Je še komu prvih 50 relativno gladko šlo, drugih 50 pa veliko težje.

 

Pa EPL golmanov ne poznam. Za tistega Evertonovega iz 80. let prvič slišim, čeprav je njihova legenda.

 

o bože, Arsenalova ruska legenda, ime sem vedel, priimka se pa nisem spomnil. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Dober si, vsaka čast. 

 

Veliko je igralcev, ki bi jih moral vedet pa so mi ušli iz spomina.

 

V FM pa večinoma uporabljam wonderkide in regene. S temi starinami mi ni za igrat. Čeprav sem v Wrexham pripeljal 36-letnega Rice-a. :D Pač malo izkušenj, ker je preostanek ekipe mlad. Golman je 28, dva igralca 26, ostalo pa vse pod 25. Zdaj imam prestopni rok pred zadnjo sezono. Bi že končal save pa sem čakal, da še odigram eno sezono na novem stadionu. Osvojili back to back EPL (oz. 3x v štirih letih) in FA Cup ter v prejšnjih dveh sezonah tudi zaporedni CL, v zadnji sezoni smo pa tam failali že v osmini finala proti Barci. 3-0 izgubili prvo tekmo (sem zajebal s taktiko), potem doma prišli do podaljškov, napadali za zmago, ampak kasirali iz kontre. Gremo po vse kante to sezono. Miki miška še drugače edina lovorika, ki nam manjka, ker nikoli ne jemljem preveč resno in ponavadi tudi žrebamo kak City ali Arsenal že v 3. ali 4. krogu. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...