Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

spet škandal v Serie A :D

 

https://football-italia.net/corona-juventus-knew-about-fagioli-betting-and-failed-to-report-it/#:~:text=“There's not just Tonali and,trying to clean him up.

 

Gossip (lol) columnist Fabrizio Corona claims that Juventus were aware of Nicolo Fagioli’s betting problem in the summer and tried to quietly resolve things rather than reporting it.

 

On August 2, Corona reported that the Juventus talent had been betting on sporting events and was €1m in debt due to a serious gambling addiction. On Thursday, he admitted to investigators in Turin that he had betted on illegal platforms, but not on matches involving any of his teams.

 

Fagioli handed over his phone to the police, expanding the scope of the investigation. On Thursday evening, Sandro Tonali and Nicolo Zaniolo withdrew from the Italy training camp after being implicated in the scandal, with both being questioned by police.

 

Speaking to Tancredi Palmeri and Sport Italia, Corona alleged that Fagioli’s betting problems were known by Juventus in the summer and that the club chose not to report it to the authorities.

“There’s not just Tonali and Zaniolo. There are also other sportsmen, not footballers. Juventus knew about Fagioli from August 1, so much so that on the American tour they made up an excuse not to bring him, trying to clean him up.

 

“They failed to report it to the judicial authorities, it’s a very serious offence, a relegation offence. I’m doing a clean investigation, I’m collaborating with justice. Organised crime is involved.”

 

Četrti igralec je pa baje iz Rome, Pellegrini mogoče? 

Povezava do prispevka
reder reče pred 34 minutami:

Kako je grozna atmosfera na vseh tekmah repke v vseh športih. Kako sta Bežigard in Ljudski vrt gorela v primerljivih tekmah pred leti.

 

...in kako smo že 14 dni pred takšnimi tekmami tukaj (in v RL) predebatirali vse mogoče scenarije.

 

zdaj pa če ne bi prebiral novic vsak dan, sploh ne bi vedel, da je tekma prav danes.

 

10. žalostno

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 minutami:

 

...in kako smo že 14 dni pred takšnimi tekmami tukaj (in v RL) predebatirali vse mogoče scenarije.

 

zdaj pa če ne bi prebiral novic vsak dan, sploh ne bi vedel, da je tekma prav danes.

 

10. žalostno

 

Pa poizkusimo, a če Danska danes zmaga in v torek zmagamo proti Ircem smo na Euru a sem kaj zgrešil?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 11 urami:

 

 

zdaj pa če ne bi prebiral novic vsak dan, sploh ne bi vedel, da je tekma prav danes.

ker si ignorant in Beni denier. Sicer se delno strinjam no, atmosfera je gledališka, pa ti je jasn zakaj, ko pokaže kamero so sami ljubljanski geeki po stadionu. nič proti, niso pa to štajerska pluča v nobenem, to tipkovnce pebi rabjo da so glasni.

 

Beni pa godlike. 10/10 slovenski atlet v nastajanju. še celo njegov karakter je carski in ne glumi nekega padalca al pa da bi joku. finec je tak hudo zgubu zračni duel z njim, da ga je kung fu chopu z nogo po glavi zanalašč. na glavo se je ded obrnu ko se je v benija zaletel. kot sm reku kolegu par mescev nazaj, beni bo/je dejansko boljši v svojem športu ko luka v svojem, pa se to že nerealno sliši. v dveh treh letih ga bo fix pobral real al pa pač top 3 klub, tip je world class ko prasec. rabimo kontakte do njegovih staršev, da damo fotra v politiko, pa komentirat tekme

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Gledališče je, ker ni 500 GD-jev na severu, ki bi vse skupaj vodili. Ne moraš pričakovati, da bo običajni obiskovalec vodil navijanje, celo tekmo. Je bilo pa na momente čisto ok.

Sicer pa ja zanimivo, da reprezentančni nogomet, ni več toliko v ospredju. Tudi na rtv-ju pod novico 300 komentarjev, ko smo v skupini prvi in se nam po res dolgem času obeta nastop na EP. Če bi bilo to 15 let nazaj, bi bilo komentarjev 1200, folk pa čist evforičen. Mogoče se je vse skupaj malo razvrednotilo z širitvijo števila ekip na velikih tekmovanjih. Včasih je bil to res dosežek, ko je zgolj zmagovalec potoval na EP, drugi je šel pa v kvalifikacije.

Kar se tiče pa igre, pa res nor napadalni dvojec Šporar-Šeško. Mamma mia. Če bi bila ta dva, v času Zahotove ere....bi šli do polfinala.😁

Ps. pa še ena meni nora zadeva😜...dokler ni prišlo do menjav, je bil v prvi postavi samo Stojanović na ić, vse ostalo pristni slovenski priimki.🙃 Lol, da bom to kdaj doživel v nogometu si pa res ne bi mislil.😁

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka
reder reče pred 15 urami:

Kako je grozna atmosfera na vseh tekmah repke v vseh športih. Kako sta Bežigard in Ljudski vrt gorela v primerljivih tekmah pred leti. 

 

Evo ronnie 3-0

Jaz sem bil včeraj prvič po dolgem času na tekmi nogometne reprezentance. Meni je bilo res grozno. Ogromno ljudi je celo tekmo sam slikalo in snemalo in objavljalo na social media, velik je takih k itak poznajo sam Šeška pa Oblaka, stadion ni bil sposoben chantat niti šalalalala Slovenija, ker folk očitno ne pozna tega napeva. Tisti organizirani navijači (Združeni navijači Slovenije al neki podobnega) pa so tudi težka bruka. V 20. minuti tekme poješ V dolini tihi?? Identificiral bi jih enega po enega in jim prepovedal vhod na naslednje tekme. Fantom itak privoščim uvrstitev na Euro, ampak hypa pa res ne občutim. Včeraj nisem bil živčen ne pred tekmo in ne med tekmo. 2009 bi se za tako tekmo sekiral in hypal že en teden prej. Mogoče je sicer krivo tudi to, da sem tudi jaz v tem obdobju odrasel. :D Sem pa prepričan, da na reprezentanco še kar dolgo ne bom šel. Ker mi gre na jetra ta folk, ki hodi samo na stvari, kjer smo uspešni tudi če jih to drugače ne zanima. Zdej je fuzbal in, prej se je plačevalo po 70€ za prijateljske tekme, da smo Donketa gledali, potem so odbojkarji uspešni, marca se roma v Planico, vmes pa bomo še malo za Gajserja in Garnbret navijali, ker sta ful dobra. Pa vsaka 4 leta bomo šli na sprejem v Tacen, ampak samo če bo Benjamin Savšek prinesel domov medaljo.

 

Iskreno mi je bilo recimo poleti precej bolj prijetno na Olimpija-Valmiera. Sicer je blo 5000 ljudi, ampak so se Dragonsi in tribuna tolk povezali, da je na koncu čisto nepričakovano ratalo ven super vzdušje.

Povezava do prispevka

A je mogoče kje drugje na svetu drugače?

Človek pač hlepi po dopaminu, ki mu ga pač danes dajejo, tone dražljajev v različnih oblikah.... in te dražljaje v obliki športa dobi samo, če so posamezniki uspešni. 

Pač romantikov, ki šport spremljajo zaradi športa samega ali ljubezni do domovine je le peščica. 

V času Juge je bil nek tak športni dogodek, edina vznemirljiva stvar, ki se ti je lahko zgodila, danes je pač  le še ena od stvari, ki jo boš čez 5 minut pozabil, veliko bolj pomembno pa je, koliko všečkov boš zbral pod objavo slike, ko si bil na tekmi.

To ni spacifika Slovenije ali Ljubljane, kot nekateri radi povdarjajo....to je spacifika človeškega ustroja.

In ja tudi jaz pogrešam čase, ko si 14 dni prej živel za nek dogodek...ampak ja človeški možgani se spreminjajo in ni več romantike, samo še iskanje dopaminskih injekcij v različnih oblikah.

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka

Pa sej a je kje, sploh prisotna ultras scena na reprezentančnih tekmah? Še po Balkanu je bolj kot ne gledališče, ko igrajo reprezentance.

Sej se strinjam, da je škoda... ampak mislim, da se Dragonsi ali Viole pač nikoli ne bodo vrnili, v organizirano skupino slovenskih navijačev. Da bo pa obična rulja naredila kaj več, kar se tiče vzdušja je pa res težko pričakovati.

Edino upanje je, da se z uvrstitvijo na EP  in organiziranim obiskom tekem, spet formira neka skupina entuziastov, ki bo potem  furala zadevo naprej....ampak vse je odvisno od uspehov kakopak.

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka

Mislim, da ne. Še najbližje temu so verjetno BHF.

 

Bog in batina reče pred 18 minutami:

Edino upanje je, da se z uvrstitvijo na EP  in organiziranim obiskom tekem, spet formira neka skupina entuziastov, ki bo potem  furala zadevo naprej....ampak vse je odvisno od uspehov kakopak.

 

To pomoje celo obstaja ampak to so klovni, ki niso sposobni ustvariti vzdušja. Škoda, da je tako, scene 2009 v MB in na prelomu tisočletja v LJ so bile legendarne. Se spomnim, da bi vstopnico za tekmo z Rusi lahko prodal za eno povprečno plačo pa mi na pamet ni prišlo kaj takega, danes razmišljam če se mi da dati 20 eur za tekmo z Kazahstanom. 

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 3 urami:

Pač romantikov, ki šport spremljajo zaradi športa samega ali ljubezni do domovine je le peščica. 

To ni spacifika Slovenije ali Ljubljane, kot nekateri radi povdarjajo....to je spacifika človeškega ustroja.

Prav to, kar si izpostavil, je najbolj narobe. Meni je normalno in edino pravilno, da spremljaš nek šport, zato ker ti je všeč igra kot taka. Naša športna kultura pa je totalno na psu (se mi zdi, da še bolj kot je bila nekdaj) in nimamo nobenega odnosa do športa. Tako na reprezentančni kot tudi na klubski ravni. Na vseh takšnih dogodkih, kjer smo uspešni ali pa kjer se igra proti zvenečemu nasprotniku, prevladujejo moroni, ki jih najboljše pooseblja un debil od Slovenia top fans k vedno nosi pokal v dvorano. Pol pa prideš do tega, da se na basketu sliši DRŽI OBRAMBO. :ranting: Poleti sem šel prvič po EP 2013 na tekmo repke proti Grčiji in cca. 30% dvorane je eksplodiralo, ko je Čančar zadel floater, ker so mislili, da je koš, čeprav je sodnik 2 sekundi pred tem piskal faul in niso imeli pojma, da v košarki ni prednosti. Sori, mene takšne stvari žalostijo. Večina te iste rulje pa pol ne zna naštet prve postave nogometne repke ali pa prve peterke basket repke. Takšni najbrž tud plezanja in odbojke ne bodo več povohali, ko bo šla Garnbret v penzijo in ko se bodo končali uspehi trenutne generacije odbojkarjev. In ni povsod v tujni tako, v to me ne boš prepričal, ker sem šel na precej tekem tudi v tujino (res da klubske tekme) in nikjer nisem imel takšnega občutka kot pri nas, ampak se je marsikje v tujini vzpostavila neka ljubezen do športa samega in do svojega kluba. To velja tako za fuzbal kot za basket. Pri nas pa ena Olimpija doseže največji uspeh v zgodovini kluba in na prvi domači tekmi nima več kot 5000 ljudi. Če bi slučajno v LJ prišel Liverpool, bi folk razgrabil tudi pakete po 200 €, samo zato, ker bi lahko celo tekmo fotkali Salaha in Kloppa.

 

Pa da ne bo pomote, tudi sam nisem noben ultras in absolutno nimam te sposobnosti, da bi začel ali pa vodil kako navijanje, ampak se mi pa ni problem priključiti zraven, dokler niso v igri razne seljačke fore ala rompompom še ne gremo domov, V dolini tihi in drži obrambo. In najbrž odstopam od povprečnega posameznika danes, ker nimam ne IG in ne tiktoka in mi lajki na teh platformah ne dajejo nobenega dopamina, ker svoj čas raje porabljam drugje. In isto nisem opran z ljubeznijo do domovine, tako da mi je mimo, da bi se prikazoval na vseh športih, kjer je zdaj Slovenija dobra, samo zato da sem zraven. Kapo dol vsem Garnbret, odbojkarjem, Savšku in Rajmondu Debevcu, ampak njihovi športi me žal res ne zanimajo niti malo in moj dan je popolnoma isti, ali ti ljudje prinesejo domov 10 zmag iz svetovnega pokala in 5 medalj iz OI ali pa so zadnji. Da preko tega izkazuješ nek nacionalizem mi je totalno bedno.

 

Na koncu sem itak v luči večine čuden jaz, ker sem od majhnega vzljubil samo nogomet, košarko in F1, v časih LA pa sem počasi začel spremljati še kolesarstvo, za vse ostale športe pa mi je vseeno, tudi če je Slovenija nekje prva na svetu. In raje še naprej vsako sezono kupujem sezonske karto za basket Olimpijo, kjer nas je 1500 in ki zdaj absolutno ni v modi, ampak mi ta zadeva nekaj pomeni kot pa da se selim od športa do športa samo zato, da bi zajahal val trenutne popularnosti.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 1 uro:

Prav to, kar si izpostavil, je najbolj narobe. Meni je normalno in edino pravilno, da spremljaš nek šport, zato ker ti je všeč igra kot taka. Naša športna kultura pa je totalno na psu (se mi zdi, da še bolj kot je bila nekdaj) in nimamo nobenega odnosa do športa. Tako na reprezentančni kot tudi na klubski ravni. Na vseh takšnih dogodkih, kjer smo uspešni ali pa kjer se igra proti zvenečemu nasprotniku, prevladujejo moroni, ki jih najboljše pooseblja un debil od Slovenia top fans k vedno nosi pokal v dvorano. Pol pa prideš do tega, da se na basketu sliši DRŽI OBRAMBO. :ranting: Poleti sem šel prvič po EP 2013 na tekmo repke proti Grčiji in cca. 30% dvorane je eksplodiralo, ko je Čančar zadel floater, ker so mislili, da je koš, čeprav je sodnik 2 sekundi pred tem piskal faul in niso imeli pojma, da v košarki ni prednosti. Sori, mene takšne stvari žalostijo. Večina te iste rulje pa pol ne zna naštet prve postave nogometne repke ali pa prve peterke basket repke. Takšni najbrž tud plezanja in odbojke ne bodo več povohali, ko bo šla Garnbret v penzijo in ko se bodo končali uspehi trenutne generacije odbojkarjev. In ni povsod v tujni tako, v to me ne boš prepričal, ker sem šel na precej tekem tudi v tujino (res da klubske tekme) in nikjer nisem imel takšnega občutka kot pri nas, ampak se je marsikje v tujini vzpostavila neka ljubezen do športa samega in do svojega kluba. To velja tako za fuzbal kot za basket. Pri nas pa ena Olimpija doseže največji uspeh v zgodovini kluba in na prvi domači tekmi nima več kot 5000 ljudi. Če bi slučajno v LJ prišel Liverpool, bi folk razgrabil tudi pakete po 200 €, samo zato, ker bi lahko celo tekmo fotkali Salaha in Kloppa.

 

Pa da ne bo pomote, tudi sam nisem noben ultras in absolutno nimam te sposobnosti, da bi začel ali pa vodil kako navijanje, ampak se mi pa ni problem priključiti zraven, dokler niso v igri razne seljačke fore ala rompompom še ne gremo domov, V dolini tihi in drži obrambo. In najbrž odstopam od povprečnega posameznika danes, ker nimam ne IG in ne tiktoka in mi lajki na teh platformah ne dajejo nobenega dopamina, ker svoj čas raje porabljam drugje. In isto nisem opran z ljubeznijo do domovine, tako da mi je mimo, da bi se prikazoval na vseh športih, kjer je zdaj Slovenija dobra, samo zato da sem zraven. Kapo dol vsem Garnbret, odbojkarjem, Savšku in Rajmondu Debevcu, ampak njihovi športi me žal res ne zanimajo niti malo in moj dan je popolnoma isti, ali ti ljudje prinesejo domov 10 zmag iz svetovnega pokala in 5 medalj iz OI ali pa so zadnji. Da preko tega izkazuješ nek nacionalizem mi je totalno bedno.

 

Na koncu sem itak v luči večine čuden jaz, ker sem od majhnega vzljubil samo nogomet, košarko in F1, v časih LA pa sem počasi začel spremljati še kolesarstvo, za vse ostale športe pa mi je vseeno, tudi če je Slovenija nekje prva na svetu. In raje še naprej vsako sezono kupujem sezonske karto za basket Olimpijo, kjer nas je 1500 in ki zdaj absolutno ni v modi, ampak mi ta zadeva nekaj pomeni kot pa da se selim od športa do športa samo zato, da bi zajahal val trenutne popularnosti.


 

Mislim da si malo nasprotujes? Najprej pravis, da je edino prav da spremljas sport ker ti je vsec igra kot taka, potem pa se zgrazas ker bi Salah razprodal stozice, Olimpija pa ne.

 

Ce so stadioni prazni to se ne pomeni, da folk nima rad te igre, prej to, da jim (nam) manjka domoljubja da bi hodil gledat to jajcanje žoge, ce pa lahko v soboto ob 16:00 vrzes na tv premier league in zares uzivas v tej igri.

 

Mislim da smo en cajt nazaj imeli te debate in prisli do zakljucka, da slovensko ligo ubistvu ne gleda tako malo ljudi glede na število prebivalcev. 

Povezava do prispevka

eh to kar dandzo prav je pač problem tega da mamo preveč športa pa se dieharderji razporedijo okol, potem dobiš pa une k hodijo k se zmaguje

sej je isto zmer, se spomnim uno leto po tem k so bli drugi v AT ligi je Olimpija pušnila par tekem zapored (pol pa še ene 10 zapored ampak pustimo to) pa si v Tivoliju od klanja za karte prišel pa se usedel in se noben niti ni sekiral a si plačal al ne, pizda enkrat smo bli s kolegi dobesedno sami na tretjini tribune

odbojko je na dober dan gledalo 50 ljudi pol pa čez noč polne Stožice itd., Olimpija sket isto šlo od pobiralcev žoge pa ekonoma do kapacitete dvorane k so tri zapored zmagali

pač problem je v tem da je Ljubljana i šire v najboljšem primeru recimo 400k ljudi, pa ima že ta "i šire" trinajst različnih športov v prvi ligi, da bolj lokalnih divjih lig kjer ponavadi dejansko poznaš ljudi ki igrajo sploh ne omenjamo ane

pri fuzbalu se ima izgovor "sami tujci" pa se isto dogaja tudi kjer so nosilci slovenci

realno je problem v  tem da ni dovolj ljudi pa še hkrati preveč lokalnih identitet da bi lahko na to karto igral

 

uredilo bitje TitanG
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...