Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 1 uro:

Saj bo El Clasico v soboto ob štirih za Kitajce. ;) 

 

Drugače pa mislim, da je bila to prva domača tekma v tem terminu  Smo pa igrali proti Betisu v soboto ob 21h in Sevilli v petek ob 21h.

Narobe sem napisal, mislil sem nasplosno naše tekme v tej sezoni, mislim da je včerajšnji termin in dan najpogostejši 

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 16 urami:

ker rape time bo City - UTD ulalala

 

Ma pomoje ne bo večji rape kot 0-1 vs crystal palace, to je večji polom kot poraz proti citiju. 

 

Poraz bo itak, ampak sej proti arsenalu so tudi OK igrali, ni blo lih da je 1-3 bil realen prikaz moči, vmes bi celo lahko šlo v obe smeri. 

 

United je spet v tistem trenutku sezone, kjer se govori da je Ten Hagova služba na vrvici, da so noro slabi... zaostajajo pa 1 točko za newcastlom, kateri dobiva hvalospeve. Sicer je res da ima tukaj veliko vlogo predstava v CL, ampak itak gre cela CL kampanja na račun črnca v golu. 

 

 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 55 minutami:

Narobe sem napisal, mislil sem nasplosno naše tekme v tej sezoni, mislim da je včerajšnji termin in dan najpogostejši 

 

To pa verjetno drži, v Granadi smo tudi v tem terminu igrali pa mislim da na začetku sezone v gosteh pri Osasuni prav tako.

 

Saj pač najbolj gledan termin za TV, za navijače, ki hodijo na tekme pa ne najbolj ugodno. Sploh za gostujoče. No, saj teh v Španiji navadno ni veliko. 

Povezava do prispevka
mahoney reče pred 21 urami:

PSG je prakticno unicil Ligue

 

Italjani so pa sicer dobili ponudbe, ampak je najboljša za isto obdobje trajanja nižja od aktualne za 30mil po sezoni.

 

De Laurentiis že naklada o koncu resnega fuzbala v Italiji. :D

 

vlaho reče pred 7 urami:

ne vem no tole je čisti penal

 

čisto kot solza.

 

če ne bi bil idiote crni to, bi bil penal IMO dosojen. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...