Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Lord Baltimore reče pred 39 minutami:

Ampak ne, Slovenci se vedno derejo ta prizadet Kdor ne skače ni Slovenc chant. Pizda nam materna seljaška, sej včasih pomislim da taki pač smo in da obolevam za brezveze namest da bi si priznal da smo kmetje.   

 

Ma če bi bli vsaj na glas kmetje

ne pa ta mrtvaška tišina 90% časa

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 8 urami:

Ukrajina je bila čista ludnica v vseh obzirih in to se ne more ponoviti nikoli več, sredi noči po zasneženih cestah z renault4 na letališče.... bolanija. Brnik 2001 je bil samo ponovitev in je bilo že manj zanimivo

 

zanimivo. :D

 

moja družba je bila po tekmah z Ukrajino v takem ekstatičnem šoku, da razen pitja, dretja in poplesavanja po sosedovem kevdru kaj drugega niti nismo bili sposobni izvest. po tekmah z Romunijo smo bili pa že tolko zverzirani, da smo šli na Brnik s taksijem, po žurki pa peš nazaj domov v Ljubljano.

 

tista prva uvrstitev je bila res nekaj posebnega. ponovljiva samo še z Rogla vs. Pogi na La Planche des Belles Filles, tekmo proti Estoniji za prvo uvrstitev hokejistov v skupino A in basket EP - totalno surrealno in neponovljivo. celovkupni občutek je bil pa le malo boljši po tekmah z Romunijo, ker smo se nekako mentalno znali pripravit, da nam lahko uspe in smo znali to potem tudi ustrezno proslavit. :D

 

na primer; včeraj sem tekmo gledal sam, doma, v postelji (tud na kavču se mi ni dal bit), in večino drugega polčasa sem nehote prespal.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Estonija 16:0 

 

neponovljiv vibe. ze samo ko se spomnem tistega vecera, dobim kurjo polt.

 

na cel dan, ki je vodil do te tekme, na vzdusje v Hali Tivoli, na energijo med ekipo in publiko v tistem trenutku, na zeljo, voljo, motivacijo - to se lahko napise 135 doktoratov na te teme, pa bi bilo premalo.

 

tam ni bilo psihologije mnozic, ampak psihoza. majkemi, da smo vsi v dvorani tisti vecer v prvi minuti tekme vedli, da gremo naprej, cetudi bi rabli dat 25 golov (pustmo zdaj pri gmah, kolko so nam Estonci sami pomagali, haha). pa so prvi goli zaceli padat sele ob koncu prve tretine.

 

mogoce se mi je v vsem lajfu zgodilo dvakrat ali trikrat, ko sem vedel, da bomo zmagali/gremo naprej in to je bil eden izmed teh vecerov. preprosto vsi tam smo vedeli. ni moglo sploh bit drugace. 

 

najboljsi sportni dogodek, na katermu sem bil prisoten v zivljenju. ne-po-nov-lji-vo.

 

se zdaj grem na vsake kvarte gledat gole na youtube. 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 7 urami:

 

neponovljiv vibe. ze samo ko se spomnem tistega vecera, dobim kurjo polt.

 

na cel dan, ki je vodil do te tekme, na vzdusje v Hali Tivoli, na energijo med ekipo in publiko v tistem trenutku, na zeljo, voljo, motivacijo - to se lahko napise 135 doktoratov na te teme, pa bi bilo premalo.

 

tam ni bilo psihologije mnozic, ampak psihoza. majkemi, da smo vsi v dvorani tisti vecer v prvi minuti tekme vedli, da gremo naprej, cetudi bi rabli dat 25 golov (pustmo zdaj pri gmah, kolko so nam Estonci sami pomagali, haha). pa so prvi goli zaceli padat sele ob koncu prve tretine.

 

mogoce se mi je v vsem lajfu zgodilo dvakrat ali trikrat, ko sem vedel, da bomo zmagali/gremo naprej in to je bil eden izmed teh vecerov. preprosto vsi tam smo vedeli. ni moglo sploh bit drugace. 

 

najboljsi sportni dogodek, na katermu sem bil prisoten v zivljenju. ne-po-nov-lji-vo.

 

se zdaj grem na vsake kvarte gledat gole na youtube. 

Takrat sem bil majhen in naiven ampak ko sedaj pomislim, ta tekma je bila prodana ane?

Povezava do prispevka

Ja ampak če se prav spomnim je bila pred našo tekmo še tekma naših nasprotnikov (a se prav spomnim VB?), kjer je bil tudi zelo presenetljiv velik rezultat in smo zato morali zmagati z tako razliko? Je znala biti že ta tekma prodana, potem pa še naša. No evforija je bila takrat velika, danes nekaj nepredstavljivega za hokej oz. opažamo da je tako pri vseh športih. 

Povezava do prispevka

Argentina zmagala na Maracani z golom Otamendija. Prvi domači poraz Brazilije v zgodovini kvalifikacij za SP.

 

Drugače pizdarije že pred začetkom, brazilska policija tukla dol argentinske navijače. 

 

"It was bad because we saw how they were beating people ... The police, as it already happened in the Libertadores final, were once again repressing the people with night sticks, there were players who had families over there," Messi said in a pitchside television interview.

"We went to the locker room because it was the best way to calm everything down, it could have ended in tragedy.

"You think about the families, the people who are there, who don't know what's going on and we were more concerned about that than playing a match that, at that point, was of secondary importance."

 

Brazil captain Marquinhos, who could be seen interacting with Messi and the Argentinian players as they tried to calm the situation, shared the concerns.

"We were worried about the families, women and children, that we were seeing in panic up there in the stands," Marquinhos told reporters.

"Down on the pitch it was hard for us to understand what was going on, it was a very scary situation."

 

Scaloni pa po tekmi namignil, da bi lahko zapustil reprezentanco. Škoda, če je res, takšnega selektorja bodo težko našli.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 minutami:

Prvi domači poraz Brazilije v zgodovini kvalifikacij za SP.

 

Ampak to je res fascinanten podatek :blink: 

 

Sicer pa že dolgo ni bilo drame v njihovi zvezi, je bil že čas za kaj takega. Škoda za Scalonija, pomoje so perfect fit tako zanj kot za reprezentanco, upam da zdrži vsaj do Cope čeprav sumim, da bo Messi kar potegnil do SP2026, kjer bo zaključil kariero. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Tudi prvič po letu 2001 imajo tri zaporedne poraze. 

 

The five-time World Cup winners are winless in four and have lost three games in a row for the first time since 2001 when they lost four in a row. That four-game losing streak is the longest in the team's history and could be matched when they return to the pitch in March. They next face England at Wembley Stadium and follow that up with a game against Spain at the Santiago Bernabeu.

 

 

Saj od ekipe v kateri je Raphinha starter ne moreš pričakovati drugega kot povprečnost.

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...