Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Nodi reče pred 6 minutami:

Upam da boste jutri imelo podobno sojenje pa bomo potem videli kakšni bodo komentarji 

Upam da jutri isto City dobi rdecega in mi penal

 

Drggc pa s tole frazo mal ronnija drkam

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Majek reče pred 11 minutami:

BVB so torej v polfinalu. Upam, da nekak premagajo ta ogabni PSG.

 

men je biu prejšna leta res za bruhat PSG, tale dans PSG mi pa nekak sploh ni več anti. niti ne vem točno zakaj mam tak filing:huh:

 

velikrat recimo v prvenstvi se niti ne pozna tok igrauc manj, ampak na taki tekm je pa čist drgač

 

atletico končno enkrt da se ni izvleku naprej

 

drgač pa res obe fukjene tekme

 

kirga leta bo Barca spt nazaj na tanovem Camp Nou?

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 1 uro:

 

men je biu prejšna leta res za bruhat PSG, tale dans PSG mi pa nekak sploh ni več anti. niti ne vem točno zakaj mam tak filing:huh:

 

velikrat recimo v prvenstvi se niti ne pozna tok igrauc manj, ampak na taki tekm je pa čist drgač

 

atletico končno enkrt da se ni izvleku naprej

 

drgač pa res obe fukjene tekme

 

kirga leta bo Barca spt nazaj na tanovem Camp Nou?

 

 

Predvidena vrnitev je konec novembra letos ob proslavljanju 125. obletnice kluba ob zmanjšani kapaciteti okrog 50-60k. V sezoni 25-26 naj bi že igrali na skoraj polnem stadionu, čeprav naj bi se dela povsem zaključila poleti 2026. 

 

Če PSG ne bi bil PSG bi meni po odhodu želvaka dejansko imeli čisto spodobno ekipo s simpatičnim trenerjem. Ok, Dembele je še pizdek. :D Ampak vsakič ko vidim Nasserja v družbi z našim Sandijem mi gre na bruhanje. 

 

 

ajde Dojčlanderji :D 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
kemik reče pred 40 minutami:

Za nevtralce (torej vse navijače uniteda po celem svetu že par let) je drugače ta sezona CL čist epic. Hude tekme, ful golov, drame.. 

predvsem slab fuzbal. ogromno napak, slaba obramba. 

 

kje je mou s svojimi 1:0 masterpiecei. tu pa pade 25 golov na dveh tekmah. skor kot da bi rokomet gledal. 

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
fauzić reče pred 32 minutami:

predvsem slab fuzbal. ogromno napak, slaba obramba. 

 

kje je mou s svojimi 1:0 masterpiecei. tu pa pade 25 golov na dveh tekmah. skor kot da bi rokomet gledal. 

 

Js nimam IQja 250 tko kot ti in uživam v tem dddd uga buga gol bil ej gol nogometu 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 12 urami:

Itak se za City navija, drugače lahko Realu že kar dajo naslov. :D 

 

Drugače sem pa zaključil z gledanjem CL za letos, bo vsaj nekaj časa ostalo za kaj drugega. :) EL pa itak Leverkusen do konca. Pa Emery v ECL. 

Lah bo vsaj kako tekmo BVBja še pogledal. Vsaj fuzbal igrajo :wub:

Povezava do prispevka

isto se je govorilo za vsak klub, ki je bottlal dokler ni nehal bottlat (Inter 2010, Leverkusen 2024) ali pa igralca (Robben dokler ni osvojil Lige Prvakov v Bayernu, itd..)

 

Raje gledam nogomet, ki me samo tu pa tam preseneti, so pa potem tista presenečenja še bolj sladka :wub:

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 urami:

isto se je govorilo za vsak klub, ki je bottlal dokler ni nehal bottlat (Inter 2010, Leverkusen 2024) ali pa igralca (Robben dokler ni osvojil Lige Prvakov v Bayernu, itd..)

 

Raje gledam nogomet, ki me samo tu pa tam preseneti, so pa potem tista presenečenja še bolj sladka :wub:

 

Ja, samo za Dortmund res nimam upanja, da se bodo kdaj znebili tega slovesa. Pa naj me demantirajo, bi bil vesel. :D 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 8 minutami:

Da vidimo kaksno taktiko je Carlo naumiu proti najboljsi mozni Cityevi ekipi. Danes se bo videlo koliko je vreden Vini, ko mu bo nasproti stal Walker. 

Pricakovano Militao se ni pripravljen za taksne napore. 

Danes bo Walker lepo Viniju cuknil crneha tica 

Majstr ni igral en mesec nekje se mora poznat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...