Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 3 urami:

Ne me jebat nism vec mogu gledat

 

med tekmo sem izgubil tolko živcev, da sem se ob koncu rednega dela dobesedno tresel. who needs this shit in ugasnem TV, v prepričanju, da bomo v podaljških popili najmanj dva kosa.

 

surprise, surprise, ko zjutraj odprem rezultate.  :ododava:

 

vem, da sem absolutni hejter, ampak še bolj od Realove zmage privoščim Pepijev poraz. nič, bo treba investirat še ene 400 miljonov čez poletje.

 

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 9 urami:

če bi jih doma nabunkal bi še nekak šlo tole je pa res k da gledam City proti NK Dravinja

 

"Dravinja je močna!"

Bojan Prašnikar, 2003

 

Resnična zgodba, z bratom imava še sedaj meme, ko priložnost nanese. Nekje pred dodatnimi kvalifikacijami 2003 je slovenska reprezentanca odigrala neko neuradno pripravljalno tekmo z NK Dravinja in komaj zmagala 1:0, če me spomin ne vara je gol dal Šiljak. Na neprijetno novinarsko vprašanje, kako da so zmagali samo 1:0, je selektor Prašnikar odgovoril: "Dravinja je močna."

 

Sej pravim, še danes se z bratom reživa tej izjavi in jo ob vsaki priložnosti uporabiva :D:mafija:

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 34 minutami:

 

med tekmo sem izgubil tolko živcev, da sem se ob koncu rednega dela dobesedno tresel. who needs this shit in ugasnem TV, v prepričanju, da bomo v podaljških popili najmanj dva kosa.

 

surprise, surprise, ko zjutraj odprem rezultate.  :ododava:

 

 

To mora biti pa res hudo presenečenje glede na to, da se podobno zgodi vsaj vsako drugo leto v zadnjem desetletju. 

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 36 minutami:

 

"Dravinja je močna!"

Bojan Prašnikar, 2003

 

Resnična zgodba, z bratom imava še sedaj meme, ko priložnost nanese. Nekje pred dodatnimi kvalifikacijami 2003 je slovenska reprezentanca odigrala neko neuradno pripravljalno tekmo z NK Dravinja in komaj zmagala 1:0, če me spomin ne vara je gol dal Šiljak. Na neprijetno novinarsko vprašanje, kako da so zmagali samo 1:0, je selektor Prašnikar odgovoril: "Dravinja je močna."

 

Sej pravim, še danes se z bratom reživa tej izjavi in jo ob vsaki priložnosti uporabiva :D:mafija:

 

Dravinja ima i-i-i-igrače. 

 

Lp,

Srečo Nacionale 

Povezava do prispevka

svašta :rofl:

 

Brazilian woman arrested after taking corpse to sign bank loan: ‘She knew he was dead’
 

Shock in Brazil after woman is arrested and charged with violating a corpse and attempted theft through fraud

 

When Érika de Souza Vieira wheeled her lethargic-looking uncle into a Brazilian bank, clerks quickly sensed something was amiss.

 

“I don’t think he’s well. He doesn’t look well at all,” remarked one distrustful employee as Vieira tried to get her elderly relative to sign off on a 17,000 reais ($3,250) loan.

 

Paulo Roberto Braga was indeed indisposed. In fact, the 68-year-old appears to have been dead.

 

https://www.theguardian.com/world/2024/apr/17/brazil-woman-corpse-bank-fraud

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 7 urami:

 

med tekmo sem izgubil tolko živcev, da sem se ob koncu rednega dela dobesedno tresel. who needs this shit in ugasnem TV, v prepričanju, da bomo v podaljških popili najmanj dva kosa.

 

surprise, surprise, ko zjutraj odprem rezultate.  :ododava:

 

vem, da sem absolutni hejter, ampak še bolj od Realove zmage privoščim Pepijev poraz. nič, bo treba investirat še ene 400 miljonov čez poletje.

 

 

Ti nisi mogel gledat, jaz pa sem med commutanjem domov imel vklopljen vpn in eon aplikacijo na telefonu, za vsak penal sem upal na rdečo luč :D. 

 

Nisem imel nekega upanja na napredovanje pred tekmo, sem bil kar doomer, ampak so me demantirali.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...