Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Ekipa piše, da sta to Miguel Enrique Albino in Andres Yllana. En pljučnica, drugi visoka vročina.

Domov z letalom se pa ne vrača zaenkrat tudi Marko Šuler, ki ima še obvezno karanteno.Ostale, ki so bli pozitivni so pa testirali pa kiri bo negativn lahko gre zdaj že domov.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 1 uro:

En teden so bili v šoli pa morejo bit 10 dni v samoizolaciji zaradi visoko tveganega stika (učiteljica pozitivna lol). God damnit!!.

 

Also, dva člana mariborske odprave v Turčiji sta zaradi korone v bolnišnici. Pa Cretu gnoji, ker nočev Cluj lulz.

Pri nas v vrtcu pa študentka na praksi pozitivna, tamala in starejša posledično  doma, jest morem pa zdejle na test, ker sem ravno menjal službo, pa mi je novi delodajalec rekel, da bi blo fino da se stestiram preden pridem v firmo. 

 

Ful pomaga pol da se mi res pazimo doma, če pol pride do takih stvari. 

Povezava do prispevka

Andraž Šporar na posojo v Brago za 4 mesece. :nicjasno:Zanimivo. Sicer zadnje čase res ni bil redni član prvih 11, je pa igral praktično vsako tekmo, v resnici zelo spremenljivo. Tudi nima sreče da sta dva soigralca v brutalni formi in imata potem prednost pred njim. Pedro Goncalves, vezist je dosegel že 12 golov (v 13 nastopih) recimo.

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 4 urami:

Andraž Šporar na posojo v Brago za 4 mesece. :nicjasno:Zanimivo. Sicer zadnje čase res ni bil redni član prvih 11, je pa igral praktično vsako tekmo, v resnici zelo spremenljivo. Tudi nima sreče da sta dva soigralca v brutalni formi in imata potem prednost pred njim. Pedro Goncalves, vezist je dosegel že 12 golov (v 13 nastopih) recimo.

 

Amorim hoče na vsak način svojega ljubčka iz Brage, Paulinha in je treba naredit prostor v klubu.

 

IMO je to vseeno za Šporarja odlična priložnost za večji igralni čas.

 

also, Real legend Khedira v Herto, pa na posojo so vzeli še Radonjića iz Marseilla. lepa!

 

Navedek

Meseci neigranja so mimo, Dejan Lazarević pa zdaj končno ima spet klub. Nekdanji slovenski reprezentant se vrača v Italijo, v četrto ligo, kjer je podpisal pogodbo z Legnanom.

 

:fun:

 

edit; lol, @SpaWn me je prehitel za minutko.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...