Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

coupet reče pred 5 urami:

pozitivn sem na korono.

jaz sem bil v ponedeljek na hitrem testu pozitiven

 

prej sem se počutil čist fajn, pol ko sem čakal na rezultate pa "uh glava me boli, uh neki suh grlo imam, uh neki se v želodcu premika, a mi bo slabo, a bom bruhal, pa ne da mam res korono, upičkomater..."

 

v torek popoldne pokličejo, ni korone test negativen in kar naekrat vsi problemi zginejo, fakin psiha

Povezava do prispevka

Ne more igrat te vloge kakor koli je ok, ni to njegovo mesto nima razmišljanja za to pozicijo. Občasno uletavanje v napad z njegovo fiziko je dobrodošlo in lahko počne tudi iz DMC. Nekaj v stilu inieste ki lahko naredi višek na igrišču in potem dobro odda v globino. 

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka

Ker kralj je ta majek, prav vsakič ko kaj napiše mislm da je bayern totalno v kurcu in zgubljajo 5:0 ali pa so 10 pik za prvim v ligi. A zadnjih 8 sezon so osvojili 8x Bundesligo, 5x DFB Pokal in 2x CL, pa o čem se lahko navijači Bayern pritožujejo :avadodo: Mogoče o tem da imajo totalno bedno ligo na nivoju francozov kjer je čudno če ni PSG prvak

Povezava do prispevka

Celoten fusbal je v kurcu, praktično noben več ne igra samo še fizika, šablona postavljanja v obrambi, v napadu hitre podaje in zaključek. Nobene resne kreacije in igre med linijami z globinskimi podajami, dribling je praktično neobstoječ če odštejemo porini žogo mimo in prešprintaj igralca ker si črnc k teče pod 10s na 100m

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...