Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče Pravkar:

 

Pizda kera antipatična ekipa, če daš KDBja ven so mi vsi antipatični razen Diasa, pa Grealisha itak. Tako od oka niti nebi rekel, da je to najdražja ekipa, bi prej rekel da je katera druga dražja. 

 

Res upam, da ne dobijo Erija, bi znal met težave letos, medtem ko z zdravim kaneom je imo liga 80% oddana. 

bi reku psg samo ... sej veste. barcalol

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

Tako od oka niti nebi rekel, da je to najdražja ekipa, bi prej rekel da je katera druga dražja. 

 

 

 

A to je mišljeno najdražja v EPL ali na svetu? Barca je samo za 3 flope dala pol miljarde, težko da tisto ni bila najdražja, če so kdaj bili skupaj na igrišču + zraven še kak Suarez pa si že čez to cifro.

Povezava do prispevka

 

Fulltacticalgear reče pred 22 minutami:

če misliš mene sem rantal ker se mu ni dalo ne ker bi bil precenjen. imo edini igralec v ekipi nekaj vreden

 

Ne vem kdo ker nism sledil, po eni tekmi sem mal bral in je blo par teh commentov :D

Je pa res da United Bruno je čis neki drugega kot reprezentančni, očitno mu res odgovarja ta situacija tam. Pa ne pozabimo, da je model prišel v popolnoma razštelan united, dobesedno nič ni blo dobro :D Kralj 

 

 

 

reder reče pred 8 minutami:

 

A to je mišljeno najdražja v EPL ali na svetu? Barca je samo za 3 flope dala pol miljarde, težko da tisto ni bila najdražja, če so kdaj bili skupaj na igrišču + zraven še kak Suarez pa si že čez to cifro.

 

Res je čudno, ne vem, se mi pa ne da googlat 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 23 minutami:

če misliš mene sem rantal ker se mu ni dalo ne ker bi bil precenjen. imo edini igralec v ekipi nekaj vreden

 

Pa kako lah to rečeš, že da vsaj greenwooda in shawa ne daš zraven je popolna blamaža in dokaz, da te človek ne more jemati resno in je bolje še naprej ignorirat tvoje poste. 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 7 urami:

bivši komentator iz Sportkluba, ki je tam pokrival EPL, dost kritičen do vsega :D

 

zdaj vem vse, samo se imena ne. :D

 

se hecam. v bistvu me je zanimalo samo to, ce jih je Stucin pripeljal na Areno od bivsega delodajalca - in zdaj slisim, da se je zgodilo tocno to. 

 

kemik reče pred 6 urami:

 

Pizda kera antipatična ekipa

 

moras bit kar talent, da ob PSGjih izpades se vecji kmetavz.

 

ampak Cityju to res uspeva. antiptik na antipatika. 

 

also, Miran Alisic bo vodil nek novi ekstremni sportni reality show na Planetu. :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 urami:

 

Pizda kera antipatična ekipa, če daš KDBja ven so mi vsi antipatični razen Diasa, pa Grealisha itak. Tako od oka niti nebi rekel, da je to najdražja ekipa, bi prej rekel da je katera druga dražja. 

 

Res upam, da ne dobijo Erija, bi znal met težave letos, medtem ko z zdravim kaneom je imo liga 80% oddana. 

 

Ne razumem, kaj je tako antipatičnega na teh igralcih, da jih ne bi maral, če ne bi igrali za City. Je precej lažje najti razloge, da se ne mara raznih Magajverjev in Pogbajev. 

  • Trol 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Po defoltu se strinjam, ampak ko bo Haaland na marketu bo šelj ponj vsak klub, ki ima keš in ki nima lih WC strikerja ala Kane v ekipi. 

Haaland imo ni nek igralec, kjer ti razmišljaš o sistemu, ampak je ikona nogometa ko gresta Messi in Ronaldo, poleg tega ga postaviš v špico in špila. 

Povezava do prispevka

Ja, Real se mi tako za Haalanda in Mbappea zdi najbolj logična razen če bosta hotela uspeti vsak v svoji ekipi in ne skupaj. Vprašanje tudi kakšne prioritete imata, lahko da bo prevagala precej močnejša in medijsko izpostavljena EPL. Ne padam pa na foro, da bo ta dvojec nov Messi-CR7, se mi zdita oba precej precenjena in dvomim, da bosta v svoji generaciji tako izstopala kot sta Messi in CR7. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Po defoltu se strinjam, ampak ko bo Haaland na marketu bo šelj ponj vsak klub, ki ima keš in ki nima lih WC strikerja ala Kane v ekipi. 

Haaland imo ni nek igralec, kjer ti razmišljaš o sistemu, ampak je ikona nogometa ko gresta Messi in Ronaldo, poleg tega ga postaviš v špico in špila. 

Vlahović>>>>>Haaland

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Ne padam pa na foro, da bo ta dvojec nov Messi-CR7, se mi zdita oba precej precenjena in dvomim, da bosta v svoji generaciji tako izstopala kot sta Messi in CR7. 

pri Haalandu se mi zdi, da je že takšen karatakter, ki se ne bo dobro staral

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...