Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

 

Zakaj bi ga Mino pokvaril? Sej pa ni še pokvaril nobenega. Raiola ne sili nobenega, da ga ima kot agenta in pri vsakem dela kot je želja igralca. Sej ne trdim, da Raiola ni pokvarjen samo, če si ga igralec izbere kot agenta točno vemo zakaj si ga je. Pokvarjen agent dela po navodilih pokvarjenega igralca.

 

Drugače pa glede Mbappe-Haaland. Moje mnenje je, da bota obadva mogla še dojst žgancev pojest, da bota približno na nivoju Messi-CR7. Prvi korak je, da greta v kakšno boljšo ligo in boljši klub se tam dokazat.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 3 minutami:

Juve po mesecih pogajanj končno uspel nabavit Locatellija :limona:.

Di Marzio piše, da naj bi šlo za 2 letno posojo + obvezo odkupa za 35m € + add-ons. Dober deal za Juve. To verjetno pomeni, da Pjanić ostaja v Barci.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

To verjetno pomeni, da Pjanić ostaja v Barci.

Se ne izključuje, mora pa prej kdo it proč (Ramsey).

maksi reče pred 1 uro:

Skratka kreativen način kako se izogniti FFP.

Kreativen način kako kupit igralca brez dnarja, FFP je itak "na pavzi" letos, Juve pa vseeno kotira na borzi.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 37 minutami:

Ubogi revček se očitno čuti malo zapostavljenega, ker je toliko pozornosti namenjene Messiju. :) 

 

 

 

 

 ronaldek je vse svoje prestope izpeljal korektno in s pokoncno drzo, za razliko od zacasno jokavega messija. 

 

Izvaja se nanasa samo na bizarno situacijo, kjer mora anceloti razlagat da niso zainteresirani zanj, kljub temu da je bila to novinarska clickbait buca in the first place. 

 

Je pa lepo da se v teh trenutkih najdes v situaciji zmago za messija 😄

Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

 

 ronaldek je vse svoje prestope izpeljal korektno in s pokoncno drzo, za razliko od zacasno jokavega messija. 

 

Izvaja se nanasa samo na bizarno situacijo, kjer mora anceloti razlagat da niso zainteresirani zanj, kljub temu da je bila to novinarska clickbait buca in the first place. 

 

Je pa lepo da se v teh trenutkih najdes v situaciji zmago za messija 😄

 

Zakaj morate Manure fani takoj skakat v bran Ronaldeku? :D 

 

In tisti, ki je lansiral te novice je bil v bistvu njegov osebni prijatelj, tako da si lahko pač vsak misli svoje. ;) 

 

Aja, in če misliš, da njegov ego v zadnjih tednih ni trpel, ga očitno ne poznaš. :D 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Haaland in Vlahović sta oba huda, Mbappeju je pa res stopilo v glavo in je izgubil lep del učinkovitosti, kjer je haral s Francijo na Svetovnem

Pomoje bi od vseh teh sedaj najraje imel Haalanda, ampak če se Mbappe spravi skupaj je najboljši igralec izmed teh treh

Vlahović bo pa pomoje itak prodan v Juve, ker Fiorentina dostikrat tja ceneje prodaja igralce 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

 

Zakaj morate Manure fani takoj skakat v bran Ronaldeku? :D 

 

Zakaj ne? Sej če neki zapišeš na forom se valda lahko pričakuje replika 

Verjetno skačemo iz istega razloga kot ga ti vedno dissaš, torej je jasen odgovor zakaj :D

 

Sicer se pa strinjam, da mu je Messi verjetno "spizdil" move v PSG

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

Zakaj ne? Sej če neki zapišeš na forom se valda lahko pričakuje replika 

Verjetno skačemo iz istega razloga kot ga ti vedno dissaš, torej je jasen odgovor zakaj :D

 

Sicer se pa strinjam, da mu je Messi verjetno "spizdil" move v PSG

Js sm kr preprican, ce Mbappe letos spizdi v Real, da bodo sli po Ronalda. Gledanost in marketing bi PSG izstrelilo v orbito.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka

Sicer gledanost njihovih tekem jim kolk jaz razumem čist nič ne koristi že pri Messiju. Deal za TV pravice je itak bil že prej sklenjen in tu PSG in niti Ligue 1 ne dobijo nič extra keša coj. Pre-corona časi so prisotnost na stadionu tudi imeli skoraj polno. Marketing je pa čist druga zadeva ja.

 

PSGju oziroma ovemu katarcu se tak jebe za totih 120-150m € ali koliko Real potencialno ponuja. FFP se itak ne rabijo držat. All in grejo na Ligo prvakov, če Mbappe gre drugo leto ima pa Haaland 70-75m € odkupno. Njegov agent pa tudi obožuje PSG.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz pa mislim, če bi imel Ronaldo šanso, da bi z veseljem šel v PSG že zaradi tega, ker so favoriti za UCL in imajo kar realne šanse, da UCL osvojijo. Potencialno, če bi ga osvojili s Ronaldom na čelu bi bil drugi v zgodovini, ki bi imel 6. UCLjev (Paco Gento je zaenkrat edini) plus bil bi drugi v zgodovini, ki bi neso Ligo prvakov s tremi različnimi klubi (Clarence Seedorf je zaenkrat edini). To, da bi blo preveč velikih egotov na kupo pa tak vseeno, ker jih že zdaj tudi majo.

 

EDIT: Dodal bi samo, da v moderni verziji UCL-ja bi bil edini ko bi če bi imel 6 UCLjev. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ah, City in Katarci so že 10 let favoriti pa nič od tega, upam da se nadaljuje čeprav je le vprašanje časa. Verjetno so njemu taki rekordi res pomembni, mislim pa da ne dovolj, da bi z Messijem delil slačilnico. Za letos so se očitno odločili ostati z Mbappejem, v enem letu se lahko pa marsikaj spremeni. 

Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 14 urami:

a nisi ti kak tedn nazaj očital nekomu,  da se obremenjuje s Pepom?

 

oh the irony...

 

:rofl:

 

 

kemik reče pred 5 urami:

 

Zakaj ne? Sej če neki zapišeš na forom se valda lahko pričakuje replika 

Verjetno skačemo iz istega razloga kot ga ti vedno dissaš, torej je jasen odgovor zakaj :D

 

Sicer se pa strinjam, da mu je Messi verjetno "spizdil" move v PSG

 

 

Itak lahko pišete, kar hočete, vsaj ni dolgčas.:) Pol vsega tukaj napisanega je tongue in cheek (vsaj z moje strani) in upam, da kdo ne jemlje vsega preresno. Po takšnem času "skupaj" bi se že morali poznat.

 

Samo zanimivo mi je, da navijači Uniteda še po več kot desetletju odkar je zapustil klub čutite tako potrebo zagovarjati Ronalda, da takoj skočite na vsak bait. Vedno sem ga spoštoval kot vrhunskega igralca in nasprotnika, njegova osebnost mi pa ni všeč in ob to sem se zgoraj obregnil in verjetno tudi njegovi fani lahko priznate, da ima (pre)velik ego in ga zaradi tega posledično ni težko "ne marat" (nikoli ne bom rekel, da ga sovražim, ker je to zame premočno čustvo za nekoga, ki ga ne poznam osebno; tudi v privat lajfu dejansko za nikogar ne morem reči, da ga sovražim), če ne igra za tvoj klub, še sploh pa, če igra za rivala. In tudi logično, da sem se bolj "obremenjeval" z njim, dokler je redno zabijal za največjega nasprotnika. Odkar je šel v Juve, mi pa dol visi zanj, ker je v ligi/klubu, ki je ne spremljam pogosto. Ne vem, če sem ga v zadnjih treh letih kdaj resno "dissal", ker sem ga večinoma videl le na nekaj tekmah v CL in reprezentanci.

 

Razumem, da ga tretirate kot legendo kluba, a vseeno imam sam do Barcinih legend nekoliko drugačen odnos, ko zapustijo klub. Spoštujem njihov prispevek klubu, po drugi strani jih pa začnem smatrati kot nasprotnike. Podobno bo zdaj z Messijem - ne bom škodoželjen njemu osebno, ne bom pa tudi navijal zanj in mu privoščil uspeha, ker bo to posledično verjetno tudi prineslo uspeh klubu, ki ga ne maram. Če lahko Messi zabije 40 golov ne da PSG osvoji kakršnokoli kanto, takoj podpišem, ampak to je malo verjetno. Tudi ne bom spremljal preveč njihovih tekem. Mogoče nekaj od začetka iz firbca, pa kak derbi z Marseillom, ki sestavlja zanimivo ekipo in potem spomladi v CL. Sicer bom pa v Ligue 1 ob OM rajši pogledal kakšno tekmo Nice, Monaca, Lyona ali Lille-a  (ki bo letos sigurno precej nazadoval - že med vikendom jih je Nica doma natrpala 4-0 - a še vedno imajo legendico Buraka :D).

 

Recimo nikoli nisem navijal za Pepa v Bayernu (ker mi je pač Bayern od nekdaj antipatičen - kar pa istočasno ne spremeni dejstva, da so realno gledano verjetno tudi daleč najboljše voden top klub - najbrž edinkrat kar pomnim, ko sem odkrito bil vesel zmage Uniteda je bil finale CL 1999, čeprav mi tudi United takrat ni bil ljub, ker je moj takratni kolega bil obseden z Beckhamom in je vedno hotel izvajat vse proste strele in kote, ko smo igrali fuzbal :D) in tudi ne v Cityju. Dejansko so mi bili šejki pred Pepovim prihodom bolj všečni, sploh tisti last-minute gol Kuna za naslov je bil carski, pa potem tudi pod Pellegrinijem, ki mi je vedno bil všečen trener kljub njegovi enoletni epizodi pri Realu.

 

Mi je pa vseeno tudi smešno, ko vidim Quessoya (bolj razumljivo mi je, če se "zgrožate" navijači Uniteda, ki je direktni rival, čeprav tudi niste daleč zadaj po zapravljenih milijonih - po podatkih TM je od prihoda Pepa leta 2016 net spend Cityja za manj kot 20m višji od Uniteda, so pa imeli precej večji turnover igralcev in tudi več uspeha na igrišču  :)), ki je po vsem tem času očitno še zafrustriran zaradi Pepove Barce in ne mara Pepčka, ker ta na veliko zapravlja. :D Zakaj pa ne bi, če si to lahko privošči? (za razliko od nekega drugega kluba vsaj igrajo v bolj resni ligi in si ne morejo pisat lastnih pravil). Bil bi neumen, če ne bi izkoristil, kar mu je omogočeno. Kot rečeno, osebno mi je čisto vseeno, kaj dela Pep. Ne veselim se zmag Cityja, prav tako tudi ne njihovih porazov. Edini klubi, ki so mi pogojno zanimivi v EPL so Everton, Wolvesi (oboji tudi zaradi tega, ker imajo nekaj Barcinih "odpadnikov"), Leicester (od šampionske sezone naprej seveda, so pa na splošno dobro voden klub z dobro transfer strategijo) in Leeds (so mi bili že všečni, ko so bili zadnjič v EPL, zdaj imajo pa še Bielso). Ampak daleč od tega, da bi njihove tekme spremljal redno ali zavzeto. Večinoma pogledam rezultate in sem vesel, če zmagajo, predvsem če jim uspe skalp kakšnega "big 6" kluba.

 

Da bi pa dejansko začel spet podpirat in zagovarjat Pepa, bi se pa moral ali vrniti v Barco (kar se ne bo zgodilo, vsaj ne v vlogi trenerja) ali pa prevzeti kakšen Bilbao (kjer je rekel, da bi nekoč rad treniral, ampak itak je izrekel veliko stvari, ki se ne bodo nikoli uresničile), kjer bi njegove trenerske sposobnosti dejansko prišle do izraza ob omejenem bazenu igralcev, iz katerega bi lahko črpal. Tudi finančno bi bil seveda bolj omejen, kot se je razvadil, čeprav Athletic ni ravno reven klub, ampak pogosto pač nimajo v koga investirat. No, mogoče bi pa pokupil pol Sociedada, ki v zadnjih letih očitno precej boljše dela v mlajših selekcijah. Pa seveda so še drugi klubi, v katerih bi mu lahko privoščil uspeh, ampak realno gledano je malo verjetno, da bo naredil korak nazaj v svoji karieri in šel v katerega od teh. Razen če bo razpadel kot Mourinho in bo čez nekaj let obupano iskal klube, ki ga bodo želeli. 

 

uredilo bitje ronaldinho
  • Račka +1 3
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...