Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 11 urami:

Sej ne, da je Kek odrešitelj ampak kateri trener bi pa boljši bil z to reprezenzanco?

Šimunđa, Grabič 

 

Glede na to kaki kekci so vodl to repko v preteklosti, ne bi bilo nič narobe če bi še kater od teh poizkusil 

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Kaj pa pričakujete od te generacije? Jaz nič, mogoče občasno pridt na Evropsko/Svetovno, pa še to morajo bolj drugi bit tud dost slabi

glede na to da so in bojo širili EP, SP pričakujem vsaj uvrstitev na turnir

 

ne zdej vsakega samo če nimamo ambicij pa samokritike pol je vse dobr, sam da je

 

smo dokazal da lahko igramo proti dobrim ekipam tko, da me ne bo nihče prepričal, da nismo dovolj dobri za uvrstitev na zaključni turnir

 

 

Povezava do prispevka

The images of the altercation between members of the Police and players of the Peruvian team at the gates of the concentration hotel of the South American team in Madrid, where tomorrow they play a friendly match against Morocco at the Metropolitan, are unpleasant as well as incredible.

 

Hundreds of Peruvian fans gathered around the hotel to greet their players with a "big banner" and the incident occurred, according to several witnesses, when a member of the Police pushed Yoshimar Yotún, a Peruvian international.

 

The policeman pushed the soccer player slightly to make him go back and he responded with a new push that led to a brawl between the internationals and members of the state security forces.
 

 

 

Povezava do prispevka

Daleč so prišle Manure, da imajo že čast igrati prijateljske proti Wrexhamu. :D 

 

Manchester United and Wrexham have announced they will play a friendly in San Diego this summer.

 

Erik ten Hag's team will play Wrexham, owned by actors Ryan Reynolds and Rob McElhenney, at Snapdragon Stadium -- home of the NWSL's San Diego Wave -- on July 25.

Povezava do prispevka

jap, sem videl glede Fosterja. Dokumentarec še moram pogledat.

 

Drugače igram trenutno FM save z njimi. V petih letih smo prišli iz national league do EPL. Moj prvotni plan je bil priti tja v osmih letih pa je šlo hitreje od pričakovanj. Back to back to back promotion do Championshipa, tam smo potem rabili dve leti za preboj v EPL, ampak (pričakovano) takoj izpadli, zdaj smo pa približno na polovici sezone v Championshipu vodilni in na dobri poti, da se vrnemo. Mislim, da bomo tokrat imeli veliko boljše šanse za obstanek kot pa prvič. Sem načrtno gradil mlado ekipo, ki pač še ni bila pripravljena, zdaj so dozoreli pa dodal sem še super albanskega regen napadalca (Sokol Deliu; sicer obstaja tudi šiptarski golman z istim imenom :D  https://www.transfermarkt.com/sokol-deliu/profil/spieler/264719 ) zraven legendice Adama Idaha. :avadodo: 

 

Večina igralcev je po izpadu hotela iti, ampak sem jih prepričal, da bodo sprejeli odhod samo za release clause (pri večini je ta okrog 20-25m), ki jih dosedaj še noben ni hotel plačati, tako da lahko brez problemov zavračam vse nižje ponudbe. No, januarski TW bo še treba preživeti potem pa če napredujemo bodo po mojem vsi veseli, da ostanejo. Malo me je samo strah, da ne bo kdo na deadline day 4-5 igralcem plačal klavzule in potem bo panika. :D Zdaj imamo po mojem kakšnih 6-7 igralcev, ki so blizu EPL nivoju (plus še 2-3, ki se temu lahko približa v naslednjem letu), v prvi sezoni smo imeli samo Idaha, ki je dal mislim da 18 golov v EPL in sem bil zelo presenečen, da je hotel ostati in sem mu tudi dal novo pogodbo po izpadu. Januarja imamo še 20m transfer budgeta in bom še iskal nekaj talentov (čeprav sem načeloma kar zadovoljen z ekipo in ne bom na silo spreminjal, razen če bi kdo odšel), potem pa upam, da poleti dobimo še 30-40m, da se najde še kakšnega pravega difference makerja za EPL. Je pa jeba, ker še nimamo dovolj ugleda in moraš igralce ali prvi odkriti pred klubi z boljšimi skavtskimi mrežami ali pa imajo nerealne zahteve glede plače in/ali statusa. Pri meni hoče biti star player in imeti 2m plače, potem pa podpiše za nek Burnley za 2-3x nižjo plačo kot squad player in take bedarije. :D Sem pa podpisal Arsena Zakharyana, ki je wonderkid na začetku igre, a se tukaj ni tako dobro razvil in je še bil v Rusiji, potem si je pa zlomil nogo in so ga releasali. Najprej je tudi on želel skoraj 3m plače in sem čakal, da je povsem okreval in je nazadnje podpisal za pol manj, ker ga noben drug ni hotel. 

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 urami:

glede na to da so in bojo širili EP, SP pričakujem vsaj uvrstitev na turnir

 

ne zdej vsakega samo če nimamo ambicij pa samokritike pol je vse dobr, sam da je

 

smo dokazal da lahko igramo proti dobrim ekipam tko, da me ne bo nihče prepričal, da nismo dovolj dobri za uvrstitev na zaključni turnir

 

sploh zato, ker se je na nedavne EP-je in SP-je uvrstilo čuda enih malih, povprečnih reprezentanc, dolga leta čisto primerljivih z našo - Madžarska, Albanija, S. Irska, Romunija, Wales, Islandija, Finska, Škotska, Slovaška, Makedonija, Avstrija... 

 

seveda verjetno marsikatera od teh držav v fuzbal vlaga več in dela bolj sistematično kot mi, a na majhnost se ob Euru s 24 ekipami zdaj že težko zgovarjamo... 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Ko smo že ravno pri temu:

 

Avstrija in Madžarska sta zadnje 6 let gladko boljši reprezentanci od Slovenije, Srbije, Grčije, tu od teh manjših držav sta samo Hrvaška in Švica bili boljši pa verjetno bosta tudi ostali tam. Ne vem kaj ostali delamo, se pa vidi, da sta Avstrija in Madžarska veliko bolj resno vzela načrtovanje za prihodnost.

 

Avstrija je za svojo velikost kar harala in ima med bolj znanimi imeni Lainerja, Kalajdžića (ki je nažalost poškodovan, pričakoval sem, da ga bo nek večji klub pohopsal), Baumgartnerja, Laimerja, Sabitzerja in Alabo. Vidi se, da sledijo Švici s pobiranjem priseljencev in da imajo boljšo infrastrukturo za mladince. Znajo bit še zanimivi. Madžarska je še mlajša ekipa, ki ni imela dovolj sreče; jih pa rad spremljam, ker so mi kul igralci Szoboszlai in Sallai.

 

Mi smo predolgo časa furali ista imena, zdej ajde vsaj Šeško je v prvi ekipi, samo se mi zdi, da se spet preveč fokusiramo na turtle pristop in se premalo trudimo dejansko špilat fuzbal. Švica bi nam morala biti vsem vzor

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 5 urami:

Šimunđa, Grabič 

 

Glede na to kaki kekci so vodl to repko v preteklosti, ne bi bilo nič narobe če bi še kater od teh poizkusil 

 

 

 

Slave Stojanović je probal reformirat reprezentanco, testirat čim več igračov (takrat je bila pa res katastrofalna iz izbira). Pisuni in kvazi novinarčki so ga zmasakrirali in je mislim da pol ciklusa vodil al pa še to ne in dobil odpoved.

 

Kek že 5 let filozofira v prazno, enega kritičnega medijskega odziva ni na to kar se dogaja. Nihče ne pozove NZS za pojasnilo zakaj načrtno zavračajo organizirane navijaške skupine na reprezentančnih tekmah. Vsi želijo biti zraven, 1x na leto dobit svinčni in NZS blokec ter akreditacijo in bit povabljeni na božično zabavo.

 

Ne vem zakaj bi morali bit tiho in dopuščat, da stagnira slo rep. nogomet. Na prvenstvo se bomo pa itak uvrstil, ker zdaj je pa težje zajebat uvrstitev kot ne. In se bodo vsi trepljali po rami po uvrstitvi in pustite nas zdaj 10 let na miru, mi smo zaslužni za vse. 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 2 minutama:

Nihče ne pozove NZS za pojasnilo zakaj načrtno zavračajo organizirane navijaške skupine na reprezentančnih tekmah.

V tej smeri se nekaj premika. Na tekmi s San Marinom je bilo zbranih okrog 50 slovenskih ultrasov z bobnom in megafonom. Ustanovljena je bila tudi facebook skupina: https://www.facebook.com/groups/669449971581303

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 urami:

Malo me je samo strah, da ne bo kdo na deadline day 4-5 igralcem plačal klavzule in potem bo panika. :D

 

a je Harry Redknapp trener kakšnega tvojega konkurenta? :D

 

Jude reče pred 1 uro:

Slave Stojanović je probal reformirat reprezentanco, testirat čim več igračov (takrat je bila pa res katastrofalna iz izbira). Pisuni in kvazi novinarčki so ga zmasakrirali in je mislim da pol ciklusa vodil al pa še to ne in dobil odpoved.

 

...to, plus nož v hrbet so mu zarili igralci, ki so bili tudi njegovi RL prijatelji pred tem.

 

jaz bi bil kar zadovoljen, če bi se na vsake dva ali tri cikle (po nesreči) uvrstili na kakšno tekmovanje. sicer pa fuzbal pač ni za nas. zaradi nečaka sem videl v življenju dovolj kadetskih in mladinskih tekem da vem, da se niti slučajno ne moremo primerjat z Avstrijci, kaj šele Italijani, ali Bog ne daj, Hrvati.

 

tam se pri mladincih že pilijo taktične malenkosti, medtem ko se pri nas člani še vedno (na tekmah!) učijo osnovnih nogometnih prvin, kot so štopanje, dvojne podaje, vtekanje v prazen prostor.

 

dodatni dokaz? Maribor raje preizkuša fuzbalerja iz četrte hrvaške lige, kot da bi dal kakšnemu svojemu priliko. to pove vse.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 urami:

Wrexham imajo še 7 tekem za odigrat, da vidmo če grejo v League two (se mi zdi). Trenutno so prvi, bi jih rad vidu pridt naprej, ker bi blo fajn vidt še eno sezono dokumentarca.

 

Pa Ben Foster je prišel iz upokojitve, da za njih igra =)

Druga sezona bo letos. Jaz sem za vikend pogledal celo sezono. Res totalno not padel. Tako, da držim pesti, da bojo prvaki. 

EDIT: Foster je že dal prvi vlog s prve njegove tekme povratka v Wrexham. Tako, da do tej maš neki mini spin-off Fosterja :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...