Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ayrton79 reče pred 5 urami:

Povratno tekmo v Splitu smo gladko izgubili, ker je tudi Hrvatom tekla voda v grlo. Ampak mi smo tisto tekmo v Splitu prikazali kot neuspeh in se sploh ne zavedamo, da je anomalija tista tekma v Ljubljani in ne tista v Splitu. Tista v Splitu je nekaj normalnega.

 

z vsem kar si napisal se strinjam. edino tole tekmo imam v spominu - upam, da se ne motim -, da so naši stali 2m stran od igralcev, da praktično niso naredili nobenega prekrška in da so delovali tako nezeinteresirano, da so še Hrvatje mislili, da naši bojkotirajo tekmo. :D

 

 

Povezava do prispevka

Tako kot tista ko se dva kolega pogovarjata.

 

Ej ti, če bi zadel 5m na loteriji, a bi mi dal 1m?

Veš da tebi bi pa dal.

Kaj pa če bi imel 5 ferrarijev, a bi mi dal enega?

Seveda.

Kaj pa če bi imel 5 srajc, a bi mi tudi dal eno?

Ne, ne, to pa sigurno ne. 

Zakaj pa ne?

Ker 5 srajc pa imam.

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 23 urami:

 

evo, zdaj je prišla v igro na Nou Campu. :) 

to je sestra od gale kramžar vidim, kapetanka triglava pr basketu pa občasna reprezentantka. če gre sklepat po sestri bo enmal neizkoriščen talent nakonc. beastajo ga telesno kramžarke nimajo pa neki dost v glavi. no, upam da bo, ker na veliko supportam slo fuzbalerke kadar se da kej gledat

Povezava do prispevka

Evropsko lansko leto je bilo top za gledat. Letos je svetovno. Ajd, skupinski del bo večina tekem kanonfutr, potem pa bo boljše.

Russo in Toone wub wub

Alessia Russo: From adoring to mascot to one of the brightest talents in  women's football

Ella Toone's life has become very different after she helped lead England  to Euro 2022 glory | Daily Mail Online

 

United lahk sam zaprejo, če se ne bodo mogl zmenit za podaljšanje z Russo. Bo pa vse odvisno od tega, ali bodo top3 v Angliji (CL mesta).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...