Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Še te tolažbe, da je Barco razbil vsak razen Madrida nimam več. :rofl: no sicer nič pretresljivega, malo poškodbe, malo nesreča, nič nakazano sodnikom pa potem pač ne vidi vsaj enega čistega penala. Konec koncev je bil pa Real pač boljši. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 minuto:

Ja nek obskuren medij, kje je 24ur in podobni? Čez zlatega dečka nič medtem ko imajo imajo v tujini to na naslovnici portali kot je Marca. 


Slovenci enkrat ne serjemo po slovencu

 

shocker

 

razumem te, da nisi vajen tega obcutka, ampak a ni fino?

Povezava do prispevka

po dobesedno dveh minutah guglanja ugotoviš, da članek na marci objavljen eno uro nazaj citira slovenski portal prava, ki samo reciklira par let star članek iz nove24. slovenskega medija. slovenski mediji pa molčijo. :D

 

če kdo dejansko misli da je random odvetnik prišel na čelo NZS in kasneje UEFE ker je ful dober momak, ki je svoje življenje posvetil nogometu, pa tud bog pomagaj.

 

perezovo trobilo piše antičeferin članke in rtvslo pa 24ur ne citirata člankov iz nova24, a smo glihkar ugotovili še to da mediji na žalost ščitijo privatne interese.

 

 

 

Povezava do prispevka

A nekako tako kot je cel svet obsodil Barco čeprav jim ni popolnoma nič dokazano?

 

Na Sandija sem pa postal alergičen po tem ko je skočil v posteljo z Katarci, da reši nogomet in sem prehitro reagiral brez preverjanja virov po tem ko sem zasledil članke v Španiji. 

 

Sicer je pa na Apple+ dokumentarec, kjer se slavi lik i delo rešitelja svetovnega nogometa, zanimivo in smešno hkrati. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...