Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 10 urami:

Wait, a Beckham ima hčerko tudi? Ali kdo je ta, ki se objema z Victorio (mislim, da je ona) tam okrog 18:40?

 

Beckhamova hčerka, ja. :D

 

ronaldinho reče pred 9 urami:

Vlahović naj bi bil na poti v Pariz. Me zanima, kako bo zgledala njihova postava.

 

francoski šipci so mu že napovedali razrez treh prstov, če se prikaže v Parizu. :D

 

also, Alberto 'v Sloveniji bom treniral samo Olimpijo' Riera je očitno dejansko tik pred tem, da podpiše za Celje. :avadodo::ododava:

 

edit; vidim, da je že v drugi temi omenjeno. ampak LoL, tega pa res nisem pričakoval (nadaljevanje v slovenski ligi) po lanski uspešni sezoni. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 25 minutami:

 

Beckhamova hčerka, ja. :D

 

 

francoski šipci so mu že napovedali razrez treh prstov, če se prikaže v Parizu. :D

 

also, Alberto 'v Sloveniji bom treniral samo Olimpijo' Riera je očitno dejansko tik pred tem, da podpiše za Celje. :avadodo::ododava:

 

edit; vidim, da je že v drugi temi omenjeno. ampak LoL, tega pa res nisem pričakoval (nadaljevanje v slovenski ligi) po lanski uspešni sezoni. :D

 

Lol ja, sem videl te grožnje "navijačev" PSG. Res skrbijo za dobro vzdušje okrog kluba. :D 

 

Sem mislil, da ima Becks samo tri sinove. Vsak dan kaj novega izveš. :D 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 18 urami:

Sem mislil, da ima Becks samo tri sinove. Vsak dan kaj novega izveš. :D 

 

tolko časa je moral skakat po njej, da ji je naredil hčerko. :D

 

reder reče pred 18 urami:

Kakšen škandal je pa bil? Pa ne mi rečt, ker je mamica tej majhni punčki dala lupčka?

 

hujši je bil potem, ko ji je fotr prilimal enega francoza. :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Deda so se znebili v vsakem klubu, tudi pri Lolekih in Celju, ampak vseeno je najbolj zameril MB, zato ko lahko skoz zliva gnojnico po njih :D

 

Naprimer izjave kot so "Maribor lani v Evropi ni imel nobenega težkega nasprotnika" a so se vsi uvrstili v skupinske dele, mislim da eni celo šli iz skupine naprej.

 

Tim pa izgleda nima nobenega talenta, že celo tekmo govori neke neumnosti :D

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...