Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ker shitshow včeraj! 

 

kot sem že napovedal, bodo meli OGROMNE težave s prebijanjem bunkerjev. 

 

PS: a je še komu odegaard za navtično miljo pred vsemi na svetu trenutno glede na efektivnost dribljanj/trick podaj? Modelu res uspevajo podaje, ki jih je še sam Neymar uspel kazati samo v Braziliji. tko res najhiterjše nogice na zahodu. messi mu ne pride blizu. prav navadil sem se da vse te poteze ne gredo skoz v top fuzbalu in sem jezen kaj sploh dela, a kar naenkrat žogo med tremi branilci spravi k napadalcu

 

real calling? mam filing, da bomo spet kmalu slišali o izgubljenem sinu. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Carlo podalsau do poletja 2026, nic ne bo z Alonsom, me prou zanima ali ga bo kdo "ukradeu" ali bo se eno sezono pri Leverju. Imo bi mogli it po Alonso po tej sezoni. Me pa nebi presenetilo, ce so preverili situacijo pri Xabiju in se "dogovorili", da se malo pocakajo, da pridobi se kaksno izkusnjo v Nemciji. 

Povezava do prispevka

Barca bi lahko poizkusila z Xabijem če že z Xavijem ne gre.

 

Sem bil siguren, da gre Carlo v penzijo oz. v Brazilijo. Dobro za Real, konstanta. Xabi je bolj sexy oz. zanimiva izbira, vprašanje pa če bi bil boljši. Drugih pametnih kandidatov pa itak ni. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Vprašanje ja, je pa za probat. Saj ni nek otrok Marida, par let tam gor dol...

 

Itak pa Barca ni dovolj pametna za kaj takega. Z eno sezono v top fuzbalu je že preveč izkušen, bo treba najti spet nekoga totalno brez izkušenj v kakšni tretji španski ali pa se spet kdo skriva med kozojebi?

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Js bi pred tekmo rekel da bo remi, več kot enga gola v gosteh itak ne morejo dat

 

Ta antony je tak smrad da je to noro, potem pa se cel prvi polcas igrajo na njegovo stran

 

edit: tekmo pa zajebal ETH z mctominayem, mislim da je on zafušal oba gola

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...