Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 15 urami:

Fred bi bil kvecjemu wc skoljka, sej vidis kje zdej igra

 

ta obsesija s tem da so unitedovi igralci ubistvu ful dobri in da razturajo ko grejo mi gre mal na rac

 

ubistvu so bili povprecni (fellaini...), ali pa z zjebano mentaliteto (pogba lingard...) ali pa stari (schweini, falcao...)

 

ker to je napačna obsesija 

prava je, da ne glede kolk odlični so, propadejo, ko pridejo v United :D

 

rage reče pred 13 urami:

Jebotebog, Fellaini na nivoju Fabinha, what’s next, najbrž kakšen Rashford na nivoju Salaha

 

mora nekdo prbijat še večje bedarije od zarafa, takle mamo že skos

Povezava do prispevka

človek ki je pri 29ih šel v savdsko arabijo in ni niti faktor tam za svojo ekipo, ki gnoji, je res očitno najjači igralec liverpoola vseh časov :lol:

me res zanima kolk avtogolov bi si človek nabil, ko bi pogledu za sabo in tam videl Smallinga, Jonesa in de geino glupo faco. ti trije ti ene normalne žoge niso sposobni dat, to so same granate. medtem vvd, alisson, matip, lovren ... tipi so lowkey gradil celotno igro. precenl ste tega človeka nenormalno. nek flamini je dobesedno oče za njega, nato je fellaini povsem njegov nivo

Povezava do prispevka

ja nabijal je človek long balle 3x bolš ko naši, pa pomoje vsaj po faci je koga pomiril pa motiviral, čeprav je res bil divjak na čase. na koncu sigurno rejtajo matipa višje, čeprav določeni simpatizirajo z lovrenom vseen

fernardinho? bože mili, ta tip je bil pa božiček za fabinhota. ta tip je pa definicija. fabinho je pa sam po seb okorn pa smotan kr fejst

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 46 minutami:

 

ker to je napačna obsesija 

prava je, da ne glede kolk odlični so, propadejo, ko pridejo v United :D

 

 

mora nekdo prbijat še večje bedarije od zarafa, takle mamo že skos

največje bedarije

 

a zaraf je napovedal girouda, napovedal propad manuja. med drugim. aja pa zaraf je bil edini, ki se je za glavo držal ko so ozila pripeljali

 

jap, same neumnosti govorim. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 6 minutami:

zaraf je napovedal tud zelalema...pa se 10473921 stvari...

 

zakaj moris zdaj v vsaki temi...

ne morim. samo božično mi je dolgčas. 

pa zaraf ni napovedal zelalema, ampak sem že takrat zagovarjal, da Arsenal rabi nekega podobnega igralca, zelalem je bil samo primer. Nobenemu ne morim, samo podajam svoje mnenje. "eni" pa pravijo, da je moje mnenje zanič. A dobesedno sem vam za 10 let naprej napovedal kaj bo. 

 

aja pa auba za girouda. AHAHAHAHA

Povezava do prispevka

to je samo lep primer mojega genija, ki holistično razume zadeve. pač vidi se to povsod. v temah o umetnosti, o politiki, o nogometu, o donketu. 

 

povprečen človek sploh nima tega razumevanja. povprečen človek šteje kante in gole. Zame je Kane mogoče top 50 igralcev na svetu. Dejstvo, da si ga je model pripeljal v Bayern je zame nerazumljiva budaleština. Ker ja, dal ti bo tistih x golov, ampak zatajil na vseh pomembnih tekmah in Bayern bo izpadel iz CL in izgubil ligo, ker ne bo dajal dodatne vrednosti. Isto Haaland. Za razliko od Girouda, ki omogoča igro. Včeraj je Man City igral eno boljših partij prav ker so meli 10 gibajočih se delov ne nekega stacionarnega hloda. 

 

alpa giroud za aubo. AHAHAHAHAHA. Danes, v 2023 bi Giroud tako dobro pasal v to ekipco, če ne drugega kot supersub ko ne morejo zadet pa da se jebejo. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...