Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 17 minutami:

Spezia se je prvič v 114. letni zgodovini klupa uvrstila v Serie A.

In nimajo niti štadiona po normah za Serie A :D. Morali vozit v Parmo ali Firence, če ne dobijo kake boljše variante.

uredilo bitje SpaWn
Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 18 urami:

sepravi lahko en random nogometaš v teoriji zaigra za štiri reprezentance :D

 

rokomet varijanta, gledas tri SPje, pa tip na vsakem prvenstvu igra za drugo reprezentanco.

 

SpaWn reče pred 5 urami:

In nimajo niti štadiona po normah za Serie A :D. Morali vozit v Parmo ali Firence, če ne dobijo kake boljše variante.

 

Genova je res zasedena, Pisa mogoce, ali pa Livorno?

 

also, kralj Branko bo povzrocu mednarodni skandal pred finalom CLja, Hoenessa je gladko potunkal v drek. :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Navedek

Samo primer: spomnim se Hoeneßa, s katerim sva bila dobra prijatelja, ki je rekel, da pri njem ne bodo nikoli igrali temnopolti nogometaši. Danes pa ima Bayern tri, štiri, pa še najboljši so!«

 

se cel povzetek.

 

Navedek

Kolegi s sosednjega uredništva tiskane Ekipe SN so se včeraj pogovarjali z Brankom Oblakom, ki je predstavil svoje videnje uspeha münchenskega Bayerna, kjer je nekoč navduševal tudi sam, v letošnji sezoni. »Vedel sem, da so dobri, no, da so tako dobri, pa nisem vedel. Šele zdaj sem opazil, da vse 'štima'. Se je pa pokazalo, da klub vodijo ljudje, ki so iz tega 'foha'. Ne pa tako kot pri Olimpiji, kjer je enkrat Rastoder banane prodajal, zdaj je ta (Milan Mandarić op. p.), prej je bil Schollmayer … To je vse brez zveze. Samo tisti, ki se na to spoznajo, imajo lahko kaj od tega. Tu sta pomembna samo Hoeneß in Rummenigge. Onadva sta glavna, zadaj pa je še Beckenbauer, ampak on se ne postavlja v ospredje. Samo svetuje, kar pa je prav tako pomembno. Ali pa, če je eden proti, drugi za, potem Beckenbauer stopi na eno stran – na primer, ko gre za vprašanje, ali nekega igralca pripeljati ali ne. Tako je to pri Bayernu,« je za Ekipo SN povedal Oblak, čigar srce seveda bije za bavarski ponos. Četudi je ta dandanes povsem drugačen kot v njegovih časih: »Neumen bi bil, če ne bi navijal za tistega, za katerega sem igral. Je pa res, da je to čisto drugačen Bayern kot v mojih časih. Ko sem igral jaz, smo bili v ekipi samo trije tujci, pa še to sem igral samo jaz; dva sta bila na klopi. Danes so samo trije Nemci, vse drugo pa tujci. Ampak zdaj so čisto drugi časi. Samo primer: spomnim se Hoeneßa, s katerim sva bila dobra prijatelja, ki je rekel, da pri njem ne bodo nikoli igrali temnopolti nogometaši. Danes pa ima Bayern tri, štiri, pa še najboljši so!«

 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 30 minutami:

ČE bo Messi res zapustu Barco, kam mislite da bo šeu?

 

Kar je rekel maksi, edina druga realna opcija je verjetno PSG. 

 

najvec se pa zanimivo pise o Interju (tud foter je kupil stanovanje v Milanu), ampak ne vem s cim bi si ga lahko privoscili. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

In a statement, Hellenic Police said: “In the early hours of this morning, patrolling police officers in the area of Mykonos intervened and normalized a dispute between citizens, however, three foreigners involved in the incident turned against them, insulting and hitting a police officer with fists.

“The three foreigners were taken to the Mykonos police station, where upon their arrival they strongly resisted, pushing and beating three police officers.

“One of the detainees then tried to offer money so that the trial against them would not be completed. The arrested are taken to the Syros prosecutor’s office.”

:ododava:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...