Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 2 urama:

 

Ja itak, ampak to nima zveze z mojim postom. 

 

Dejstvo je, da je City uspešnejši na trgu od ostalih top ekip (edina izjema je Real) in to tudi rezultati kažejo. 

 

 

Haha ok, Mou je boljši od Pepčka. Tudi on bi gladko zmagal kao najboljšo ligo na svetu 6x v 7 letih. 

 

Te izjave so pač neumne, ker Pepu nikoli ni bilo in ne bo treba trenirati tovrstnih klubov. Če kariero že začneš na vrhu pač ne boš šel v nek drugorazredni klub, samo da se boš dokazal dvomljivcem. 

 

 

Ja seveda obdržati top shit klub na vrhu je treba met veliko sposobnost. Sam men je ta pač bolj bedna od tega kar lahko naredi Bielsa z nekim Leedsom al whatever. 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 16 minutami:

 

Seveda ima veze, saj si ti primerjal koliko kateri klub zapravi. Priročno si se osredotočil zgolj na vrednosti prestopov, ker pač podpira tvojo narativo. Po tvoji logiki recimo Mbappe Reala ni koštal nič, ker plače in signing on bonusi v tvojem svetu zgleda ne obstajajo.

 

Na hitro sem poguglal in City zmeče ene 100 do 150M € več za plače kot United. Pitaj ribe koliko dodatnih milijonov gre še pod mizo.

Zdaj me želiš prepričat, da Cityjeva vreča brez dna v povezavi s sumljivimi kanali plačevanja in pretakanja denarja nima nobenega vpliva na njihovo uspešnost na trgu?

 

Ne pravim, da slabo kupujejo (čeprav ima tudi Pep svoje Kalvine Phillipse), ampak pretvarjanje, da arabske milijarde pri tem ne igrajo vloge je smešno. Oziroma pretvarjanje da plače in bonusi, ki jih lahko nek klub ponudi ne odločajo o odločitvah igralcev, za koga bodo podpisali.

 

Moja poanta je, da City na trgu ne igra po enakih pravilih kot ostali klubi, tudi če tega zgolj iz net spenda ni videti. Pa saj ne gledaš fuzbala od včeraj...

 

Čisto si zgrešil moj point. 

 

Seveda so plače pomembne, ampak kot smo že pred časom imeli debato imo igralci odhajajo v City ali Real predvsem zaradi športnih motivov, medtem ko so na drugi strani v zadnjem desetletju v United ali Barco večinoma prišli zaradi visokih plač. Rezultati prvih dveh klubov v primerjavi z drugima dvema so več kot očitni.

 

Nikoli nisem in ne bom zagovarjal, kar dela City s financiranjem svoje ekipe, ampak sem samo pohvalil športni del njihovega ustroja, ki je dobro voden že 10+ let. Lahko hkrati kritiziramo eno in pohvalimo drugo, a ne? Npr. PSG (ki je bolj primeren za primerjavo, če gledamo s tvojega vidika) je vrgel 400m za dva superstarja in ni imel kaj veliko od njiju, vsaj ne na evropski ravni (so pa vsaj marketinško bili uspešni). Barca je toliko zapravila za tri flope. United za Antonyje, Sanchote in ostali ološ. Medtem je City za ta denar dobil 7 dolgoročnih starterjev, recimo Ederson, Walker, Bernardo Silva, Stones, Gundogan, KDB in Rodri. 

 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 1 uro:

Ja seveda obdržati top shit klub na vrhu je treba met veliko sposobnost. Sam men je ta pač bolj bedna od tega kar lahko naredi Bielsa z nekim Leedsom al whatever. 

 

Meni je konstantno zmagovanje, sploh ko se to od trenerja pričakuje oz. zahteva težje kot pa nek neponovljiv enkratni dosežek oz. čudež ala Ranieri z Leicestrom. Kar seveda ne pomeni, da se drugega ne ceni, a Pep pač spada v prvo skupino trenerjev, kjer so samo določeni izbranci.

 

also, želvak zahteva 100 milsov od PSGja :avadodo: 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 20. 6. 2024 at 14:22:

 

 

zaenkrat kaže OK.

 

 

dobesedno worst case scenario.

 

Angleži morajo zdaj valjda zmagat in bodo igrali 120%. za naše se pa spet bojim, da bodo prepozno dojeli, da Angleži niso bavbav in da se da z njimi igrat.

 

in potem bo, kar bo. Angleži prvi, Danci pa drugi. :hmm:

To tudi jest mislim, da se bo zal zgodilo.

 

Sam ceprav smo mi in srbi jinxani, bom zdej napovedal da bomo oboji zmagal tretjo rundo in sli naprej, danci in anglezi pa na tretjem in cetrtem mestu!

 

Tko redko se mi zgodi v EP/SP da je to kar hocem, da je mogoce koncno cas da se enkrat zgodi to kar hocem :D

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

United za Antonyje, Sanchote in ostali ološ. Medtem je City za ta denar dobil 7 dolgoročnih starterjev, recimo Ederson, Walker, Bernardo Silva, Stones, Gundogan, KDB in Rodri. 

mogoče tile igralci ne bi bili ološ pri Pepu, smešno je kazati s prstom zgolj na igralce

Povezava do prispevka
Krutec reče pred 13 urami:

Sam ceprav smo mi in srbi jinxani, bom zdej napovedal da bomo oboji zmagal tretjo rundo in sli naprej, danci in anglezi pa na tretjem in cetrtem mestu!

 

danes je danski selektor rekel, (v bistvu med vrsticami nakazal, kaj se zna zgodit), da bi bilo odlično, če odigrajo s Srbijo remi s po parimi goli. vse jasno. :D

 

also, debata o Pepu; v mojih očeh je njegova daleč največja odlika ta, da je slačilnica vedno na 110%. ko je bil v njegovi ekipi nekdo, ki je hotel malo po svoje, je odletel nemudoma. isto velja za prikazano na igrišču. brez tolerance.

 

takih trenerjev in to na navjišji ravni, ki so si lahko privoščili identičen pristop, je bilo izjemno malo. v tem trenutku se spomnim samo enega z rdečega dela angleškega Maribora.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 8 urami:

mogoče tile igralci ne bi bili ološ pri Pepu, smešno je kazati s prstom zgolj na igralce

Pep se je Sanchota znebil, ker je tip ze v njihovi akademiji ga hudo sral.

Ce bi od Utda skavti ( a jih sploh se kdo uporablja?) malo bolj podrobneje analiziral igralca kaksen je izven igrisca verjetno do prestopa nikoli nebi prislo.

Tko mas pa wannabe youtube skavte pa armchair Xg stat nerde ala Statman dave, ki misljo da je fuzbal ameriski sport, kjer statsi veliko pomenijo. :rofl:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...