Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Fizični decline, ki se pozna že leta pa tudi motivacijo je pričakovano izgubil. Človek je tako dolgo igral na top nivoju kot malokdo, zdaj se pa folk čudi, da ne zabija več tako kot pred desetimi leti. Saj tudi pri Barci je v zadnjih letih že začel izgubljati tisti killer instinkt pred golom, ki ga je imel v časih Pepa, ker je postopoma pač začel igrati dlje od gola in se bolj osredotočil na razigravanje (sploh po prihodu Suareza). Je pa po drugi strani celoten sistem igre bil zgrajen okrog njega, tako da je še vedno redno prihajal do šans (ki jih je tudi sam pomagal ustvarjati), pri PSG je pač drugače. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 urami:

Jaz sem fix da Darwin ni risk. Tretji najboljši mladi striker za Mbappejem in Haalandom

 

Osebno bi dal še Vlahovića pred njega, ampak on trenutno pač ni na trgu.

 

Sem velik fan Darwina že odkar sem ga gledal v Segundi pri Almerii ko večina še ni vedela zanj. Sem si tudi želel, da bi ga pripeljali v Barco takrat, ko se je na silo kupilo Braithwaite-a. Tudi Suarez je klubu namignil, da naj ga podpišejo. In baje smo mu bili blizu preden je šel v Benfico, a potem se je začela korona in ni bilo nič iz tega.

 

Tako da povsem verjamem vanj in mislim, da ima vse, kar je treba, da se razvije v top napadalca, je pa problem cena. Benfica bo sigurno želela vsaj 70m, kar je za klub v trenutnih časih velika investicija. Morda bi se dalo kaj znižat ceno, če se v deal vključi Trincaa (čeprav je slednji bolj naklonjen odhodu v Sporting k svojemu bivšemu trenerju Amorimu). Ta teden je imel Mendes sestanek z Laporto&Co glede Trincaa, Adame in Nica Gonzaleza, upam pa, da so tudi kakšno o Darwinu rekli. Bi pa sigurno bil bolj smotrn nakup kot pa dati 40m za Lewo pri njegovih letih; ne bi rekel, če bi tej ekipi manjkal samo top napadalec, da bi lahko konkurirala za naslov v CL, potem bi tak transfer še imel smisel, ampak smo še daleč od tega. Tako da res upam, da je Lewa samo smoke screen (in Laporta dela uslugo Zahaviju, v zameno bo pa ta zrihtal prestop Coutinha v EPL - če Villa ne bo izkoristila možnosti odkupa), medtem ko se v ozadju dela na pravi tarči. In Darwin je vsekakor bolj realen kot pa Haaland (sama odškodnina zna biti podobna bo pa seveda ogromna razlika pri plači in provizijah) in boljši kot pa ostale alternative, ki so se omenjale.

 

Zaenkrat naj bi bil Atletico v pole position zanj in če sem čisto pošten tudi mislim, da bi bolj spadal v njihov sistem kot pa v tiki tako. Po mojem se bo rajši vrnil v Španijo kot pa šel v EPL, čeprav seveda kak Newcastle bo s svojim interesom vsaj nabijal ceno, če ga na koncu že ne bodo dobili.

 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 2 urama:

Zdaj verjetno pa zares...

Pa bo Haaland pol cenejsi :D

 

Lol ne, bo pač njegov foter pobral še večjo provizijo.

 

Demogorgon reče pred 44 minutami:

Darwin je razen zakljucka precej katastrofa od igralca. Pred kakšnim tednom sem bral eno analizo njegove igre in lahko rečem samo ne hvala. 

 

Kolikokrat si ga pa gledal? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...