Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 10 urami:

Saj vem, da je konec sezone in vsem že dol visi za to ligo narodov, ampak vseeno

 

Italija :rofl:

Anglija :rofl::rofl::rofl::rofl:

 

Pa en velik :avadodo:vzhodnim (in tudi južnim za zmago nad Frenčiji) sosedom. Ko bodo naše primadone šle na Wembley (ja, vem, da niso tam igrali) ali Stade de France in odčitale lekcijo nogometni velesili (no ja, čeprav bi se dalo razpravljat o tem pri Angležih :ninja:), se pa lahko upravičeno trkajo po prsih (in grabijo za druge dele telesa). Ampak vemo, da se bo to zgodilo ob svetem Nikoli. :D

26. aprila 2000 smo na Stade de Franceu držali Francoze na 0:2 - približno eno uro.

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 23 urami:

26. aprila 2000 smo na Stade de Franceu držali Francoze na 0:2 - približno eno uro.

 

vem, da bom izpadel kot patetik brez primere, a samo za dva dneva v svojem življenju lahko napišem, da vem za dobesedno vsako minuto tistega dne, kje sem bil, s kom sem bil in kaj sem počenjal.

 

prvi datum je 26.4.2000, drugi pa 18.6.2000. :D

 

zelo zanimivo mi je, da se recimo tistega kijevskega in bukareštanskega dne spomnim zelo slabo do same tekme.  :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

vem, da bom izpadel kot patetik brez primere, a samo za dva dneva v svojem življenju lahko napišem, da vem za dobesedno vsako minuto tistega dne, kje sem bil, s kom sem bil in kaj sem počenjal.

 

prvi datum je 26.4.2000, drugi pa 18.6.2000. :D

 

zelo zanimivo mi je, da se recimo tistega kijevskega in bukareštanskega dne spomnim zelo slabo do same tekme.  :D

To je bil čas, ko še nisem spremljal nogometa, mene je ta evforija zajela šele v kvalifikacijah za Južno Korejo. Imam pa vstopnico te tekme s Francijo, ker je bila sestra na ekskurziji in so šli pogledat v živo. Je ne zanima šport, ampak lahko reče, da je bila tam in da je bilo noro.

Povezava do prispevka

Fak, kam smo prišli v 25 letih. Vem, da se je sam denar močno razvrednotil v tem času, a tudi nogometna inflacija je vsaj 5x, če ne več. Kar seveda ni presenetljivo. Bi bilo zanimivo videti še primerjavo med prihodki top klubov takrat in danes. 

 

Pa takrat so se top zneski dejansko plačevali za vrhunske igralce (ok, se najde tudi kakšna izjema), ne pa neke še povsem nedokazane mulce. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 22 minutami:

Fak, kam smo prišli v 25 letih. Vem, da se je sam denar močno razvrednotil v tem času, a tudi nogometna inflacija je vsaj 5x, če ne več. Kar seveda ni presenetljivo. Bi bilo zanimivo videti še primerjavo med prihodki top klubov takrat in danes. 

 

Pa takrat so se top zneski dejansko plačevali za vrhunske igralce (ok, se najde tudi kakšna izjema), ne pa neke še povsem nedokazane mulce. 

men je fascinantno to da recimo tist transfer Neymara v PSG skor da ne pokrije 30 igralcev tistega časa, večina njih prave legende fuzbala

 

ne pa za nekega padavičarja k je 3/4 cajta poškodovan pa cel neki stetoviran take silne pare

 

tko k je že Quessoy reku v eni temi da gre fuzbal v kurac

Povezava do prispevka

Rodrygo: "After the final, when we were giving a guard of honour to Liverpool, Salah was coming a bit sad, head down, and then Modric looked at him and said 'Thanks Salah, try again next time.' He provoked us before the final and we were not having it." 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 21 urami:

Imam pa vstopnico te tekme s Francijo

 

z največjo lahkoto to razumem, ker sem tudi sam nekoč zbiral te stvari. še zdaj so vse te karte s tekem, bilteni in podobno spravljeni v neki škatli na podstrehi. pa Ekipe iz tistega časa, zastavice, majice,...:D

 

vlaho reče pred 8 urami:

tko k je že Quessoy reku v eni temi da gre fuzbal v kurac

 

vlaho, jaz sem fuzbal začel malo bolj spremljat leta 1992,- in ravno takrat je za 18 miljard lir v AC Milan prestopal Gigi Lentini. s tem je postal najdražji fuzbaler vseh časov, a na področju bivše Juge ga verjetno ni poznalo 98% fuzbalskih navdušencev.

 

a veš kaj je folk takrat govoril? ta fuzbal je šel v kurac, kje je meja. :rofl::ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...