Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 14 urami:

PS Extra

  • Grand Theft Auto V | PS4, PS5
  • Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin | PS4, PS5
  • Moto GP23 | PS4, PS5
  • Metal: Hellsinger* | PS4, PS5
  • Salt and Sacrifice | PS4, PS5
  • Moonscars | PS4, PS5
  • Mega Man 11 | PS4
  • Gigabash | PS4, PS5
  • Grime | PS4, PS5
  • Tinykin | PS4, PS5
  • Prodeus | PS4, PS5
  • Shadowrun Returns | PS4, PS5
  • Shadowrun: Dragonfall – Director's Cut | PS4, PS5
  • Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition | PS4, PS5

 

 

U najs. Se je obrestovalo, da že dolga leta odlašam z nakupom GTA V :P 

Povezava do prispevka

Jaz imam na PS 5 pomoje 20 ur letos. Imam pa zato v knjigah 300+ ur. Igral sem Ghost of Tsushima, mi je bil zelo kul, ampak čist preobsežen špil zame. In poleti imam itak vedno igralni mrk in ko se pozimi spet lotim igrat, za nazaj že vse pozabim. Horizon 2 sem prišel nekje do polovice in odnehal. Mi ni všeč ves ta sci-fi setting. Tretja igra, ki sem jo igral je Spider Man. Mislim da sem vložil dobrih 10 minut notri, pa tudi zaključil.

 

Jaz ful pogrešam kratke linearne strelske igre, tam do 10, 12 ur. Vse je postalo preobsežno zame. Sami RPGji še praktično. Mogoče Returnal?

 

Razmišljam, da bi probal še z RE 4 remake in pa Alan Wake 2 (v enki, mi je vzdušje totalno dogajal), RE 4 pa mi je tudi bil na PS 4 vrhunski. Če me še tadva špila ne potegneta, potem pa mislim da sem doživljenjsko zaključil z gamingom, pa PS 5 nekomu podarim.

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka

Resident Evil je linearna in ves da ce je nek trophy speedrun v 5 al 6 urah pol ni neka ful dolga igra. Tako da bi ti moglo bit ql. Pa tut drugacna je od izvirnika tako da safe.

 

Alan Wake je bolj zgodba interaktivni filem. Ni za pricakovat dosti od streljanja.

 

Mogoce je za probat se Dead Space preden obupas.

Povezava do prispevka
vertov reče pred 1 uro:

Jaz imam na PS 5 pomoje 20 ur letos. Imam pa zato v knjigah 300+ ur. Igral sem Ghost of Tsushima, mi je bil zelo kul, ampak čist preobsežen špil zame. In poleti imam itak vedno igralni mrk in ko se pozimi spet lotim igrat, za nazaj že vse pozabim. Horizon 2 sem prišel nekje do polovice in odnehal. Mi ni všeč ves ta sci-fi setting. Tretja igra, ki sem jo igral je Spider Man. Mislim da sem vložil dobrih 10 minut notri, pa tudi zaključil.

 

Jaz ful pogrešam kratke linearne strelske igre, tam do 10, 12 ur. Vse je postalo preobsežno zame. Sami RPGji še praktično. Mogoče Returnal?

 

Razmišljam, da bi probal še z RE 4 remake in pa Alan Wake 2 (v enki, mi je vzdušje totalno dogajal), RE 4 pa mi je tudi bil na PS 4 vrhunski. Če me še tadva špila ne potegneta, potem pa mislim da sem doživljenjsko zaključil z gamingom, pa PS 5 nekomu podarim.

 

Akcisjki špili, za fotre k ne fukajo več:

 

- Titanfall 2 - sladek kratek top špil, eden najkraših ampak top

- Doom in Doom eternal, pač nor gameplay z arenami da hitro igraš in hitro pustiš

- From igre so v dosti folka revitalizirale ponoven gaming, vrstni red kako se jih lotiti je dosti različen

- Če ti je bil Alan Wake cool, potem ti bo sigurno The Last off US 1&2, vzudšje in zgodba top, gameplay precej boljši, kot pri Alan Waku, se pa tako Alan Wake znata vlečt, kot kurja čreva sploh dvojka je zelo dolga za SP linearen špil

- Uncharted, casual akcijski špil, 4ko če še nisi, dost dolg

- Kot si sam ugotovil, RE2 in RE4 sta dobri gejmi - sam men zombači n sedejo

- God of War je večini umazanim Casualcem cool

- Če misliš, da sila mrtva v tebi jo lahko Jedi serija malce dvigne - tisti ki so mlatili ninje v gaidnu in k so 8x obrnili Bloodborne jim ne sede, casualcem pa kr

 

Ne bi ti pa svetoval open world iger, ala Horizon pri kateri si sam nehal, Assasins Creed, Far Crye in podobne...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

 

Akcisjki špili, za fotre k ne fukajo več:

 

- Titanfall 2 - sladek kratek top špil, eden najkraših ampak top

- Doom in Doom eternal, pač nor gameplay z arenami da hitro igraš in hitro pustiš

- From igre so v dosti folka revitalizirale ponoven gaming, vrstni red kako se jih lotiti je dosti različen

- Če ti je bil Alan Wake cool, potem ti bo sigurno The Last off US 1&2, vzudšje in zgodba top, gameplay precej boljši, kot pri Alan Waku, se pa tako Alan Wake znata vlečt, kot kurja čreva sploh dvojka je zelo dolga za SP linearen špil

- Uncharted, casual akcijski špil, 4ko če še nisi, dost dolg

- Kot si sam ugotovil, RE2 in RE4 sta dobri gejmi - sam men zombači n sedejo

- God of War je večini umazanim Casualcem cool

- Če misliš, da sila mrtva v tebi jo lahko Jedi serija malce dvigne - tisti ki so mlatili ninje v gaidnu in k so 8x obrnili Bloodborne jim ne sede, casualcem pa kr

 

Ne bi ti pa svetoval open world iger, ala Horizon pri kateri si sam nehal, Assasins Creed, Far Crye in podobne...

 

Hvala za predloge. Titanfall bi mi res znal dogajat. Verjamem, da je podobno epski kot Call of Duty. Kratek in sladek.

Doom sem preigral na PS 4, vrhunski. Eternal še nisem. Mogoče bi probal. Bloodborne mi je bil epski, prišel nekje do polovice, potem pa je zahteval preveč živcev, sem ga opustil in bo verjetno za vekomaj ostal nedokončan. 

TLOU oboje prešpilano na PS 4. Zelo dobra. Ragnarok sem nekaj špilal, kako uro, pa mi tudi ni sedel. Spet ful dolg špil. Jedi ne bom igral, ampak hvala :D .

 

Dead Space, super predlog. Na X360 vem, da mi je precej dogajal. 

 

Imam občutek, da bi me Cyberpunk 2077 z vsemi patchi totalno navdušil. Vem, da je dolg in to, ampak ta setting mi je totalno nor. Tudi če bi celo leto samo to igro igral. Kaj meniš?

 

Popularni so verjetno tudi ti razni špili na PS store, 3rdparty al kako se reče? Verjetno ser tudi tu najdejo mojstrovine.

 

Kakorkoli, dans zloadam RE 4 in začnem igrat, pa da vidmo ...

Povezava do prispevka

Atomiće ti dal RES hude predloge, ampak itak pišeš da si večino že obrnil :)  Dead space R in Resident evil 4 R sta ODLOM huda špila, če ti je survival horror cool potem je to to, boljše kot to ne gre.

 

Cyberpunk 2077 je tud svinjsko hud ja. Ampak je OGROMEN. To je zadeva na nivoju Elder Ringa, Zelde BOTW, RDR 2... te fore, ko komot 110 ur notr pustiš pa še vedno nisi videl vsega.

Povezava do prispevka

Naughty dog so koncno obupali na tlou online

 

Sicer gre itak tudi za pr, ampak pravijo da bi moral cel studio leta zgolj supportat tlou online, ce bi spil dejansko izsel. Nocem niti pomislit koliko resourcev je slo v ta spil in koliko blizje bi bil naslednji ND spil, ce ne bi bilo te gonje, da izgotovijo gaas. Domnevam tudi, da bi lahko imel tlou2 zelo soliden mp mode, ampak valda multiplayer vec ne more obstajati ce ni jeben service. Zgleda kot da ta sonyjev gaas push precej faila, pred kratkim sem bral, da je bungie, ki bi naj igral pri tem kljucno vlogo, tudi cist v pizdi. Skoda za folk in vse potencialno hude spile, ki so nastradali zaradi te strategije.

Povezava do prispevka

Jaz bi sam omenu, da mi je mn3 uporabnik z vzdevkom vert davnega leta, ko smo še raidal 24/7 (World of warcrafgt), če ste manjkal vas ni blo tam))

 

posodu X360, da sm lahko preigral GTA V.

 

Za tiste cajte vrhunski gejm.

 

Je pa kr dobr feeling ponovno dobit špil, kateri je pihnil že 10 svečko in v tem času, ga nisem samo preigral na X360 ampak samo še ene 3X na PCju.

 

Pa če se ne motim, si lastim fizično kopijo pa še na steamu ga imam...

 

What a time to be alive.

 

Premium totaly worth 180€ al kok je zdej

 

Pa lep lp 

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče Dne, 15. 12. 2023 at 5:13:

Naughty dog so koncno obupali na tlou online

 

Sicer gre itak tudi za pr, ampak pravijo da bi moral cel studio leta zgolj supportat tlou online, ce bi spil dejansko izsel. Nocem niti pomislit koliko resourcev je slo v ta spil in koliko blizje bi bil naslednji ND spil, ce ne bi bilo te gonje, da izgotovijo gaas. Domnevam tudi, da bi lahko imel tlou2 zelo soliden mp mode, ampak valda multiplayer vec ne more obstajati ce ni jeben service. Zgleda kot da ta sonyjev gaas push precej faila, pred kratkim sem bral, da je bungie, ki bi naj igral pri tem kljucno vlogo, tudi cist v pizdi. Skoda za folk in vse potencialno hude spile, ki so nastradali zaradi te strategije.

Jup, podpora GAAS naslovu dejansko zahteva precej resursov in zato sta od Sonyjeve GAAS vizije ostala samo še dva projekta, naslov ki ga dela londonski studio in Guerilling Horizon projekt. Pa še za slednjega se govori, da zna bit skenslan oz. prestavljen na next gen.

 

Bungie je čisto v pizdi zaradi nesposobnega managementa. Tam bi moral Sony pričet pucat, imajo to možnost. Sploh zdaj, ko Ryana ni več.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

Jup, podpora GAAS naslovu dejansko zahteva precej resursov in zato sta od Sonyjeve GAAS vizije ostala samo še dva projekta, naslov ki ga dela londonski studio in Guerilling Horizon projekt. Pa še za slednjega se govori, da zna bit skenslan oz. prestavljen na next gen.

 

Bungie je čisto v pizdi zaradi nesposobnega managementa. Tam bi moral Sony pričet pucat, imajo to možnost. Sploh zdaj, ko Ryana ni več.

Kaj so modeli ob prevzemu sli management menjavat, ali se staremu cist odpeljalo? Sodec pod stanju D2 morajo tam biti potresi in godzile hkrati.

Povezava do prispevka
Nighthawk reče Dne, 17. 12. 2023 at 12:58:

Jaz bi sam omenu, da mi je mn3 uporabnik z vzdevkom vert davnega leta, ko smo še raidal 24/7 (World of warcrafgt), če ste manjkal vas ni blo tam))

 

posodu X360, da sm lahko preigral GTA V.

 

Za tiste cajte vrhunski gejm.

 

Je pa kr dobr feeling ponovno dobit špil, kateri je pihnil že 10 svečko in v tem času, ga nisem samo preigral na X360 ampak samo še ene 3X na PCju.

 

Pa če se ne motim, si lastim fizično kopijo pa še na steamu ga imam...

 

What a time to be alive.

 

Premium totaly worth 180€ al kok je zdej

 

Pa lep lp 

pri fizični kopiji si še ogromno mapo dobil zraven free. Good times :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...