Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pač ne more bit vreden 4x cene navadnega, pač tam 150€ bi še bil, lahko menjaš gobice, ima dodatna gumba in še par nastavitev in profili. Ampak imo ni vredno polne cene. 

Back buttons so mi bili všeč že na DS4, pa hod gumbov zadaj sem takoj zmanjšal. To je pa to.

Za udobje moraš pač plačat, ne pričakujem pa, da bom zaradi tega neki boljši.

Zdaj @Gogy, če misliš, da sem plačal po polni ceni, se lahko pogovarjamo o budalah še naprej! :sorcerer:

 

Povezava do prispevka

Vreden al ne, ni kot da mas izbiro dobit identicne featureje kje drugje. Tko da je pol samo se vprasanje ce se bos skesiral al ne. Men je carski sam premalo igram da bi kadarkoli upravicil tak dnar. Sam ce bi bil maalo bolj resen gamer, sploh mp, bi pomoje takoj kupil,

Povezava do prispevka

Zdaj sem se ful navadil na dualsense in je res kul kontroler.

Edino kar me moti so zaokroženi zunanji robovi ročk (spodnja štrclja, ki ju držimo :D). Tole mi še vedno povzroča bolečine v dlaneh, če imam večurne seanse.

Ravne ročke od DS4/3/2/1 mi niso delale teh težav. Edino tole pogrešam.

Battery life raje zanemarimo, ker tisto ni niti smešno. :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Vreden al ne, ni kot da mas izbiro dobit identicne featureje kje drugje. Tko da je pol samo se vprasanje ce se bos skesiral al ne. Men je carski sam premalo igram da bi kadarkoli upravicil tak dnar. Sam ce bi bil maalo bolj resen gamer, sploh mp, bi pomoje takoj kupil,

Če primerjaš z xboxovim elite, je čisto predrago. Itak se stegneš, če se lahko. Drgač je na oprijem in uporabo zelo enak navadnemu. 

Zdajle sem malo igral in je kul, pol pa otrok pride domov in ključavnica na vratih razpade. Še dobro, da sem imel rezervno nekje. :rofl:

FB_IMG_1706117762495_copy_600x600.jpg.d36806677e338613d2cbf5f6ee9c9ffa.jpg

Kr cilinder je razpadel... 

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 7 urami:

Jaz sem si pa tole igračo danes omislil...

image.thumb.png.1c1646e8f9f084dcae5e5d1dac579a94.png

Jaz sem isto kupil in je res dobra scena . Za spodnje gumbe si lahko narediš različne profile ki jih lahko na hitro menjaš tudi med igro če pritisneš gumba pod gobicama  tko da men je cool nakup ker mi je dopizdil da pol 1 letu kontroler začne driftat tukaj lahko zamenjaš za 25 eur gobico in je cool.  Edina slaba stvar je da baterija ne drži dolgo ampak poleg dobis dolg kabel in ga imaš lahko kar priklopljenega tako da je cool. 

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
fric reče pred 16 urami:

Ko boš malo s testiral napiši kakšno mnenje ali je zadeva dejansko vredna takega vložka?

Hvala.

Jaz sem ga kupil izključno zato, da si lah sam popravim drift. Je težji kot OG PS5 kontroler in imaš lah nastavitve naštimane za več špilov posebej. Nism pa sploh še uporabljal gumbov od zadaj, se mi zdi da bi rabil kak SP shooter igrat, da bi mi to prou prišlo, mogoče Prey ali pa Dishonored.

 

Izklopil sem lučke in sound, pa skor celo vibro, tko da zdrži baterija kako uro več. (Okol 3-4 ure, kar je zame dost + itak imam še dva kontrolerja)

 

Pa triggerja, se pravi L2 in R2, lahko naštimaš kok rabiš pritisnit da prime. To imaš kar na kontrolerju slider. Imaš tudi nabor različnih gobic za sprobat.

 

Zaenkrat sem zadovoljen, v Finals se dobr obnese, v Elden Ring tud, je pa res da nisem sprobal vseh funkcij.

 

A se splača dat 200+ eur? Meh. Bomo vidli kok hitro bo prišlo do drifta :D

Povezava do prispevka

meni je kar nor koncept kupit kontroler za 250€ izključno zato, da lahko potem za samo dodatnih 25€ "popraviš" drift, čeprav ti navadnega itak menjajo v garanciji, plus navadni so like 2x letno po 50€, za ceno Edge-a jih dobiš 5. Štekam ostale bonbončke (sicer ne za tako ceno), ampak za fixat drift pa je eden najjačih SONI PR movesov ever :D 

 

speakin of navadni, dva dni nazaj sem se spravil končno pognat edith finch, pa mi takoj ko štartam igrico uleti notification da je kontroler prazen - 0 črtic. Samo se mi ni dalo s kavča po drugega. Sem pol preigral celo igrico + ose trofeje (dobri dve urci) preden je crknil. Nisem pričakoval lol

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

meni je kar nor koncept kupit kontroler za 250€ izključno zato, da lahko potem za samo dodatnih 25€ "popraviš" drift, čeprav ti navadnega itak menjajo v garanciji, plus navadni so like 2x letno po 50€, za ceno Edge-a jih dobiš 5. Štekam ostale bonbončke (sicer ne za tako ceno), ampak za fixat drift pa je eden najjačih SONI PR movesov ever :D 

 

speakin of navadni, dva dni nazaj sem se spravil končno pognat edith finch, pa mi takoj ko štartam igrico uleti notification da je kontroler prazen - 0 črtic. Samo se mi ni dalo s kavča po drugega. Sem pol preigral celo igrico + ose trofeje (dobri dve urci) preden je crknil. Nisem pričakoval lol

Kako fixam drift za 25€?

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...