Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 26 minutami:

Kako vam kaj downloada na PS5? Js nikakor ne uspem dobiti normalne povezave. Download dobim nekje okrog 100mbps medtem ko je na pcju 700... 

Pretty much skos na max hitrosti 350Mb/s povezave. Konzola je na wifi 5ghz povezavi, AP je pa v neposredni bližini konzole. 

Povezava do prispevka
BigFoot reče pred 6 minutami:

LAN

Pri modemu imam en Asusov router (modem uporabljam samo kot modem). Potem kabel do TV omarice. Tam pa gbit switch za vse naprave.

zdele vidim da k sm zamenju kabel mam pa na pcju sam 100mbps, zgleda mam res nek poseben shitt lan kabel :D. Nima pa ta ruter 5ghz tko da na wifi raje ne grem.

Povezava do prispevka
Denis reče pred 4 urami:

 

Če maš (js) vlakna od t2 ne moreš menjat operaterja.

 

Ma dobr dokler imaš T2 vlakna je kul. Jaz bi si žile rezal če bi imel Telemach... :D Je pa res super dobit Telekom optiko in imet proste roke pri izbiri operaterja ;)  Vseeno pa bilokera optika>>>>vse ostalo!

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

superhot pa avtovčki so zakon :(

čeprou je pa res da ne bi rad superhot igral na PS5, to je špil za miško

 

Pogojno avtočki, sam je ravno nekdo napisal, da kmal rata monotono.. 

Superhot pa me po guglanju tudi ni navdušil do te mere, da bi ga sanjal. :)

Mogoče ga zacahnam, pa nekoooooooč, nekje, na neznanem kraju in v neznanem času, ko noben ne bo gledal, sprobam.:blush:

Povezava do prispevka

Superhot je mega good, res dobra ideja. Izvedba je men jaka sicer šele sam z DLC-jem, ki ne vem, če pride zraven (kupci OG igrice smo ga dobili zastonj), ampak vsekakor je že OG vreden preigranja. Ajde, če res požiraš samo mainstream in ti je vsak FPS izven Call of Duty bizaren, pol ne bo zate, sicer pa huda subverzivna igračkica, would play again, 7/10 v Ćamir beležki. Edino škoda je, da je roguelite način šele v DLC-ju, ker ta mode res noro paše v igrico :( 

Povezava do prispevka
Gogy reče Pravkar:

A Superhot? Pol pa mogoče res sprobam.

Jop, Superhot je 50 % puzzle game, 50 % pa FPS + brawler (namreč velik del akcije poteka s predmeti, ne orožjem)

 

Sploh kaki načini, ki jih dobiš potem, so mega. Jaz sem ful igral "katana only" rune, ki jih dobiš po koncu "zgodbe" :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 minutami:

Od kdaj pa je problem v zaznavanju kontrolerjev? Meni je delalo vse ok, kabel je pa tečen to pa priznam :D 

Recimo, ko se obrneš. Pa tudi osebno sem imel premajhno razdaljo od kamere(ni bilo dovolj prostora) in ni lovila vseh gibov.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...