Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

lih razmišljam kok so kej zadovoljni z letošnjimi PS ekskluzivami

 

Last of Us Part 1

Rollerdrome

Uncharted: Legacy of Thieves

Sifu

Horizon Forbidden West

Babylon's Fall (največji fail letošnjika IMO)

Stray

Gran Turismo 7

 

Glavni špili, ki prihajajo letos/next year so God of War Ragnarok, Valkyrie Elysium, Forspoken, Spiderman 2, FFXVI, FFVII Rebirth, Wolverine ... meh, ni lih neki. Pričakujem, da bodo PSVR2 pokazali pa God of War

 

Povezava do prispevka

mene predvsem zanima, kok jim gre kej prodaja igric, odkar so tok dvignili cene (faking 80 eur za špil mi je še vedno mega lol, kljub inflaciji in vsem).

 

Nimam pojma o dejanskih cifrah, ampak se mi ful zdi, da se manj govori in piše o PS5 zadnje čase, verjetno bi se več, če bi se ful dobro prodajali špili. O Elder Ringu se je ogromno pisalo in je bilo sproduciranega na tone contenta, to je pa to. Pa o Strayu v obliki mačjih memetov :D  S tem da je bil špil zastonj hehe.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

mene predvsem zanima, kok jim gre kej prodaja, odkar so tok dvignili cene.

 

Nimam pojma o dejanskih cifrah, ampak se mi ful zdi, da se manj govori in piše o PS5 zadnje čase, verjetno bi se več, če bi se ful dobro prodajali špili. O Elder Ringu se je ogromno pisalo in je bilo sproduciranega na tone contenta, to je pa to. Pa o Strayu v obliki mačjih memetov :D  Pa še zastonj je bil špil.

Dobr jim gre...

 

https://www.gamesindustry.biz/ps5-overtakes-nintendo-switch-to-become-2022s-best-selling-console-so-far-uk-monthly-charts

Povezava do prispevka

bolj sem ciljal na prodajo špilov :)  kok kopij softwera so prodali in kako se to primerja s PS4 v istem obdobju, koliko špilov kupi avg posameznik VS ps4 posameznik itd, v to smer

 

ker jaz imam res filing, da si folk kupi konzolo če je le na voljo, potem pa drka kurac oziroma igra neke čizerske špile na znižanjih ali pa čaka, da se spusti cena :D ali pa preveč druge po sebi sodim :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 32 minutami:

lih razmišljam kok so kej zadovoljni z letošnjimi PS ekskluzivami

 

Last of Us Part 1

Rollerdrome

Uncharted: Legacy of Thieves

Sifu

Horizon Forbidden West

Babylon's Fall (največji fail letošnjika IMO)

Stray

Gran Turismo 7

 

Glavni špili, ki prihajajo letos/next year so God of War Ragnarok, Valkyrie Elysium, Forspoken, Spiderman 2, FFXVI, FFVII Rebirth, Wolverine ... meh, ni lih neki. Pričakujem, da bodo PSVR2 pokazali pa God of War

 

 

God of War bo imel svoj state of play tako kot vse take igre doslej in sicer en mesec pred izidom torej lahko na GoW kar pozabiš da bo danes. Nasploh je bil state of play najavljen tako da bomo lahko srečni če nas bo ena igra zanimala :P

 

Bo pa čez 2 dni na TGS PSVR2 prvič na voljo za igranje.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 26 minutami:

Ko je igrica na xboxu in pcju, ni ekskluziva in je avtomatično pasja jajca. Ko je igrica na ps5 in pcju pa je (konzolna) ekskluziva.

 

Smetana na mn3njalniku ima hujše dvojne standarde kot sodobne feministke. 

 

A zdej je že Wera smetana?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Doom Eternal :wub: 

 

to me spomne na eno debato o temu kam gre industrija, pomoje grafično in resolucijsko ne bo nekega velikega preskoka na PS6/XboxTwo iz PS5/XSX - vse špile spravit 120fps locked ima prednost. 

 

Resolucija je overrated itak. Za marketing je pa še vedno grafika>>>>>fpsji. Zaenkrat je prihodnost raytracing in tu je še ogromno prostora za napredek. 120fps locked kot prednost je pa za SP igre totalna neumnost. Kot dodatek s kompeznacijami ok. Kot prioriteta nein danke. 60fps zadostuje.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Offtopic: 

Sem pa koncno ugotovil zakaj je ps5 downloadal 95mbit. Majstor iz GVO al je bil iz telekoma ne vem vec tocno, ki se je ponudil, da stisne konektorje na kable, ker je glih mel klesce v zepu je to naredil slsbse ko otrok v 3 razredu. Sem komcnozs testerjem preveril kable in seveda kup napak. Cudno da je sploh 100mbit delalo. Se mu je nekako usrslo te dve paricinprav zvezat😂 vglavnem sem dsl nove konektorje in puf gbit. Zdsj doenlosda 700-800mbit. 

Cudim se le da nekdo, ki bi te zadeve mogel mel v malem prstu nardi tak povrsno🙈 vse drugo sem ze  krivil🤨🤨

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...