Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 37 minutami:

Jaz pa dokler imam optiko 350/100 res ne vidim potrebe po metanju denarja za dodaten plac proč :) 

Mah, sem tudi na 350/100 ampak vem da bom na istem kot zdej v tednu dni - na 50GB. Igre ne bojo nikoli manjše, pa mogoče se odločim sproti igrat vse ACje in NBA 2k od 2017-2023 hehe

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Jaz pa dokler imam optiko 350/100 res ne vidim potrebe po metanju denarja za dodaten plac proč :) 

Jest imam 1000/100 že skoz. Tukaj na PS5 je sicer res malce hitreje, ampak na PS4 je trajalo ages, da je poloadalo igro.

 

In zame je tudi 1TB dovolj, ker nikoli ne igram več, kot 3 igre od enkrat + fifa. Ampak pri meni je problem še family in družba. Za family moram imet razne coasterje, legote in podobno, pa še za frende k pridejo, da imaš 2-3 fighterske, pa par party gejmov pa si hiter tam.

Ne bom pa vsakič loadal in brisal iger...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Jest imam 1000/100 že skoz. Tukaj na PS5 je sicer res malce hitreje, ampak na PS4 je trajalo ages, da je poloadalo igro.

 

In zame je tudi 1TB dovolj, ker nikoli ne igram več, kot 3 igre od enkrat + fifa. Ampak pri meni je problem še family in družba. Za family moram imet razne coasterje, legote in podobno, pa še za frende k pridejo, da imaš 2-3 fighterske, pa par party gejmov pa si hiter tam.

Ne bom pa vsakič loadal in brisal iger...

PS4 je bil katastrofa, na PS4Pro je šlo pa men enako hitro k zdej PS5. Če je pa že kdaj šlo prepočas je pa restart konzole rešil problem.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 4. 10. 2022 at 21:50:

Meni se zdi da je imel še jeben PS3 precej precej več duše od te hladne korporativne driske, imenovane PS5

 

Live service games

 

More crossgen

 

More remakes

 

A obenem niti enega samega napovedanega naslova, ki bi ti vsaj malo nabil utrip

 

Ma mrš đubretine ene, a imate 1% ljubezni in strasti do gaminga????

Kaksna strast model, firme obstajajo za to da molzejo kes. Mam skor obcutek da bi moral pisat tvojemu delodajalcu da nisi pravi za marketing :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

Kako pa je bolje plačati, da si varen?

Absolutno ne na TRR ker pol je denar dobesedno izgubljen če gre za prevaro. In tule men že cena smrdi čeprov je samo 50EUR popusta je to nerazumljivo in preveč. Imam znanko ki je kupila tako bazen za 500EUR in so si drznili prosit še za 500EUR ker kao niso dobili nakazila lol. Sej ne da sem ji jaz rekel STOP takoj ko je omenila nakazilo na TRR ampak vsaj tolko pametna je bila da ni 2x plačala.

Povezava do prispevka
urby20 reče Dne, 10. 10. 2022 at 9:51:

Tole je definitivno bil scam.

Kolegica je že ful časa iskala PS5 in sem ji dal ta link. Po Gatusjevem predlogu, sem ji svetoval naj uporabi kartico.

No, seller jo je kontaktiral preko emaila, da bo treba ponoviti order, ampak uporabiti TRR. Too good to be true, jebi ga.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Tole je definitivno bil scam.

Kolegica je že ful časa iskala PS5 in sem ji dal ta link. Po Gatusjevem predlogu, sem ji svetoval naj uporabi kartico.

No, seller jo je kontaktiral preko emaila, da bo treba ponoviti order, ampak uporabiti TRR. Too good to be true, jebi ga.

 

Evo, točno to sem želel napisati. Tipi skenslal payment in želijo prek TRRja. Zaradi nevšečnosti ti ponudijo še 10% off.

 

Banda :mad:

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 4 minutami:

To pa nisem vedel, da se lahko tudi na amazonu tako nafookaš..?

 

Gre za shackane legit marketplace trgovine... Zato zelo zelo pazite od koga na amazonu dejansko kupujete. V tem primeru zgoraj je šlo za trgovca z 100% zanesljivostjo. Samo lopovi so pač dobili kombinacijo username/gesla od njih se prijavili not, objavili oglas in verjetno koga fino nategnili.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...