Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 23 minutami:

Kupš leče če si očalonoša pa je

Za quest  lahko naročiš leče s tvojo dioptrijo pa se namontira.

Tole: https://www.meta.com/quest/accessories/quest-2/virtuclear-lens-inserts/

Weraziel reče pred 14 minutami:

ste kdaj igrali VR brez očal? a je ful bed brez?

Isto je k lajf brez očal.:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 29 minutami:

Kupš leče če si očalonoša pa je


Leče niso za vsakega.
 

Weraziel reče pred 19 minutami:

ste kdaj igrali VR brez očal? a je ful bed brez?


Brez očal sem v VR slep tko kot v RL, nobena VR očala ne bojo bila za ljudi z dioptrijo in cilindri. 
 

Lažje jim je naredit sistem kjer ne otežujejo očalarjem procesa natikanja. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

V enmu od hands-on predogledov prejšnji teden je bilo omenjeno da je čelada ful udobna tud za tiste z velikimi okvirji tko da očalarji ne bi smel imet problema. S tem da jaz sicer podnevi furam lečo ampak zvečer jo pa dam ven ker je uč zarad celodnevnega buljenja v ekran na šihtu že zjeban.

Povezava do prispevka

Jaz sem kar občutljiv glede tega in tudi priznam, niti enkrat pri ps5 nisem pojambral, da je glasen. Šlatam ga pa ne :lol:

 

Pri ps4 pro me je konkretno nerviralo, ko sem igral RDR2, fak kot da bi imel  boeing v dnevni. Me prav odvrnilo igrat.

 

Do PS5 Pro/Super/Deluxe/2.0/… me nič ne gane.

 

Naslednji nakup je tako PSVR 2..

Povezava do prispevka

Jaz imam ta glasnejšega in ga pač ne slišim če imam zvok vsaj malo na glas. Pač dejstvo je da je najglasnejši PS5 tišji od PS4Pro preden na njem poženeš igro. In kar je najbolje konzole nisem še nikoli čistil in je glasnost 2 leti kasneje še vedno enaka. Launch PS4 sem pa prodal naprej v približno istem času ker je bil dobesedno glasen ko fucking reaktivec in tud če sem imel konkretno na glas ozvočenje še vedno nisi mogel preslišat tistga jebenga tuljenja...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 14 minutami:

Jaz imam ta glasnejšega in ga pač ne slišim če imam zvok vsaj malo na glas. Pač dejstvo je da je najglasnejši PS5 tišji od PS4Pro preden na njem poženeš igro. In kar je najbolje konzole nisem še nikoli čistil in je glasnost 2 leti kasneje še vedno enaka. Launch PS4 sem pa prodal naprej v približno istem času ker je bil dobesedno glasen ko fucking reaktivec in tud če sem imel konkretno na glas ozvočenje še vedno nisi mogel preslišat tistga jebenga tuljenja...

Ja to se strinjam drugace da je dost bolj tih od ps4😁

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ne vem ali sem jaz tako neobčutljiv na zvok ali je kaj drugega... Ampak jaz sploh še nisem slišal zvoka PS5 razen disk enote, če igram s ploščka (še to samo ob zagonu in mogoče vsake toliko časa, ko zasuče). 

Moj se sliši niti ni treba se prevec trudit 😅

Ko igram lsst of us part 1 in ko ni akcije se ps5 razlocno slisi. Seveda ni kot ps4 ampzk vseeno. Od kolrga z drugim fanom je precej tisji.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Mogoče med monthly free igrami, pa je nisi claimal. V PS+ collection je definitivno ni bilo.

 

Ne vem res :D Vem, da sem igral na PS4 na ploščku in pol prodal, kasneje kupil celo z obema DLC-jema za PC in preigral tam. Pa se ne morem znebiti občutka, da je potem enkrat bla na PS in sem si mislil, da bom še enkrat igral na PS5, ker se mi na PC pač ne ljubi igrat.

 

Zgleda sem nekaj pobrkal, jebat ga. Saj je samo 10€... ampak nisem čist ziher, če bi spet igral al ne :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Ne vem res :D Vem, da sem igral na PS4 na ploščku in pol prodal, kasneje kupil celo z obema DLC-jema za PC in preigral tam. Pa se ne morem znebiti občutka, da je potem enkrat bla na PS in sem si mislil, da bom še enkrat igral na PS5, ker se mi na PC pač ne ljubi igrat.

 

Zgleda sem nekaj pobrkal, jebat ga. Saj je samo 10€... ampak nisem čist ziher, če bi spet igral al ne :)

Mogoče se ti pol splača mal počakat na PS5 free upgrade. Napovedovali so ga za 2022.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...