Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Vsakič ko se en od teh dveh idiotov oglasi (Jimbo&Hulst) izgubim ščepec upanja za playstation.....

 

6vqjbc.jpg

 

Japanci bi moral naredit red v svoji hiši in počistit  vse te zahodne degenerirance, ki jih počasi a zanesljivo vodijo v propad.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Meni se zdi da je imel še jeben PS3 precej precej več duše od te hladne korporativne driske, imenovane PS5

 

Live service games

 

More crossgen

 

More remakes

 

A obenem niti enega samega napovedanega naslova, ki bi ti vsaj malo nabil utrip

 

Ma mrš đubretine ene, a imate 1% ljubezni in strasti do gaminga????

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pa kam peljejo live-service igračkice je zdaj dobro Stadia demonstrirala. Saj ne, da je bil to kdajkoli relevanten projekt, ampak da si npr. uporabnik in fašeš granato v glavo, da lahko svoje igrice igraš samo še do januarja 2023, potem pa en ekstremno lep lp v faco in izklopljeni servisi :D. Saj res bodo refundali, ker pač google, boli jih kurac za keš, ampak vseeno gnila poteza, še najbolj gnila pa do devsov, ki so o tem, da bodo njihove igrice lep lpjale s platforme (tudi ekskluzive) zvedeli na Redditu. Toliko obraza ni imel pofukan google, da bi studiem, ki so delali ekskluzive zanje, vnaprej poslal obvestilo/opravičilo/whatever. Ogabno. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 urami:

Pa kam peljejo live-service igračkice je zdaj dobro Stadia demonstrirala. Saj ne, da je bil to kdajkoli relevanten projekt, ampak da si npr. uporabnik in fašeš granato v glavo, da lahko svoje igrice igraš samo še do januarja 2023, potem pa en ekstremno lep lp v faco in izklopljeni servisi :D

Misliš tako kot vsi špili z hard integriranimi online zadevami (recimo nba ima življensko dobo 2 leti, po tem ti ostane praktično samo še quick play). 

 

 

Povezava do prispevka

 

Dobiš neke brezvezne trofeje vidne izključno na telefonu :rofl:

Pa za vsak porabljen $ dobiš 10 pik, ki jih lahko nato vnovčiš za PSN kredit. Baje imata podobno to urejeno tudi Nintendo in Microsoft nagrade za nakupe.

Aja pa pretekli nakupi seveda ne štejejo <_<

 

Neki je :rolleyes:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

A je ratal komu vklopit na USA računu? Na telefonu ni šlo. Na prenosniku mi je pa javilo da sem na waitlisti lol :rofl:

 

edit: no zdej sem šel še enkrat probat s pomočjo zastonj VPN chrome plugina Windscribe in mi je uspel signup in zdej tud na telefonski aplikaciji stvar funkcionira. Ampak za 20$ kredita rabiš fucking 5000 točk kar pomeni 500$ za 20$ oz 4%  

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...