Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 1 uro:

Tudi pri meni tolčejo zelo mešani občutki, tako da

 

Sicer sem že ponarodelo fan belih naprav, ampak belih, ne črnobelih. Ta miks je sicer bil pričakovan glede na dizajn kontrolerja, samo vseeno mi ni carski, namesto subtilnosti in minimalizma dobiš takoj flashy vpadljivost. Ampak estetskost digi verzije vs. pokvekavost BR verzije pa je nož v črevesje. Toliko, da dejansko premišljujem al vzet digi al s pogonom. Fak no.

Sotrpin. Čisto isto dela meni.

Pa jaz bom moral celo nabavit nov regal, ker tegale konja res nimam kam dat trenutno lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Meni ta futurističen design res ne sede, ampak digital verzija je postavljena pokončno dokaj solidna, razen tega da je pač fakin prevelika.

 

Xbox je dolgočasen, ampak bo lepše pasal v dnevno sobo in tudi postaral se bo bolje. Torej zaenkrat MS 1 : PS 0, je pa dizajn (vizualen aspekt) še najmanj pomembna stvar. Bolj me zanima kako bo z glasnostjo.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 minutami:

hehe in pol slinch da ne pali na estetiko =)))))

 

stari, to ti očitno vlečeš z unih istih fasciklov kjer ti piše da bo xbox zmagal generacijo :D

 

ki jaz sem dobesedno vedno pisal da mi je izgoled ful pomemben pri vseh komponentah, tudi da raje plačam več za isto performanso, če dobim lepši izdelek

Povezava do prispevka

Dizajn je drzen in lep, ampak bolj kot nek set piece ali umetniška inštalacija. Dober industrijski dizajn pa žal ne sme biti samo to, oz. forma NE SME zasenčiti funkcije. In to se je tukaj žal več kot očitno pripetilo.


Jaz mislim, da so šli v to smer, ker je konzola preglomazna in skušajo na ta način kompenzirat. Kao, če je že tako velika, dejmo ji neko dodano vrednost, ki bo velikost poudarila.

 

Jaz sem precej razočaran.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Nisem ti jaz fanboy, da bom tle neki pristranski. Relax :D

a ok.. pol sem anrobe razumel, sam ki ti me triggers stari moj jebiga =))

Slinch reče pred 2 minutama:

 

stari, to ti očitno vlečeš z unih istih fasciklov kjer ti piše da bo xbox zmagal generacijo :D

 

ki jaz sem dobesedno vedno pisal da mi je izgoled ful pomemben pri vseh komponentah, tudi da raje plačam več za isto performanso, če dobim lepši izdelek

ne sej je ql, mi je vsec, da si kriticen.. meni pac tudi ni ql, samo ce ne bo tulila me boli k, ce neki tam strli in je preveliko, celo vsec mi je velikost, da vsaj izgleda hud kos hi-techa.. ne vem pac raje imam da je funkcijonalno in dela kot mora kot pa da je neki lepo.. pac ce ne bi bilo hudega hlajenja mi pomjoe komot strpali uni BR v neko elegantno linijo.. lahko pa bi ga naredili se bolj debeleg, da ni krivulje al pa da je tako sirok tudi na drugi strani.. sam... jaz mislim, da so najprej nameravali narediti lepega. pol so vidli beasta XBa.. in so mogli navit konzolo, naredit boljse haljenje in pol so mogli neki improvizirtat. ker iskreno, bi se dalo narediti neki simetricenga v vseh tem casu, ne da tam neki strli..

 

pol pa pac so naredilise digital razlicico, ki jo iz prve niso nameravali. Bo lepsa, cenejsa, ampak digital ;)

 

boli te k.. bos prodal cez neki casa in kupil belega slima :)

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 minutami:

Hahahaha.

 

To si zdej tle predstavljam tko, nek tip odpre vrata od server rooma, pa ful upali ven un zvok tisoče ventilatorjev, ki hladijo CPU farmo. Pol pa samo pan kamere in tko en PS4 Pro na sredi neke 1x2m špajze.

pa obvezno pena po stenah in vratih da zadusi zvok

 

 

Povezava do prispevka

To se itak ve za mefica. Po eni strani je ql ker hoce bit na vso silo poseben in se upa scat proti vetru. Po drugi strani pa ni ql, ker se lahko premisli. Pac ironicno, za njega je vecina ovc, kae mu v neki meei dam prav, tako, da kar zeli vecina sigurno ni najjace in je tip proti mnenju vecine. Sam kot sem ze rekel ironicno tudi, ce je proti, je njegovo mnenje odvisno oz nanj vpliva vecina, ceprav obrarnosoratmerno

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 minutami:

To se itak ve za mefica. Po eni strani je ql ker hoce bit na vso silo poseben in se upa scat proti vetru. Po drugi strani pa ni ql, ker se lahko premisli. Pac ironicno, za njega je vecina ovc, kae mu v neki meei dam prav, tako, da kar zeli vecina sigurno ni najjace in je tip proti mnenju vecine. Sam kot sem ze rekel ironicno tudi, ce je proti, je njegovo mnenje odvisno oz nanj vpliva vecina, ceprav obrarnosoratmerno

V nobenem primeru ni kul, ker tip ne počne tega, ker bi se držal svojih osebnih načel ali okusov, ampak to počne IZKČLJUČNO zato, da kontrira drugim, ne glede na to ali imajo objektivno prav ali ne. Njemu ni pomembna resnica, pomembno mu je samo vznemirjat ljudi.

Povezava do prispevka

Al pa vi, ko za vsak njegov post delate dramo. Model je pač samo del tega cirkusa tukaj...

 

On topic: 

Mogoče je bilo že govora, ampak ta Tempest audio zadeva: to bo delovaleo na vseh slušalkah, ali boš moral imeti kake specifične, da pride do 100% izkoristka?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...