Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 6 urami:

 

A misliš na slušalke izhodu? To močno močno dvomim. BT prenos, baterija, ki še kontroler komaj sfolga, najbolj cheap hardver kar je možno, ker gre za postransko funkcijo. Imo max 10% bolje kot je sedaj aka še vedno žalost.

 

Upam, da nimaš prav, ker to bo res kisla. Tolko slušalke promovirajo, pa da se gamepad ne bo znal tako dobro povezat na konzolo, kot se neke BT slušalke povežejo na konzolo.

 

A misliš, da ne bo apdtx al karkoli je tisti standard o katerem nimam pojma in o brezžičnih šlušalkah. Razen 15 let nazaj sem kupil ene ful drage, ki so ble smeti.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

Jst sm se neki v službi delu norca iz Damjančka pa so trije sodelavci (za katere si ne bi mislu), pol hitr povedal, da majo fajn izkušnje in da je [vstavi random kolega] kupil ta paket z desetimi igricami, kjer je res dobil value (Uncharted 4 ipd). Sm pol kr utihnu, ker nism vedu kako naj točno rečem, 'raziskovalni institut mn3njalnik se ne strinja z vami, honda, bianca, damjan'. Tko da očitno gre Damjančku dobr njegov biznis model.

 

Kupil pred 10imi leti pri njem neke konzole in psp in dosti drugih stvari. Vse ok in BP. Še neke memory stick duo za psp, ki so crkovale in je vse bp zamenjal.

Povezava do prispevka

Z vidika kvalitetnega zvoka so smeti. So pa prenosni, easy to use, brezžični - če ti to pomeni več kot boljši zvok.

 

Baje so neke 2000 evrov + bluetoth slušalke, ki naj bi celo bile legit, samo v rangu do 300, 400 evrov so pa hardcore smeti. Poleg tega je pri vseh prisoten kar prašičje velik lag, od 120 do 150 ms.

 

Karkoli misli sony naresti z brezičnim zvokom, garantiram, da izguba kvalitete zvoke ne bo samo 10%. Sploh pa če bo šlo za prenos preko controllerja. Ker bi sicer ta moral imeti namenski zvočni čip v sebi, kar pa ni ravno poceni. Ni šans, da se Sony to vgrajeval v controlerje.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 8 urami:

Kaj ce mas BT slusalke povezane na tv, a pol tut kj ps5 ojaca stvar?

Odvisno kako mas povezano, ce je dovolj kanalov. BT sploh me vem ce podpira spatial zvok in delay je afaik prisoten tut pri BT5 ki ga pa sploh se nimajo vse slusalke.

 

Mefisto ne nabijaj, namenskemu cipu se rece DAC in so poceni.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

 

Kupil pred 10imi leti pri njem neke konzole in psp in dosti drugih stvari. Vse ok in BP. Še neke memory stick duo za psp, ki so crkovale in je vse bp zamenjal.

 

 

Jst sm kupu 2 kartici za PS2, obe ponarejeni (uno ko je formatirana, da zgleda večja kot je u resnici) in sta mi zjebali save dveh 'tales of' špilov. Pol sm naroču pr njemu 'originalne xb360 joypade, valda so bli vsi trije kitajski ponaredki. Epilog vseh teh joypadov je bil, da so v roku par mescev vse gobice začele driftat, tko da so šli vsi trije v smeti. To je tud zadnja stvar, ki sem  jo pri njemu kupu, je pa takrat pol označu na strani da so joypadi ponaredki. Takrat sm bil še velik bolj uizi, zdej bi velik bolj popizdil.

 

Model ne sam da je škatljiv, direkten nategun je. Valda lahk čist ok prideš čez, sam ne mi pa z zgodbicami o lovabale idiotu.

 

 

playgame.PNG

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 5 urami:

 

 

Jst sm kupu 2 kartici za PS2, obe ponarejeni (uno ko je formatirana, da zgleda večja kot je u resnici) in sta mi zjebali save dveh 'tales of' špilov. Pol sm naroču pr njemu 'originalne xb360 joypade, valda so bli vsi trije kitajski ponaredki. Epilog vseh teh joypadov je bil, da so v roku par mescev vse gobice začele driftat, tko da so šli vsi trije v smeti. To je tud zadnja stvar, ki sem  jo pri njemu kupu, je pa takrat pol označu na strani da so joypadi ponaredki. Takrat sm bil še velik bolj uizi, zdej bi velik bolj popizdil.

 

Model ne sam da je škatljiv, direkten nategun je. Valda lahk čist ok prideš čez, sam ne mi pa z zgodbicami o lovabale idiotu.

 

 

playgame.PNG

 

:avadodo:

 

holy fuck, kako ma ta model se vedno odprto stacuno

Povezava do prispevka

Ma ja, pač bolj je optimiziran za potrošnika, ki ga lahko nateguje. Jaz osebno zelo cenim, če je stvar enostavna in smooth, zato PG že apriori odpade. Nazadnje ko sem nekaj naročil, sem izmenjal ene 8 mejlov in dva telefonska klica. Po prvem sem dobil popust 10 %, po drugem se je 10 spremenilo v 5, ker itak kr neki nabija po telefonu in si nikamor ne zapiše ter posledično pozabi :D. Razlog zakaj sem pa na igrico čakal tako dolgo, pa je bil "čas trgatev, upam da razumete". Pač na koncu sem dojel, da raje plačaš 5 al pa 10 evrov več in dobiš brez dodatnih mejlov in klicarjenja zadevo domov. In iskreno zdaj raje plačam 10 € več pri Konzolkotu, da se ne rabim jebat dodatno s stvarjo, ki bi morala bit samoumevna, to je, da mi na dom pošljejo jebeno igrico brez dodatnega teženja in klicarjenja

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 11 minutami:

Kaj pol tolk oglašujejo ta Tempest 3D sound in HFRT, če boš itak poslušal s kompromisi, ki jih ima bodisi Sony BT šlušalkalke ali slab source iz gamepada... :(

Wireless implementacija lahko prenasa tudi nekompromiran signal, vse je vprasanje kako bo sony to naredil.

Osebno uporabljam vecinoma brezzicne slusalke (minus premium superluksice) in me prav nic ne premami da bi sel nazaj na kable. Tam je tudi kompromis - kabel.

Povezava do prispevka
Pr4iseK3K reče Dne, 13. 6. 2020 at 11:30:

Lahko ji tut rečeš, da košta tuk kot ona zapravi za frizuro, pedikuro, ipd. v enem letu, ali še manj. Ez clap

 

Heh ja, to je bil naslednji de,l ko sem ji začel tečnarit a če ni vesela da sem potem doma, pa ne hodim po gostilnah, kavicah levo desno in mi je gladko zabila nazaj, da ona tudi gre k frizerju enkrat na pol leta in ne zapravlja za podobne stvari :D. 

 

No ja, saj jo razumem, gradila bova novo hišo, decembra pride še en družinski član. Sam če bo za voziček šlo 700 eur, se bo našlo tudi za PS5. Sem ji pa za vikend kar pospešeno tečnaril. Ko sva bila na poroki prijateljev in je v župnik izrekel da moramo odpuščati grehe naših partnerjev, se je ob mojem komentarju, da je verjetno v mislih imel nakup PS začela sredi cerkve smejat. Do decembra jo bom že naglihal :). 

Povezava do prispevka
horror reče pred 5 minutami:

 Ko sva bila na poroki prijateljev in je v župnik izrekel da moramo odpuščati grehe naših partnerjev, se je ob mojem komentarju, da je verjetno v mislih imel nakup PS začela sredi cerkve smejat. Do decembra jo bom že naglihal :). 


Umiram. :)))))))))))))) Kulsko, res.

Povezava do prispevka
horror reče pred 10 minutami:

 

Heh ja, to je bil naslednji de,l ko sem ji začel tečnarit a če ni vesela da sem potem doma, pa ne hodim po gostilnah, kavicah levo desno in mi je gladko zabila nazaj, da ona tudi gre k frizerju enkrat na pol leta in ne zapravlja za podobne stvari :D. 

 

No ja, saj jo razumem, gradila bova novo hišo, decembra pride še en družinski član. Sam če bo za voziček šlo 700 eur, se bo našlo tudi za PS5. Sem ji pa za vikend kar pospešeno tečnaril. Ko sva bila na poroki prijateljev in je v župnik izrekel da moramo odpuščati grehe naših partnerjev, se je ob mojem komentarju, da je verjetno v mislih imel nakup PS začela sredi cerkve smejat. Do decembra jo bom že naglihal :). 

Za voziček bosta dala 1000+, ker ji bo tak všeč.

Lp

Povezava do prispevka

Trenutno največji problem je, ker Mek nima čisto nič pametnega v liniji Master burger (razen tri variante tistega guacamole). Vse ostalo, od nakupa PS5 in vozičkov, do razmišljanja odraslih moških in klanja pri mizah, je zanemarljivo. 
Ups, nismo v Gostilni. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Prava moška konzola. Tehnika mora po stanovanju izstopat, ne pa recimo kot Neo neka miniaturna škatliza za vžigalice, da si vsak, ki jo vidi od malo dlje misli - kaj pa je to za eno cheap kitajsko sranje... USB splitter za 3$ al kaj. Pri tej konzoli pa lahko obiskom, ki se ne spoznajo na te zadeve vsaj nakladam kak ultra, super, duper kos najbolj high end tehnike je to.

Povezava do prispevka

@tomazek tako kot si rekel. Se podpišem. Poleg tega: totalno sem naveličan vse te črnine (edino WiiU imam bel). Zdaj celo razmišljam, da bi oba PC-ja "prebarval" na belo (z neko črno linijo, modre lučke so itak že vključene v RGB komponente, ni da ni), čeprav sta bolj ali manj skrita pod mizo. Časa bom iitak mel, ker v drugi polovici poletja komplet prenavljam gaming room. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...