Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Konzolko reče pred 7 minutami:

PS5 ni na zalogi, PS5 z dodatno garancijo pa je :lol:

 

Saj, brez zamere, ste mi carji in skos kupujem pri vas, sam pismo no, a ne morete prodajat konzol normalno, brez nekih stvari zraven, ki jih človek noče? 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 18 minutami:

PS5 ni na zalogi, PS5 z dodatno garancijo pa je :lol:

 

Saj, brez zamere, ste mi carji in skos kupujem pri vas, sam pismo no, a ne morete prodajat konzol normalno, brez nekih stvari zraven, ki jih človek noče? 

Zapleteno, ampak ne, verjetno si opazil, da vsi težijo z Ratchetom zraven...je zgodba zadaj.

Povezava do prispevka

Zenheiser 599 kot nek staple dobrih slušalk jaz prav ne morem več poslušati razen za kakšen cheap shit direktno s PCja. Na morju sem namreč naredil intenzivno primerjavo med 599 in AKG 702 in so slednje toliko boljše, da res ni niti smešno. Kirurško natančen zvok, slišis vse detajle, odprt soundstage, res perfekcija. Potem daš gos 599 je kot da bi si dal umazano krpo na ušesa in poslušal zbrane ljubezenske skladbe pesnika Galka z mn3njalnika. 

 

Te Sony ps slušalke pa so verjetno še v primerjavi s 599 pasji drek. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Mislm, sprasujem ja, bi mel ker se mi ne da jebat z raznimi bt dongli oz iskat slusalk ki so kompatibilne

 

 

Js furam sony wh1000mx3. Povezem s televizijo, pa v kontroler mam neke slusalke od mobitela (zarad mikrofona)

 

Lah pa tut s 3.5mm kablom povezes slusalke in kontroler in je hud zvok in tudi voip chat dela normalno. To uporabljam povsod razn pri Warzone. Zakaj you might ask? Ker je zvok predober, prevec razlocen  in immersive in se za vsak encounter z enemyem skor userem u gate 😂 

 

Warzone setup pac more bit tak, drgac ti voip chat predvaja skozi kontroler in ne slusalke.

Povezava do prispevka

Ce bi kdo zelel ps5 standard + r&c lahko odstopim 2 kosa pri sony acs, dobava naj bi bila naslednji teden, vendar ni moznosti menjave za recimo kontroler namesto igre…

 

Placati moram vnaprej, tako da ce je kdo zainteresiran odstopim po prodajni ceni, ki je 569,99€.

 

Lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...