Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tudi jaz imam na voljo 1 kos pri ACSSONY:

 

- PS5 konzola BluRay + igra RATCHET & CLANK: RIFT APART za 579,99€.....

 

Nakazilo pričakujemo do vključno 21.07.2021, sicer smatramo, da je vaše naročilo preklicano oz boste naročeno prejeli ob rednih normalnih dobavah jeseni 2021.
Število razpoložljivih konzol je le 1 komplet / naročilo

Navodila za nakazilo zneska: 619,98€ (skupaj s podaljšanim jamstvom)

 

baje imam 2 opciji.

Povezava do prispevka

Ful mi je čudno ko berem po forumu kako je premal placa na plejki, ni mi lih jasn kok špilov igrate simultano da rabte več k 800giga

 

Js mam FIFA21, God of War, Battlefield 1, Until Dawn, Plague's tale, Rayman Legends, Fall Guys, Mortal Kombat X in Uncharted 4 na disku. Pomoje da ne rabim več placa, downloadam pa itak če igram kako sp igro in je to to. Razen če pa igraš samo mp igre si pa daš ssd disk not. Men se zdi za 400eur to še zmer konkretna konzola.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 59 minutami:

Ful mi je čudno ko berem po forumu kako je premal placa na plejki, ni mi lih jasn kok špilov igrate simultano da rabte več k 800giga

 

Js mam FIFA21, God of War, Battlefield 1, Until Dawn, Plague's tale, Rayman Legends, Fall Guys, Mortal Kombat X in Uncharted 4 na disku. Pomoje da ne rabim več placa, downloadam pa itak če igram kako sp igro in je to to. Razen če pa igraš samo mp igre si pa daš ssd disk not. Men se zdi za 400eur to še zmer konkretna konzola.

Bf ma like 25giga al neki

Kuga tut ni velka, lolman tut ne, lolcharted je tut tm tm...

 

Navedek

kok špilov igrate simultano da rabte več k 800giga

VSE

 

 

Povezava do prispevka

Bf1 je 89giga

 

Ampak ja ok štekam, samo vseeno razen COD in Hitman zaenkrat še nisem videl špilov čez 100giga na plejkah, tko da ni spet tok mal placa, zna pa bit da se bo z next gen naslovi to spremenil, samo do takrat bo pa vsak kupil še en ssd disk pa bo al kaj js vem

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 11 urami:

tudi jaz imam na voljo 1 kos pri ACSSONY:

 

- PS5 konzola BluRay + igra RATCHET & CLANK: RIFT APART za 579,99€.....

 

Nakazilo pričakujemo do vključno 21.07.2021, sicer smatramo, da je vaše naročilo preklicano oz boste naročeno prejeli ob rednih normalnih dobavah jeseni 2021.
Število razpoložljivih konzol je le 1 komplet / naročilo

Navodila za nakazilo zneska: 619,98€ (skupaj s podaljšanim jamstvom)

 

baje imam 2 opciji.
 

Po 8 mescih čakanja, k človk že mal obupa vmes, sm tut js dons pršu na svoj račun. Hvala forumaši. 😁

Povezava do prispevka

rdr2 je neki okolo 120gb?

 

gre se za to, da meni ni da bi cakal nekaj ur da mi potegne spil dol. smo v 2021 in se nekak pricakuje da folku, ki nima hitrih internetov ponudis opcijo razsirjanja placa in nalaganja spilov en masse, ne pa tega butastega nalaganja/brisanja al pa bog ne daj prenasanje iz diska na zunanji disk.

Povezava do prispevka

@gojcHvala za heads up glede menjave DSe. Sem imel srečo v nesreči (spet zaradi inkompetence BigBanga lol) in dobil črnega namesto belega.

Vprašam prodajalca, če mi lahko raje dajo črnega, ker je itak ista cena in tako ali tako dobim še zapakiranega. Tip reče ni panike, sam pol mi na kasi začnejo palamudit, da ne morejo, ker je drugačna koda izdelka (beli imajo svojo, črni svojo). No, pol na srečo niso imeli več belih in so mi bili primorani dati črnega. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 18. 7. 2021 at 22:04:

@gojcHvala za heads up glede menjave DSe. Sem imel srečo v nesreči (spet zaradi inkompetence BigBanga lol) in dobil črnega namesto belega.

Vprašam prodajalca, če mi lahko raje dajo črnega, ker je itak ista cena in tako ali tako dobim še zapakiranega. Tip reče ni panike, sam pol mi na kasi začnejo palamudit, da ne morejo, ker je drugačna koda izdelka (beli imajo svojo, črni svojo). No, pol na srečo niso imeli več belih in so mi bili primorani dati črnega. :D

Večina dajo brez težav....

 

600e odkup ps5 če se komu valja 

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 22 urami:

Pizda so eni pripravljeni dobesedno drek

jest za 50€ zasluzka.

kdor ne igra nič, in je brezveze dobil, kaj če mu? ma takih je 40%, vse ps5 grejo v prave roke? en k vsaj mal rad igra, res uživa? al pa celo igra po par ur dnevno, ma kje 90% teh ps5 je kje? al v slo pri folku k jih je glih 80 k dela na črno, al pa na hrvaškem, pač ponudijo za konzole vec, pač večji trg, več keša pri enih, ne vem traparije se dogajajo, konzol ni, oz so vrli naši dobavitelji milo rečeno ponudili veliko moznost dela na črno, (določene trg kako delajo že leto dni?, ma ni ene objave od ps5, zakaj? pač....eni imajo muda...), pač vejo kam grejo konzole, vejo da par folka dobi po 10 konzol, pa veselo preprodajat dalje, pa tudi to se bo počasi razvedelo, vazno da eni k delamo samo to 20let plus, ne dobimo nič konzol, oz v pol leta 10 konzol, ni pa mal folka jih poznam ki ima doma 5 do 10 kosov, pa kako je to hudiča možno.....lol....sicer mene boli joko za novo robo, ker 2let dni nazaj s eje vedelo kaj bo glede nove robe, sm vseen tako kokr je zdej tole pokvarjeno in da enak dan ni enega kosa v trg, spletni trg, določeni, dobiš pa, dobim sam.... predračun za 50 kosov  ps5,  oz 50ksoov ps5 in en kup stare šare je treba nabavit....ti da vedet, da se dogaja....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...